Ano, a je to tady; naplňují se prorocká slova: „Zalidníme Evropu našimi dětmi. Porazíme bezvěrce dělohami našich žen!” Tuto větu neřekl žádný středověký islámský sexuální maniak, ale v roce 1974 prezident Alžírska Boumedienne. Pro studia mizející evropské kultury je to důležité; o dvacet let později se totiž tento na první pohled směšný blábol, do puntíku naplnil v celé své zrůdnost; podle nedávného programu EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership), nazývaného “barcelonským procesem”, se počítá s přistěhováním až 80 milionů muslimů do zemí EU do roku 2050. Předběžný odhad těchto migrantů má vyrovnat demografický úbytek v celé Evropě. Jde právě o ony "dělohy islámských žen", jejichž porodnost je mnohonásobně vyšší než Evropanek.

Těch nadčasových vyjádření je však víc. Friedrich Nietzsche, i když se narodil před skoro 170 roky a žil v polovědomém stavu jako duševně nemocný progresivní paralýzou, geniálně charakterizoval současnou morálku: „Žijeme všichni v hluboké lži, protože předstíráme, jako kdyby stále platila křesťanská morálka, ačkoli v ni v hloubi duše nevěříme…” Když už i blázen na to mohl přijít, proč ne komunista a bývalý maoista Barroso…? A to je ono, falešná "křesťanská morálka”; bijeme se odhodlaně do svých evropských hrudí, přičemž pokrytecky prohlašujeme, že pro udržení růstu populace starého kontinentu je třeba dát šanci 80 milionům migrantům z muslimských zemí.

 

Kvůli výše uvedenému obrázku vypukl v Paříži krvavý masakr redakce. I když s vulgární karikaturou nesouhlasím a nikdy bych jí na titulní stranu Fragmentů pro její hrubost nedala, nemá nikdo právo kvůli ní vraždit. To co provedli muslimové v Paříži jen potvrzuje to, jakou neúctu k životům jiných lidí mají a jak jsou nám křesťanům životu nebezpeční. (pozn. red.)

Nejde už o křesťanskou víru, ale o princip. Muslimové přece mají rodičky s osmi i více dětmi, zatímco pro zachování národa nestačí průměr pod dvě děti, což je problém evropských rodiček s křesťanským přesvědčením. Tak dáme muslimkám české občanství a ony budou za náš národní mančaft vesele rodit. Zaplaví Evropu svými dělohami a dětmi… Stane se křesťanství pátou kolonou islámu? Nedávno zavražděný libyjský vůdce Muammar Kaddáfí v roce 2008 prohlásil: “Proč umírat za islám? Nepotřebujeme už teroristy ani sebevražedné atentátníky. Přes 50 milionů muslimů v Evropě ji samo změní za pár desítek roků na islámský kontinent…”

A další citáty, které již před lety upozorňovaly na to, že budou páchána zvěrstva, pokud se nevzpamatujeme a nebudeme se věnovat vlastní bezpečnosti. A najednou z čistého nebe blesk a hromobití; zvrácenosti jsou jako trest za naši falešnou pokryteckou morálku páchány v těchto dnech roku 2015 v Evropě, přičemž ještě větší masakry se současně dějí v islámských zemích jako Irák, Afghánistán, Nigérie, Somálsko a v dalších asijských a zejména afrických zemích. Pozdě bycha honit, pozdě je brečet nad rozlitým mlékem a zbytečně prolitou krví. Trest za naši malost, když jsme ohrnovali nosy nad kdysi "velmi vzdálenými" atentáty islamistů před dvacet roky na Blízkém východě. Dnes se najednou svět tak malý...

Když se prezident  Zeman  upozorňoval v roce 2 011 na nebezpečí  islámu bylo na něj podáno trestní oznámení 

Psal jsem o nich, já i mnoho dalších, za což se nám dostalo jen výsměchu a pokárání za šíření poplašných zpráv. Stejně na tento zlořád upozorňoval Miloš Zeman, na něhož podaly už v roce 2011 trestní oznámení jako dvě soukromé osoby Movlad Adaev a Hana Demeterová. Příčinou jsou expremiérovy údajně xenofobní výroky na adresu muslimského světa. Výroky Miloše Zemana jsou prý extremistické, šířící xenofobii a zároveň představující hrozbu pro existenci tohoto státu a celé lidské společnosti, což má být dle Ústavy a českých zákonů trestné. Tyto výroky jsou údajně nepřípustné také z důvodů, že Zeman není běžným občanem ČR, nýbrž známý veřejný činitel působící v politice a zároveň člověk, kandidující na prezidenta ČR…

Šlo o citace z mezinárodní konference „Evropa sjednocená a svobodná?“, kde se Zeman ostře vymezil proti islámu. Soustředil se nejprve na paušální odsouzení všech vyznavačů islámu, který označil za „anticivilizaci“. A k tomu mj. dodal: „Nepřítelem je anticivilizace táhnoucí se od severní Afriky až po Indonésii. Žijí v ní na dvě miliardy lidí a financovaná je dílem z prodeje ropy, dílem z prodeje drog…“ Podle Zemana korán obsahuje řadu pasáží vyzývajících k podrobení, zotročení či vyhlazení nevěřících. „V tomto smyslu je islám nesrovnatelně agresivnější a intolerantnější než soudobé křesťanství, buddhismus, konfuciánství, šintoismus a další světová náboženství,“ uvedl a jako příklad anticivilizace islámu uvádí, jak náboženství zachází s nevěrnými ženami. "Zatímco Ježíš cizoložnou ženu propouští, Mohamed ji nechává ukamenovat."

Islámské právo šaria v podstatě trest ukamenováním dodnes obsahuje… A prezident Zeman má pravdu; pokud je on islamofob, xenofob a rasista, co jsou potom šéfové Muslimské unie v ČR Mohamed Abbas z Chartůmu v Súdánu a Muneeb Hassan Alrawi, pro změnu irácký obchodník, kteří u nás mají jistě dobře placené místečko páté kolony; posty předsedů Islámské nadace a Ústředí muslimských obcí v ČR. Oni na jedné straně tvrdě a pokrytecky odsuzující pařížské vraždy karikaturistů týdeníku Charlie Hebdo, avšak zároveň se veřejně hlásí k islámskému právu šaria, respektive ke kamenování nevěrných žen a k bití dětí, aby uvěřily v Alláha.

Rok 2013. Prezident Zeman poskytl interview Smadar Perryové, známé novinářce z deníku Jediot Achronot. Na poznámku novinářky: „Jeden z hlavních bodů rozhovoru je ale právo návratu Palestinců na území autonomie a Izraele.“ Odpověděl prezident Zeman: „S tím Izrael nebude souhlasit a rozhovory se dostanou do slepé uličky, místo toho navrhuji Saúdskou Arábii.“ „Proč Saúdská Arábie, mají jít do Saúdské Arábie?“ zeptala se Smadar Perri. Zeman odpověděl: „Ano, do Saúdské Arábie, Kataru a dalších emirátů Perského zálivu, tam je dobrá ekonomická situace a proto jim mohou poskytnout práci a bydlení. Napřed je třeba jít do utečeneckých táborů v Libanonu a v Sýrii, kde je nejhorší situace. Odtamtud Palestinci mohou odejít do Saúdské Arábie a do emirátů a dostanou takové ekonomické podmínky, které jim umožní důstojný život. Již jsem vám řekl, že je třeba myslet jinak, než je to obvyklé. Podívejte se  je to neobvyklé řešení, ale zcela logické a proveditelné.“

EU směřuje k právu šária

Evropa nadále pomocí nenápadné infiltrace směřuje k islámskému právu šaria, na první pohled třeba banalitou: některé plavecké bazény v Británii požadují po nemuslimech, aby se oblékali jako muslimové, aby se zabránilo tomu, že se muslimové budou cítit uraženi, a to dokonce i během odděleného plavání mužů a žen. Mnohé britské radnice začaly provozovat plavání jen pro muslimy, kam má zákaz vstupu každá žena, která si neoblékne oblečení od hlavy až po paty, tzv. „burkini.“ Představitelé uvedli, že cílem nařízení je zabránit tomu, aby se muslimové cítili dotčeni. Také muži musí být podle The Daily Telegraph oblečeni od “pupku po kolena”.

Takto vypadá stránka nejnovějšího časopisu, jehož redakci takřka vyvraždili zfanatizovaní muslimové. 

Ale to není všechno. Britský Úřad pro muzea, knihovny a archivy vydal nařízení, podle kterého  veřejné knihovny mají respektovat právo šaria. Vyhověl stížnostem muslimů a rozhodl, že ve všech státem financovaných knihovnách Velké Británie, bude Korán na nejvyšším regálu. Spolu s ním se ke stropu dostane všechna další náboženská literatura, aby vyznavači jiných náboženství nebyli diskriminováni. Nedovedu si představit, kde by v těchto knihovnách měla být umístěna Tóra, pět Mojžíšových knih – Genesis, Exodus, Levitikus, Numeri a Deuteronomium….

Nejen Francie a Belgie či Německo, ale i Británie má hlavu ve smutku. Jen 59 procent obyvatel se označilo za křesťany, zatímco v roce 2001 jich bylo ještě 72 procent. Celá čtvrtina uvedla, že se nehlásí k žádnému náboženství, zatímco před deseti lety jich bylo jen 15 procent. Muslimové tvoří 4,8 procenta obyvatel Anglie a Walesu, 1,5 procenta jsou hinduisté, 0,8 procenta sikhové, 0,5 procenta židé a 0,4 procenta buddhisté…Kdyby ještě můj přítel novinář v Londýně Karel Kyncl žil, určitě by napsal fejeton rovněž o muslimském kazateli Abu Waleed, jenž se Britům za jejich shovívavost odměnil svým kázáním 23. června 2011 v Londýně, kdy je seznámil s jejich „blízkou budoucností“.

„S Alláhovou pomocí dobudeme Bílý dům. Zažijeme den, kdy budou vykopnuty dveře do Bílého domu a vejde kalif (následník Mohameda),“ vykřikoval za souhlasného halekání kolemstojících muslimů.„Přijde den, kdy skončí Obama i Cameron na kolenou, aby nám muslimům platili daň za ochranu nemuslimů,“ prohrábl si svůj mohutný plnovous.„Prapor islámu zavlaje nad Bílým domem i nad sídlem britské vlády na Downing Street.“ Inu, stará dobrá Anglie, co se jednou změní v další zemi proroka Mohamada, kde už dnes uslyšíte proroctví: „Věřte mi, přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku..."

Po atentátech z 11. září 2001 byly jen ve Velké Británii zablokovány účty více než 250 charitativních organizací, soustředěných u islámských fundací, u nichž hrozilo, že získané peníze investují do terorismu… Po roce 2005 bylo odhaleno, že charitativní dary od fondu stanice BBC Children In Need ve výši mnoha tisíc liber, dostali  k dispozici na svou propagandu bomboví atentátníci, kteří zaútočili v červenci 2005 v londýnském metru. Další tragický požár na sebe nenechal dlouho čekat. Teroristé se odpálili v soupravách metra a na horní palubě dvoupatrového autobusu, přičemž zabili 52 lidí.

Že to všechno přece nevzniklo bezdůvodně, bez vnějších vlivů? Michel Chossudovsky, emeritní profesor ekonomie na univerzitě v Ottawě a ředitel Centra pro globální výzkum, ví své o depresích, které se rodí v muslimech na základě násilí a filosofie zbrojního průmyslu: … „Začít znova“ na pozadí destrukce? Strach a sociální zoufalství, bezpočet mrtvých a zvěrstev, dostatečně zdokumentovaných nezávislými médii. Žádná euforie… Došlo k historickému zvratu a propadu v ekonomickém a sociálním vývoji země. Úspěchy byly zlikvidovány. Invaze NATO a okupace jsou známkou ruinujícího „znovuzrození“ životní úrovně, viz. příklad Libye, jenž se týká všech arabských, sametových, oranžových arabských a jiných revolucí. Toto je zakázaná a nevyřčená pravda: celá země byla destabilizována a zničena, její lidé vrženi do propastné chudoby. Cílem bombardování armádami Západu Spojených států, resp. NATO, bylo od prvopočátku zničit životní úroveň zemí, jejich zdravotnickou infrastrukturu, školy a nemocnice, jejich systém dodávek vody a energií všeho druhu...

A pak to vše zlikvidované „znovu vybudovat“ za pomoci dárců a věřitelů, pod záštitou MMF a Světové banky. Mezitím investoři a dárci nastoupili na pozice v duchu hesla:. „Válka je dobrý byznys.“ NATO, Pentagon a ve Washingtonu sídlící mezinárodní finanční instituce (IFI) působí za úzké koordinace. To, co bylo NATO zničeno, bude obnoveno a financováno vnějšími věřiteli Iráku, Afghánistánu, Libye či Sýrie pod hlavičkou „Washingtonského konsensu“. Diktát „volného trhu“ je nutnou podmínkou pro zavedení západního stylu „demokratické diktatury“. Asi desítky tisíc útoků na civilní cíle, včetně obytných oblastí, vládních budov, vodovodního systému a elektráren i na svatby a pod... (Viz komuniké NATO)

Opět příklad Libye; v rámci hořké ironie poté, co bylo rozkradeno libyjské ropné bohatství a zkonfiskována zahraniční finanční aktiva této země, „komunita dárců“ přislíbila, že (ukradené) peníze půjčí zpět na financování poválečné „rekonstrukce“ Libye, jež tak byla odsouzena připojit se k řadám zadlužených afrických zemí a dalších zemí, které byly zataženy do chudoby MMF a Světovou bankou po nástupu dluhové krize na počátku 80. let. MMF navíc přislíbí dalších 35 miliard dolarů (úvěrů) zemím zasaženým povstáními “arabského jara” a formálně uznaná v Libyi vládnoucí dočasná rada, jako legitimní moc, otevřela dveře bezpočtu mezinárodních půjčovatelů, protože se Libyi a jiné zruinované ekonomiky snaží po letech války znovu obnovit…

Milí; Iráku, Afghánistáne či Sýrie a přemilá Libye - na co vám bylo NATO, když jste skončily jako psychicky na dně a lidsky totálně vydrancované až ke kořenům své kruté nejistoty, když musíte se sto tisíci policisty a vojáky čelit třem ze země vyrostlým "spícím" teroristům a musíte škemrat po Mezinárodnímu měnovému fondu, že tu “slevu na znovustvoření tvé země nechce zadarmo”…

Kaddáfí neskrýval během jednání s Riceovou obdiv, který k ní cítí, a oslovoval jí Lízo nebo také "má malá černá africká ženuško", píše dnes agentura AFP. Mezi dary, které Riceové dal, uvádí zpráva amerického ministerstva zejména prsten s diamantem a přívěšek ozdobený Kaddáfího portrétem. Riceová také obdržela od Kaddáfího blíže neupřesněný hudební nástroj. Podle libyjské oficiální agentury Jana ale šlo o loutnu. Celková hodnota darů, které si Riceová z Libye odvezla, dosáhla 212.225 dolarů, konstatuje zpráva. Bez daru neodjel z Libye ale ani mluvčí šéfky americké diplomacie Sean McCormack. Ten dostal švýcarské hodinky, opět ozdobené Kaddáfího portrétem.

Nyní sumarizace cílevědomého šíření "mírumilovného" islámu po Evropě; napřed vyhrožovali dělohami muslimských žen, aby se pak starý kontinent změnil v islámský, k čemuž pomohl Barroso svým multikulturalismem a dnes už si islamisté sami kladou podmínky šarie. Vraždí na počkání a Evropa je v úzkých, přesto šikanuje údajné tuzemské odpůrce Koránu, „morální a intelektuální to spodinou této společnosti“. Přitom šéfy českých muslimů nechávají dál vyznávat šarii a kamenování nevěrných žen. Odpůrci vraždění a anticivilizace jsou extremisté, zastánci kamenování jsou pašáci a celebrity české muslimské obce; známý lidumil by už asi nezopakoval svoji absurdní větu: To jsou paradoxy... Je to, jak dlouho zírat do propasti, až člověk zjistí, že propast zírá na něj... že pane Nietzsche...?

Sledujme tu nekonečnou nit, jež spřádá zlovolnou pavučinu islámu, zákeřnou a nepředvídatelnou tragédii z duchů Alláha. Pavučinu, do níž se vystrašený starý kontinent zamotává; a čím víc se snaží vyprostit, tím víc ho ta jedovatá vlákna svírají a pavouk, jakoby k nerozlišení od Proroka z Týdeníku Karlík - Charlie Hebdo, z něj vysává život... Nenápadně a plíživě...

Inu, Saddám Husajn byl oběšen po vylhané válce 30. prosince 2006, Muammar Kaddáfí byl zlynčován nožem do konečníku 20. října 2011... http://www.instory.cz/552-sokujici-debata-v-katarske-televizi-o-pravu-zen-otevre-oci-snad-konecne-i-sabatove.html