Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Úniku biologických zbraní nejde zabránit, kardinál Duka řekl pravdu Doporučený

Ve dnech 18. až 27. října 2019 se konaly ve Wu Hanu 7. celosvětové armádní sportovní hry, kterých se též účastnilo mj. i 28 našich   sportovců z ASC Dukla a Armády ČR.Koncem listopadu, v době odpovídající inkubační době viru Covid19, bylo zaregistrováno v Číně úmrtí na  neznámý virus... Ve dnech 18. až 27. října 2019 se konaly ve Wu Hanu 7. celosvětové armádní sportovní hry, kterých se též účastnilo mj. i 28 našich sportovců z ASC Dukla a Armády ČR.Koncem listopadu, v době odpovídající inkubační době viru Covid19, bylo zaregistrováno v Číně úmrtí na neznámý virus... snímek ASC Dukla

J. Em. Dominik kardinál Duka ve svém nedávném kázání mj. uvedl dvě následující varovné věty: „Teď je nejhorší čínský virus, únik biologické zbraně. O tom jsou přesvědčeni všichni vojenští specialisté po celém světě, kteří se to buď bojí říct, nebo to nesmí říct.“  A namísto toho, aby se nad nimi páni redaktoři a politici zamysleli, rozpoutalo to hon na otce kardinála a katolickou církev, dokonce vznikly protesty až na čínské ambasádě, že obvinil Čínu z toho, že zkouší na lidech tuto biologickou zbraň. Přitom když si přečteme obě věty v klidu, nikde nestojí, že tento tzv. čínský virus unikl právě v Číně. Pojem čínský virus je běžně používán mezi lidmi jako synonymum koronaviru, podobně jako anglický či africký virus podle toho, kde si ho poprvé všimnou. Dále hovoří J. Em. kardinál Duka o úniku, nikoli o záměrně vypuštěném viru. To, že mohl z nějaké světové laboratoře zabývající se studiem virů uniknout, napadne snad každého, natož pak vojenského experta. Vím kolik článků v tomto duchu přišlo během roku jen k nám do redakce, natož pak kolik jich musela dostat osobnost světově známá jako primas český.

Ty, které byly psány v opravdu konspiračním duchu, že schválně zkoušejí nejrůznější ty či ony velmoci,  jak by působila podobná zbraň na lidi, jak na ni budou reagovat ty či ony vlády a pod., jsem hned vyřadila. Ale také chodily zprávy, které byly velmi podrobně zpracovávané a jednající o nechtěném úniku z výzkumných laboratoří, o němž hovořil otec kardinál. Jedna z nich byla plná faktů a chronologicky navazujících odkazů, že jsem se rozhodla ji 2. dubna 2020 zveřejnit pod názvem  STRUČNÁ CHRONOLOGIE VZNIKU A ŠÍŘENÍ KORONAVIRU NCOV19 / COVID19 a čekala jsem na odborný ohlas, třeba negativní. Ohlas byl, ale jen povrchní, a pustila jsem vše z hlavy. Současné štvanice na Jeho eminenci  mně nedala a vracím se k ní jako doklad toho, že si někteří vojenští experti opravdu myslí, že jde o únik  biologické zbraně.

Autor Michal Brand v článku konstatoval, že v červnu až srpnu 2019 se v USA začala šířit záhadná nemoc projevující se vysokými horečkami, silným kašlem a vážnými obtížemi s dýcháním. V USA začali postupně umírat první, dříve zdraví lidé, „na chřipku“. Američtí odborníci rychle ujišťovali, že na vině jsou elektronické cigarety, ale nemohli nabídnout jediné smysluplné vysvětlení, proč by e-cigarety měly nebo mohly něco takového náhle způsobovat od léta 2019 a proč zrovna jen v USA.  Autor si dále všiml zajímavé souvislosti, že americká vláda uzavřela v té době, v srpnu 2019, výzkumné laboratoře na výzkum biologických zbraní a nejnebezpečnějších virů ve Fort Detrick, odkud v roce 2001 pocházel antrax, protože bylo zjištěno, že tam již rok řádně nefunguje dekontaminační zařízení. 

A teď pozor. Autor dále konstatuje, že ve dnech 18. až 27. října 2019 se konaly ve Wu Hanu 7. celosvětové armádní sportovní hry, kterých se též účastnilo mj. i 28 našich   sportovců z ASC Dukla a Armády ČR. Všiml si toho, že koncem listopadu, v době odpovídající inkubační době viru Covid19, bylo zaregistrováno v Číně úmrtí na  neznámý virus. Ve Wu Hanu se neznámý virus objevil tři čtvrtě roku později než záhadná e-cigaretóza v USA. Příznaky jsou velice podobné... Vše má v článku podloženo spoustou odkazů a odbornými citacemi.

Aby bylo jasné, nechci zde obvinit USA, že právě takto se do Wu Hanu virus dostal. Jistě má i Čína a další země podobné ústavy, odkud mohl nedopatřením virus uniknout a nejde tomu zabránit ani do budoucna. Uvádím vše jen jako doklad, že podobné studie existují a jako fyzik, který pracoval 23 let ve výzkumu v ČSAV vím, co vše se může stát. Ale to je na jiný článek.

Zde jde pouze o obranu J. Em. Dominika kardinála Duky, který byl tak odvážný, že jako jediná vysoce postavená osobnost upozornil na nebezpečí biologických zbraní. A tím na to, že by se politici, nejen naši ale z celého světa, měli místo donquijotské konkurenční honby za tím, kdo zničí lépe virus, raději domluvit na tím, jak omezit, zabránit tomu na 100% nejde ve výzkumu nikdy, únik těchto smrtících potvůrek ze světových laboratoří.

Uniknout mohou mnohem nebezpečnější viry a je jedno, odkud to bude. Výsledek bude vždy katastrofický pro všechny státy. Věřme, že si to všechny státy nyní již uvědomily a že se o podobné využití nebudou pokoušet. Je to totiž nebezpečnější než atomové zbraně. A to je vlastně jediný skvělý výsledek koronavirové hysterie. 

Na závěr jeden příklad za všechny toho, že ať již úmyslnému či náhodnému uniku virů nejde na 100% zabránit nikdy: Vzpomeňme jen na virus HIV, který se projevuje při nákaze jako chřipka. Pak následuje latentní fáze, kdy se nijak neprojevuje a až zhruba po 10 letech, následuje finální fáze, kdy virus zlikviduje imunitní systém člověka. Na jeho výzkumu se podílel mj. vedoucí kanadské top security laboratoře dr. Plummer. V roce 2009 došlo k pokusu o pašování nejnebezpečnějších virů z této kanadské laboratoře pro potřeby výzkumu zbrojního průmyslu. Pachatel pašování byl „odsouzen“ k 17 dním vězení a pokutě 500 dolarů. Dr. Plummer nebyl za nenahlášení „ztráty“ 23 vzorků zabijáckých virů nijak postižen ba ani vyšetřován. Dr. Plummer poté úspěšně prováděl podobné úpravy na koronaviru tak, aby se na rozdíl od přírodního koronaviru přenášel na člověka a obelstil jeho imunitní systém podobně, jako to umí virus HIV. Čínští vědci, kteří byli na stáži v jeho kanadské laboratoři top security výzkumu virů, byli v srpnu 2019 náhle „vyhozeni“ bez udání důvodů. Nezávislé komentáře z USA spekulují, že virus (konkrétně koronavirus) zkusili ukrást pro potřeby obranného výzkumu v Číně. Dr. Plummer umírá 4. února 2020, takže už nemůže nic prozradit. Nejprve je příčina neznámá, později jeho vdova oznamuje na twitteru, že šlo o srdeční selhání. Zvláštní, že do nemocnice byl odvezen z neznámých důvodů – to nikdo nepoznal infarkt? Z lékařů, kterými byl při výzkumu obklopen?Zdroj: https://www.cbc.ca/news/canada/manitoba/scientist-frank-plummer-death-1.5451624

Číst 3698 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v CÍRKEV

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 84 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %