Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Postavme proti kvótami přiděleným běžencům živé řetězy - zastavme společně islamizaci Evropy Doporučený

  • pátek, kvě 01 2015
  • Napsal(a)  Pavel Havránek
Následky imigrace Následky imigrace foto: ceskasuverenita.cz

Hlasování europoslanců z KDU-ČSL a ČSSD považujeme za zradu českých národních zájmů, protože hlasovali za přistěhovalecké kvóty do jednotlivých zemí EU. Jsme zásadně proti tomu, aby našim důchodcům, mladým rodinám s dětmi, matkám samoživitelkám a nezaměstnaným byla snižována životní úroveň jen proto, že budeme muset živit tisíce běženců rozvrácených zemí třetího světa. Jsme přesvědčeni, že pomáhat je nutno lidem v jejich vlastních zemích a ne se pokoušet o kvadraturu kruhu při jejich integraci v evropských zemích. V jejich domovských zemích každá vynaložená koruna přinese desetkrát větší efekt, než iracionální snaha o jejich začlenění do naší společnosti. Navíc zde existuje zcela oprávněná obava z infiltrace současné imigrační vlny radikálními islamisty, zvýšení bezpečnostních rizik v celé Evropské unii a navíc prakticky nezvládnutelné riziko rozšíření smrtelných infekčních chorob.

Česká Suverenita již ve volbách do Evropského parlamentu výrazně varovala před možností přerozdělení utečenců z muslimských zemí mezi členské státy EU.  Před rokem před volbami do Evropského parlamentu na toto nebezpečí upozorňovala předsedkyně České Suverenity ve svém volebním klipu. Tehdy ji většina médií nazývala populistkou a snažila se její varování bagatelizovat a zesměšňovat. Dnes je jasné, že měla pravdu. Protože dnes už nestačí jen varovat a upozorňovat, rozhodla se Česká Suverenita bojovat proti přistěhovalcům živými řetězy.

Pokud evropská komise přikáže České republice přijmout tisíce nelegálních imigrantů z třetího světa, postavme se proti tomu! Vyzýváme všechny občany ČR, aby bránili české území živými řetězy na hranicích a letištích. Nebojme se projevit svůj názor, donuťme politiky, aby poslouchali názory občanů namísto diktatury bruselských byrokratů. Zastavme společně islamizaci Evropy a nepřipusťme invazi muslimů do České republiky. Odmítněme diktaturu bruselských byrokratů a evropské komise. Hlasování europoslanců z KDU-ČSL a ČSSD považujeme za zradu českých národních zájmů, protože hlasovali za přistěhovalecké kvóty do jednotlivých zemí EU. Hlasovali proti zájmům České republiky a proti zájmu všech občanů naší vlasti.

 

Číst 8647 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 34 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %