Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Přestaneme se konečně na podnikatele dívat jako na sprosté podezřelé Doporučený

  • středa, dub 06 2022
  • Napsal(a)  JAN SKOPEČEK, místopředseda Poslanecké sněmovny ČR
ístopředseda Poslanecké sněmovny Ing. et Ing. Jan Skopeček na konferenci  Národohospodářské fakulty VŠE v Praze, kde přednáší ekonomii,  v paláci Žofín ístopředseda Poslanecké sněmovny Ing. et Ing. Jan Skopeček na konferenci Národohospodářské fakulty VŠE v Praze, kde přednáší ekonomii, v paláci Žofín snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty

S radostí oznamuji, že vládní koalice přichází s důležitým bodem svého programového prohlášení, a to se zrušením elektronické evidence tržeb. Díky tomuto kroku skončí éra, kdy jsme se na podnikatele dívali jako na sprosté podezřelé. Zrušením EET snížíme administrativní a finanční zatížení podnikatelů. V současnosti je povinnost evidence tržeb kvůli koronavirové pandemii přerušena, ale vrátila by se začátkem roku 2023, proto přicházíme se zákonem, který ji definitivně zruší.

Tento systém nepřinesl očekávané inkaso do státního rozpočtu, jak předpokládala předchozí vláda. Naopak představoval další zátěž pro stát, který nabíral nové zaměstnance, tak i pro podnikatele. Vracíme se do éry, kdy dáváme najevo, že si vážíme i malých podnikatelů, kteří jsou důležití pro naše hospodářství. Chceme je podpořit snížením nákladů, byrokracie a ušetřit státní výdaje.  

Číst 420 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v HOSPODÁŘSTVÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 56 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %