Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Premiér thrnul Nečase v odměnách kamarádům Doporučený

  • sobota, srp 15 2015
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ

Rozdal neuvěřitelných 613 milionů na odměnách kamarádům. Levicová Sobotkova vláda navíc zvýšila platy svých zaměstnaců o 10 %, což znamená jen tento rok nárůst o 4610 milionů korun. A to byl pan Sobotka největším kritikem rozdávání odměn panem Nečasem a dalšími svými předchůdci. „Je to nespravedlivé a tato praxe by měla být ukončena nejpozději nástupem nové vlády,“ zlobil se například na Jiřího Rusnoka, který rozdal 180 milionů.

Zřejmě pan Sobotka očekával jinou vládu než tu svou. Ještě horším ukazatelem plýtvání jeho vlády je  zvýšení platů úředníků o 10 %, což od začátku roku činí nárůst o 4 610 milionů Kč.

I když stát dává ekonomiku po řádění pánů Topolánků, Nečasů a Kalousků do pořádku, je tento nárůst na platy o 10 % obrovský v porovnání s vážnými problémy, s nimiž se potýkají běžní občané. Například Klokánek musí prodat 3 domy kvůli zadlužení cca. 159 milionů a děti, které měly k těmto domům vztah jako k rozným, se budou muset vystěhovat jinam. O tom jak žijí běžní důchodci škoda slov...

Když se podobně bezohledně chovaly pravicové vlády, slibovala opozice hory doly a nyní jen kopíruje jejich chování. Je zajímavé, jak každého pocit moci změní a semele. 

Číst 14933 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v HOSPODÁŘSTVÍ

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 34 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %