Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Muslimové představují největší nebezpečí pro celou Evropu a civilizovaný svět Doporučený

  • čtvrtek, led 08 2015
  • Napsal(a)  Martin Konvička et all

Představitelé strany DOMOV, Česká Suverenita a zástupci organizace Islám v České republice uctili 7. ledna 2015 památku zavražděných obětí položením květin před budovou francouzské ambasády v Praze na Velkopřevorském náměstí na Malé Straně. Zároveň v reakci na dlouhodobou absolutní nečinnost české vlády zahájili pravidelná shromáždění všech občanů, kteří si uvědomují narůstající nebezpečí, které představují fanatičtí muslimové.

Před nebezpečím islamizace Evropy varovali již mnoho let, ale představitelé naší země i evropských institucí před tímto nebezpečím zavírají oči a dokonce je opakovaně obviňují z rasismu a xenofobie. Kam vede taková politika, vidíme dnes a denně v mnoha městech Evropy a především pak na Blízkém východě, kdy proti islámským fanatikům necháváme za nás bojovat kurdské bojovníky, místo toho, abychom se islamistům postavili na odpor my sami v našich vlastních zemích a nepodporovali islámský terorismus.

Málokdo si uvědomuje, že i maličkosti ho mohou podporovat. Například právě takové akce islamistických teroristů, jako byl vražedný útok v redakci pařížského týdeníku Charlie Hebdo, jsou financovány mimo jiné i z prostředků, které odvádějí na „šíření islámu“ prodejci kebabu v celé Evropě.

Je tedy nepřijatelné, aby sdělovací prostředky a dokonce i veřejnoprávní média toto bezpečnostní riziko zamlčovaly. Muslimové dnes zcela jednoznačně představují největší bezpečnostní riziko pro celou Evropu a civilizovaný svět.

 

 

 

Číst 8872 krát
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 30 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %