Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

"Hovory na pravici“ na téma muslimští imigranti v Evropě Doporučený

  • středa, čen 24 2015
  • Napsal(a)  Václav Lamr
Mladí muslimové na cestě za snadnější obživouu Mladí muslimové na cestě za snadnější obživouu

 Sdružení "Blok proti islámu“  sesbíral neuvěřitelné množství 140 000 petičních podpisů. Na této petici je charakteristické to, že zde vyjadřují obavu a odpor proti kvotám imirantů lidé všech společenských vrstev naší společnosti. Podnikatelé, umělci, studenti, důchodci, ženy v domácnosti, učitelé, lékaři, státní pracovníci. Pokud vláda na hlas lidí nepřistoupí, bude muset odejít.

 

Připravme se na referendum o vystoupení ze Shengenského prostoru       

Senátor Okamura za stranu SPD se vyjádřil krátce: "Drtivá většina obyvatel EU a ČR je proti živelné imigraci. Není to xenofobie, což je strach z neznáma, ale jsou to obavy ze známých věcí z jižní Evropy, kdy imigranti vyhánějí Italy z bytů a obsazují tak celé čtvrtě měst, znásilňují ženy, ničí infrastruktury. Zatímco australská vláda imigranty nepustí na své území a po nakrmení je posílá zpět, Evropa je pouští volně na své území, ačkoliv tomu mohla zabránit ( x ). Muslimští imigranti se nebudou snažit v žádném případě včlenit do hostovské společnosti. Neexistuje žádný příklad, že by se muslimové v nějaké zemi západní Evropy integrovali.

Jsme pro nulovou toleranci islamizace a proti kvótám imigrantů.

Ani zrušení kvót nic nevyřeší, protože žijeme v Shengenském prostoru, a muslimští imigranti se tak bez překážky dostanou do celé té oblasti – i k nám. Žádáme, aby všechny země Evropy vyhlásily nulovou toleranci a zrušení kvót. Budeme iniciovat celoevropské referendum proti této politice, jinak bychom měli žádat o vystoupení z Schengenského prostoru a střežení hranic. Pasové kontroly budou menším zlem, než násilné obsazování našich měst a bytů lidmi, kteří mají za úkol ničit naši infrastrukturu, stát, národy.

Jaké jsou příčiny této zničující vlny muslimských imigrantů?

Je to agresivní a imperialistická politika USA. Irák, Sýrie, i Lýbie byly hradbou, proti pohybu těchto mas do Evropy. Tím, že byly západem iniciovanými revolucemi zničeny tyto státy, které držely muslimy pohromadě, daly se do pohybu do Evropy. Vlna, která se k nám řítí, je někým řízena.

Zástupce za Národní demokracii navrhnul opustit šenghenský prostor a přísnou kontrolu na hranicích. Vláda EU je čím dál více byrokratičtější a nejedná konstruktivně s problémy. V Bruselu vznikají dnes návrhy, zabavovat nevyužité nemovitosti, prostory a byty pro imigranty. Žádáme nevpustit ani jednoho imigranta, jen křesťanské uprchlíky, kteří se přizpůsobí naší kultuře.  Měli bychom jim pomoci doma řešit jejich problémy, které jsme sami rozpoutali. Migrací se jejich situace nevyřeší a nás zničí. Tonoucí tě strhne sám do hlubin.

Stavitelům nového  světového řádu se imigranti hodí. Již tak oslabené obyvatelstvo Evropy, zeslabené hospodářskými experimenty a amorálními trendy, bude zdecimováno. Jde o cílené zničení křesťanské civilizace na našem kontinentu. Muslimům dává zapravdu také duchovní a morální rozpad evropských a křesťanských hodnot. Naší jedinou nadějí a východiskem je návrat ke ctění Boha, návrat ke křesťanským kořenům.

Západ má dvě možnosti. Návrat ke křesťanství (zde dodávám k Pánu Ježíši Kristu), nebo zkáza. Jen duchovně obnovená a silná Evropa může být opozicí a rovným partnerem islámu.                       

(x ) Dle návrhu některých poslanců EU by se měla vojensky ničit ilegální plavidla při návratu do Afriky a na Africkém pobřeží (proč ne po příhjezdu do EU?- pozn. redakce). Tyto přístavy jsou dobře monitorované a NATO by mohlo svými loděmi tomu čelit.

K čemu je NATO?

Středozemní moře by mohlo být oblastí, po které by se illegální plavidla nemohla dostat. To je technicky možné. EU by mělo následovat Austrálii. Migranty nakrmit a vrátit zpět k Indonézským ostrovům. Příliv migrantů se takto již ztenčuje, je to pro ně signál, aby se již o opakování plavby nepokoušeli. Austrálie také některé lodě nechává na moři, a nedovoliuje jim připlout ke břehu, takže se musejí vracet. Tím by EU dala migrantům signál, že doba snadné migrace skončila.

Že je to n ehumánní pane ministře práv? ( xx ) Zeptejte se těch tisíců znásilněných Italek a přijměte do svých rezidencí Italské rodiny, kterým muslimští imigranti násilně obsadili v době jejich nepřítomnosti domy a byty. Italská policie je bezmocná. Chcete totéž v Praze?

Naše policie vrátila  nedávno do Rakouska několik migrantů, co se illegálně dostali vlakem do Prahy z Rakouska. Občané ČR by měli formovat skupiny domobrany. V poslední týdeníků Květy je pod thématem scénáře článek s názvem: "Lord Rotshschild radí (Evropanům)": ,,Naučte se sázet brambory a střílet.", Osobně bych těm zednářským lordům a bankéřům vzkázal: ,,Když jste rozkopali ta muslimská mraveniště na cizím kontinentě, použijte své letadlové lodi a převezte si je do Ameriky."

(xx) Víte o tom, že odpovědí na vzedmuté proklamace tak zvaného evropského humanismu byla druhá světová válka  a holokaust? Humanistické vize a teorie byly spáleny na prach v pecích krematorií koncentrátů. Pánové a dámy ,,humanisté", nepoučitelní z dějin, odejděte do důchodu a co nedříve tedy podejte demisi.

Jeden z mužů, který pracoval s muslimy v Norsku říká: ,,Zavřete hranice, chraňte své ženy".

 

 

 

Číst 22239 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 46 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %