Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Nejnovější kniha Petra Hájka Smrt ve Věži snímá závoj ze lží a mystifikací v politice a médiích Doporučený

Petr Hájek s prezidentem Václavem Klausem Petr Hájek s prezidentem Václavem Klausem snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Nová kniha bývalého vicekancléře prezidenta Václava Klause, nyní vydavatele kontrarevolučního časopisu Protiproud Petra Hájka"Smrt ve Věži"  je vrcholem trilogie „Smrt ve středu“ vydané v roce 2009 (článek ve Fragmentech: Proč nám hrozí smrt právě ve středu? a „Smrt v sametu“  vydané v roce 2012 (článek ve Fragmentech: Vicekancléř prezidenta republiky Petr Hájek podepsal Memorandum D.O.S.T.). 

V první knize "Smrt ve středu" se autor zamýšlel nad úpadkem pravicové ideologie, která se odpoutala od původních idejí a přesunula se do pomyslného politického středu, kde ji čeká smrt. A jako zkušený novinář si tehdy dovolil Hájek ještě něco navíc. Obvinil tehdy ze zavádění nesmyslných pojmů jako "politický střed" naše média. V důsledku toho vypukla přímo hysterická reakce médií proti jeho knize. Potvrdil tím jen, že měl pravdu, že nad našimi životy vládne mediokracie. A měl pravdu i v tom, že naši pravici čeká smrt, jak vidíme v současnosti. Ono se to dalo čekat i z matematického hlediska. Do jednoho bodu  na ose souřadné se nemohli vměstnat takové figury, jako byl Topolánek, Kalousek, Schwarzenberg, Bursík, Svoboda a další výtečníci navíc ze široka pěkně topolánkovsky rozkročení. Zdroj: http://haslingerova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=103675 

Stejně tak druhá kniha trilogie "Smrt v sametu" odstartovala mediální bouři. Hradní vicekancléř v ní bořil pěkně natvrdo představy o minulých i současných časech, které tak fanaticky hájily a dosud hájí naše havlistická média. Pokládal si v ní otázky, jak to bylo s naší občanskou společností vyhlašovanou po listopadu 1989 tehdejším Hradem jako alfu a omegu jediného správného bytí, jak to bylo s útokem na World Trade Center v New Yorku či s Evropskou unií... A především řešil otázku, jaké šance má dávný plán megalomanských západních politiků na ovládnutí světa. Politiků, kteří chtějí zničit naši dva tisíce let existující civilizaci, protože je smrtelně ohrožuje.  A nejen že si otázky pokládal, ale nacházel na ně odpovědi pomocí Boha. A to v naší komunistickým atheismem tak poničené společnosti vyvolalo velkou vlnu kritiky. Komunistickým marasmem poničená společnost nechápala, že bez  Boha se žádný filozofický systém vystavět nedá.

Nejnovější kniha Petra Hájka "Smrt ve Věži", která vyjde příští týden,snímá podle slov autora závoj ze lží a mystifikací nad utajenými ději v politice, médiích a celém našem životě od převratu v listopadu 1989 až po dnešek, kdy civilizovaný svět balancuje na hranici sebezničení. Není to prý ale pouhá kritika, ale  autor slibuje čtenářům, že přinese odpověď na otázku, co s tím vším nebezpečím může běžný člověk dělat. Proč k nám přicházejí miliony nezvaných hostí, kteří mají změnit náš kontinent, naše státy, kulturu a celý náš život k nepoznání a které nepochybně povedou k obrovské hospodářské krizi.

"Přicházím s návodem, jak naší smrti ve Věži zabránit a jak tyto hrůzy přežít," sdělil našemu listu Petr Hájek. Na dotaz, jak to chce zařídit, sdělil: "Především je nutné vědět, o co se dnes doopravdy hraje a co se nám média a politici snaží utajit. Pochopit, z jakého důvodu nás vedou do další světové války. Proč Západ, zvláště Spojené státy, se intenzivně snaží vyvolat válku s Ruskem, která nutně skončí katastrofou. Naši zemi nevyjímaje."

Protože autor této velmi napínavé knihy měl jako jeden z mála to štěstí ocitnout se  po boku prezidenta Václava Klause v mnoha zvláštních situacích  a dostat se k zajímavým lidem a dokumentům, dá se očekávat, že kniha překvapí  čtenáře  na každé stránce. A že navzdory tomu, že všechno na světě je podle Hájka nejisté, jen smrt je jistá, předkládá naději a východisko pro každého z nás.

"Jsem si jistý, že pokud dojde ke katastrofě, můžeme se zachránit. Kniha pro takový případ nabízí podivuhodný "Manuál k přežití katastrofy‘“, slibuje čtenářům Petr Hájek. Jsme sami zvědavi, co nám Petr Hájek doporučí a těšíme se na zajímavou knihu.

 

© Kulturní komise ČR, Listopad 12, 2016

Číst 10784 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %