Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 755

Otevřený dopis biskupům Německa: Nebudete-li činit pokání, zahynete! (Lk 13,3) Doporučený

  • pátek, led 11 2019
  • Napsal(a) 
Na odchodu Sv. Otce Benedikta XVI. a jeho nahrazení papežem Františkem měli velký podíl němečtí biskupové Na odchodu Sv. Otce Benedikta XVI. a jeho nahrazení papežem Františkem měli velký podíl němečtí biskupové snímek archiv sv, otce Benedikta XVI.

Vážení biskupové Německa, v této historické době učiňte pravdivou diagnózu stavu německé teologie a přiznejte katastrofální ovoce, které církvi i světu přinesla. Došlo k masovému odpadu od živé víry a k rozšíření herezí popírajících samu podstatu Kristova učení. Důsledkem je hrubé narušení morálních principů i Božích přikázání. Jinými slovy, jde o sebevražedný proces, k němuž vytvořila podmínky právě německá teologiePravdivá prognóza stanoví: Křesťanství na území Německa nebude zachráněno, pokud nedojde k adekvátnímu pokání. Především vy, němečtí biskupové, musíte konat pokání sami za sebe, konkrétně za to, že jste pravověrné učení postupně nahradili herezemi. Teprve po vašem pokání může nastat pravdivá reevangelizace a rechristianizace odpadlého křesťanství, které už splynulo s duchem světa. Pravdivá diagnóza musí znovu ukázat na realitu hříchu i na ložisko lži a zla v nás – na dědičný hřích. Bez základního přiznání reality hříchu, duchovně slepý člověk nevnímá ani potřebu spásy a odmítá Spasitele.

Největší překážkou pravdivého pokání a pravdivé obnovy církve je dnes papež František.

Zastává nejvyšší úřad v církvi, ale místo ochrany víry a mravů kryje hereze i homosexuální zločiny a ruší morální principy (Amoris laetitia). Arcibiskup Viganò, bývalý americký nuncius, odvážně ukázal na tuto otřesnou realitu a vyzval Františka k abdikaci. Jenže František ani jeho stoupenci dobrovolně abdikovat nechtějí. Sv. Basil Velký nabádá k neposlouchání falešného pastýře a cituje Ježíšova slova: „Hlas cizího neznají, ale utečou od něho.“ Na adresu heretiků sv. Basil říká: „Kupčí s Kristem a já nikoho takového nepokládám za biskupa. Utíkáme od nich – heretiků – a uvalujeme na ně anathemu.“  František byl vyzván k rezignaci, nebude-li však potom celý sebelikvidační systém církve nahrazen novým, obrodným systémem, proces duchovní sebevraždy bude pokračovat. Vážení biskupové Německa, uvědomte si, že pokud by nastal obrodný proces, nemůžete do něj patřit, nebudete-li činit pokání z duchovní otravy herezí a z propagace amorálnosti. Před několika lety předseda biskupské konference Německa, R. Zollitsch, pronesl na Bílou sobotu herezi maxima, když prohlásil, že prý Kristus nezemřel za naše hříchy, ale pouze ze solidarity s trpícími. Jak to, že Zollitsch nebyl vyzván k veřejnému pokání? Pokud by odmítl, měl být vyloučen z církve.

Klademe vám základní otázku: Jestliže nevedete věřící ke spáse, jaký smysl má celá vaše biskupská konference? Nemáte právo se nazývat ani křesťany, ani církví, protože jste duchovní zločinci a duchovní vrazi! A největší tragédií je, že jste tak duchovně slepí, že už to vůbec nevnímáte.

V současném stavu jste, až na čestné výjimky, vyloučeni z církve dle Gal 1,8-9 a dle papežské buly Pavla IV. Cum ex apostolatus officio. Pokud každý z vás, biskupů Německa, nebude konat pravdivé pokání před Pánem, bude v hodině smrti věčně zavržen!

Jestliže by biskupská konference Německa v tomto stavu duchovní smrti chtěla zavádět nějaké „obrodné“ systémy (rušit papežství či prosazovat své kandidáty), bude to jen k vaší duchovní škodě i ke škodě církve. Ježíšova slova se plně vztahují na vás: „Jestliže nebudete konat pokání, všichni zahynete!“ (LK 13,3)

(následuje Příloha 1 a 2)

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

Číst 6815 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v CÍRKEV

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 36 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %