Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Blahopřání k narozeninám J. Em. Dominiku kardinálu Dukovi Doporučený

  • pondělí, dub 26 2021
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ & JIŘÍ PANCÍŘ
J.E. Dominik kardinál Duka vítá přítomné na děkovné mši sv. v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha 31.12.2020. Kéž by se to opakovalo po mnoho a mnoho dalších let! J.E. Dominik kardinál Duka vítá přítomné na děkovné mši sv. v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha 31.12.2020. Kéž by se to opakovalo po mnoho a mnoho dalších let! snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty
Dnes, 26.dubna 2021, slaví své 78. narozeniny J. Em. Dominik kardinál Duka, OP, arcibiskup pražský a primas český. Člověk, který za celoživotní úsilí o svobodu člověka, za boj proti totalitní moci a především za  přínos pro katolickou církev v naší zemi,  má mnoho čestných doktorátů od mnoha světových univerzit a byl právem i doma oceněn prezidentem republiky Milošem Zemanem nejvyšším státním vyznamenáním, Řádem bílého lva, za "zvláště vynikající zásluhy ve prospěch české Republiky"

Za 11 let od jmenování pražským arcibiskupem udělal otec kardinál pro komunismem morálně tak poničenou zemi opravdu mnoho. Možná si to ve své skromnosti ani neuvědomuje. Ale to je na jiný článek. Dnes chceme vyjádřit za toto vše obrovský dík a popřát mu prožití krásného dne zalitého sluncem a láskou jeho nejbližších v krásné zahradě arcibiskupského paláce. Zaslouží si to opravdu měrou vrchovatou za to, co během svého působení ve funkci arcibiskupa pražského a primase českého dosud udělal nejen pro katolickou církev a věřící, ale pro morální obrodu komunistickým atheismem tolik poničeného myšlení všech občanů celé naší země. Patřím mu zato náš velký dík a úcta. 

Bůh Vám žehnej, Eminence.

 

Za redakci revue Fragmenty Ivana Haslingerová & Jiří Pancíř

 

Číst 3010 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v CÍRKEV

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 41 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %