Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Vulgární Halík kazí lidem Vánoce, potřebujeme více Duků a méně Halíků Doporučený

  • pondělí, pro 16 2019
  • Napsal(a) 
J. Em. Dominik kardinál Duka, OP při kázání v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Hradčanech J. Em. Dominik kardinál Duka, OP při kázání v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Hradčanech snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Obskurní pseudoduchovní figurka jménem Tomáš Halík si plete duchovní kázání s politickým školením mužstva, a tak nám v čase adventním plive jedovatou slinu směrem k Hradu. Popírá pravý křesťanský smysl Vánoc a dokazuje, že je prorokem temné strany síly, kde očerňování a lži patří k základní ideologické výbavě. Právě persony typu Halíka už po léta vytrvale rozeštvávají společnost a rozdělují národ. Sám Halík se dlouhodobě plete do politiky, i když neustále naoko odmítá nabízené kandidatury na prezidenta. Přesto stále po prezidentském úřadu po očku pokukuje. Ne náhodou je pro tuto roli připravován a oceňován různými cenami od zahraničních nadací a fondů navázaných na Georga Sorose a další odpůrce existence nezávislých národních států.

 

Katolické církvi dělá medvědí službu, ne nadarmo se Halíkovi přezdívá páter Koniáš a evokuje samotného ďábla. Vrhá stín na řadu kvalitních a nezištných duchovních, kteří svou kněžskou práci vykonávají skromně a plně ku prospěchu svých oveček.

Podtrženo sečteno, potřebujeme více Duků a méně Halíků.

Číst 7338 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v CÍRKEV

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 48 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %