Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Jde o islamizaci Evropy, braňme včas svoji křesťanskou civilizaci Doporučený

  • středa, led 07 2015
  • Napsal(a)  Pavel Havránek

Řekněme již konečně pravdu, že nejde o terorismus, ale násilnou islamizaci Evropy! Česká Suverenita mnoho let upozorňuje na obrovské nebezpečí islamizace Evropy. Již ve volbách do Evropského parlamentu upozorňovala předsedkyně strany Jana Volfová na nebezpečí radikalizujících se vyznavačů islámu. Dnešní události v Paříži nám daly jasně za pravdu.  Evropští politici a jim nakloněná média však stále hovoří jen o teroristickém útoku.

 Česká Suverenita žádá všechny, mluvte už konečně pravdu. Přestaňte již opakovat stále stejné věty o terorismu a umírněném islámu a podívejte se pravdě do očí!!  Kolik tzv. umírněných islamistů odešlo z Evropy bojovat za Islámský stát, který jen naplňuje slova Koránu a šíření islámu mečem. Kolik svědectví exmuslimů o nenávisti šířené z mešit ještě budete potřebovat k tomu, abyste konečně přiznali, že nejde o terorismus, ale o násilnou islamizaci Evropy.

Jak dlouho ještě budeme sledovat informace o zvěrstvech páchaných především na ženách a dětech a popravy humanitárních pracovníků v přímém přenosu, než se začneme bránit? Paříž nám dnes dala odpověď. Pokud nezačneme okamžitě bránit naši Evropskou anticko-křesťanskou civilizaci, dočkáme se takových útoků v blízké budoucnosti i v České republice.

Česká Suverenita vyzývá vládu. Přestaňte mluvit o terorismu, začněte se konečně bránit islamizaci Evropy!

© Kulturní komise ČR, 2015

 

Číst 8600 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 38 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %