Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

ODS nesouhlasí s automatickým trvalým přesídlením syrských rodin a odmítá kvóty EU Doporučený

  • čtvrtek, led 15 2015
  • Napsal(a)  Petr Fiala, Miroslava Němcová

Je třeba zpřísnit imigrační politiku EU, stejně jako tresty teroristům a zároveň odmítnout snahy EU zavést kvóty po přijímání uprchlíků. ODS vítá pouze humanitární pomoc uprchlíkům, nesouhlasí ale s automatickým trvalým přesídlením 15 syrských rodin, jak schválila vláda. Podporujeme přijetí uprchlíků pouze po dobu trvání nutné léčby, kterou ve svém regionu nemohou podstoupit.

Česká republika v minulosti již mnohokrát takto pomohla, například Libyjcům a Afgháncům sužovaným válkou. Odmítáme však, aby zde tito lidé automaticky zůstali, zejména pokud nemáme dostatek informací, zda budou schopni se dobře integrovat. Zároveň je třeba odmítnout arbitrárně stanovené kvóty, jak navrhuje Evropská unie, které by ČR mohly zavázat k přijetí až tisíců běženců.

Vláda zároveň musí přijmout konkrétní opatření, která zajistí bezpečí a svobodu všem občanům ČR. K těmto otázkám se musíme postavit otevřeně, nenechat se svazovat jazykem politické korektnosti a podobnými nesmysly. Cestou k řešení problémů je například zpřísnění imigrační politiky Evropské unie. V žádném případě se nejedná o omezení schengenského prostoru, ale o nutnost být citlivější vůči motivacím těch, kteří k nám přicházejí z jiných kultur.

V tomto kontextu musí vláda vyvinout tlak na integraci osob, které již na našem území žijí. Naše společnost nesmí ustupovat těm, kteří chtějí omezit základní občanské svobody. Nelze dopustit, aby se útoky proti podstatě demokratického státu množily a vedly k jeho destrukci.

Součástí přijatých opatření mají být i vyšší tresty pro ty, kteří spolupracují s teroristickými organizacemi. Není možné, aby lidé, kteří připravují útoky proti bezbranným civilistům, páchali tuto činnost bez obav z přísného trestu.

ODS bude iniciovat diskuzi o těchto tématech na půdě Poslanecké sněmovny. Budeme se ptát ministrů, jaké konkrétní kroky vláda učiní, aby zajistila bezpečnost všech občanů. Budeme se ale také zajímat o aktivity muslimských organizací v České republice, stejně jako o způsoby a zdroje jejich financování.

Vzhledem k selhání politiky otevřené vůči skupinám, které se netají svou nenávistí k hodnotám západní společnosti, musí vláda situaci neprodleně řešit a představit komplexní imigrační strategii.

 

 

 

 

Číst 8365 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 30 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %