Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Předseda Svobodných hlasoval v EP proti povinným kvótám přijímání uprchlíků Doporučený

  • pátek, kvě 01 2015
  • Napsal(a)  Ivana Haslingerová
Předseda Svobodných europoslanec Petr Mach Předseda Svobodných europoslanec Petr Mach snímek: Ivana Haslingerová, Fragmenty

Západní Evropa se stává útočištěm mnoha milionů politických a ekonomických běženců, kteří prchají jednak ze zemí postižených válkami, ale zejména za vidinou bohatšího života. Podle výzkumu agentury Gallup Poll se jedná v blízké budoucnosti o zhruba sedm set milionů těchto lidí. Bohužel současné vládnoucí strany si pod knutou všeobjímající bruselské multikulturní policie nedovolí proti této neomezené a nikým kontrolované mase lidí s naprosto odlišnou kulturou a zvyky ani špitnout. A nejen to. Europoslanci ČSSD a dokonce i KLDU-ČSL hlasovali pro povinné kvóty, které musí každá země EU přijmout. Není proto divu, že se rozumní občané začínají tohoto exodu děsit a to nejen pod zprávami o tom, že mezi těmito cizinci přicházejí i bestiální vrazi a muslimští teroristé.

Evropané chtějí žít v klidu, tak jak žili po tisíciletí ve svých národních státech se svými zvyklostmi a křesťanskou kulturou. není divu, že po takto zrádném počínání svých zástupců v EU vkládají stále víc naděje do nově vzniklých stran, které slibují, že radikálně omezí počet těchto nekvalifikovaných přistěhovalců s naprosto odlišným přístupem k životu, a nedovolí vůbec přijímat přistěhovalce z muslimských zemí, kterých se lidé děsí právem nejvíc. Podrobně jsem o nebezpečích, která nám hrozí po zaplavení naší země těmito nebezpečnými lidmi psala v článku IMIGRACE BUDE PROKLETÍM EVROPY, LIBERÁLNÍ HUMANISMUS EU JE SENTIMENTÁLNÍM KULTEM NADKŘESŤANSTVÍ. Nebudu proto vše opakovat, ale chci upozornit občany na to, aby až budou jejich auta hořet v ulicích a jejich děti a blízcí budou vražděni v terotistických útocích, si připomněli, kdo nás zaprodal. Tak tedy. Pro to, aby Evropský parlament vyzval 29. dubna 2015 Evropskou komisi „aby stanovila závazné kvóty pro rozdělení imigrantů (žadatelů o azyl) mezi všechny členské státy EU“ hlasovali eurohujerští poslanci ČSSD a k velkému překvapení i europoslanci KDS-ČSL. Překvapení proto, že lidovci mají plná ústa lásky k dětem a ke katolické církvi a nyní jim nevadí, že za teplé místo v Bruselu jim klidně odhlasují budoucnost s islámskou vírou a právem šária. Nevadí jim najednou, že budou jejich, když ne dcery, tedy vnuci určitě, dcery chodit do škol v burkách a vzývat Alaha. Jediná "stará" strana, jejíž europoslanci hlasovali proti byla ODS.

Je potěšitelné, že  předseda Svobvodných europoslanec Petr Mach nalezl v sobě sílu postavit se obrovské takřka 700 hlavé většině a hlasoval proti se zdůvodněním, že  „Žadatelé mají jít do země, která jim poskytne azyl. EU je nemá rozdělovat proti jejich vůli a proti vůli obyvatel v členských zemích.“ Patří mu za to dík a úcta. A občané by si měli toto zapamatovat do budoucna až budou naše města zavalena cizinci. 

Zbývá ještě podotknout, že se již proti tomuto diktátu EU, která si nával uprchlíků způsobila svým přístupem k nim v minulosti a prosazením zákona o pozitivní diskriminaci, který jim dovoloval nadřazené chování proti domorodým obyvatelům, postavit. Česká suverenita například hodlá vytvářet živé řetězy na letištích a přístupových cestách, aby si naši pyšní politici uvědomili, že jsoiu tu především pro nás a ne pro cizince. Aby už konečně zvedli hrdě hlavu a nenechali si líbit nedůstojný diktát neschopných bruselakých byrokratů.

 

 

 

Číst 9223 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 57 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %