Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Jak si tak pomlouvačný nepravdivý pamflet dovolí Ondřej Neff vůbec napsat! Doporučený

  • sobota, srp 22 2020
  • Napsal(a)  JIŘÍ WEIGL a LADISLAV JAKL
Ladislav Jakl a Jiří Weigl v Obecním domě v Praze na křtu knihy prezidenta Václava Klause 30 let cesty ke svobodě, ale i zpět Ladislav Jakl a Jiří Weigl v Obecním domě v Praze na křtu knihy prezidenta Václava Klause 30 let cesty ke svobodě, ale i zpět snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty
Dopis J. Weigla a L. Jakla šéfredaktorovi serveru Neviditelný pes k jeho pomlouvačnému pamfletu ze dne 19. 8. 2020: Vážený pane šéfredaktore, jsme naprosto konsternováni Vaším těžko uvěřitelným úvodníkem na Neviditelném psu dne 19. srpna 2020. Protestujeme proti manipulativní dezinterpretaci stanoviska Václava Klause k situaci v Bělorusku a proti útokům a urážkám, jichž se vůči němu na tomto vyfabulovaném základě dopouštíte. Je příznačné, že jste toto Klausovo stanovisko, s nimiž údajně polemizujete, nezveřejnil, ani neodkazujete na jeho znění. (Fragmety stanovisko prezidenta Václava Klause publikovaly v plném znění pod názvem V ZÁJMU EVROPY JE, ABY ZMĚNY V BĚLORUSKU NEPROBÍHALY UKRAJINSKÝM ZPŮSOBEM, takže čtenář může ověřit jak se dá zmanipulovat zpráva o stanovisku politika.)

Je to asi proto, aby si čtenář náhodou nemohl ověřit, že je toho stanovisko diametrálně odlišné od Vašeho překroucení. Dovolíte si přesto prohlásit, že jádrem stanoviska Václava Klause je služebnost Rusku a jeho zájmům.

Je služebností Rusku zveřejnění právě v dnešním kontextu onoho 16 let starého ostrého protestního dopisu, který Václav Klaus jako prezident republiky zaslal Alexandru Lukašenkovi po tehdejších ostudných volbách v Bělorusku? V čem? Jak si něco takového můžete dovolit napsat? Vás evidentně ono stanovisko nezajímalo, měl jste svůj názor hotov už předem. Václav Klaus dnes dodává, že svůj názor na Lukašenka a jeho režim od té doby nezměnil. To je služebností Rusku? V čem?

Václav Klaus rovněž vyjádřil přání občanům Běloruska, aby se tamní situace změnila k lepšímu, ale aby v zájmu jich, nás i celé Evropy změny neprobíhaly ukrajinským způsobem.  To je snad přání všech rozumných lidí.  Stačí se podívat na Ukrajinu 6 let po Majdanu krvácející v nekonečném konfliktu, připravenou o část území, v trvalých politických a hospodářských problémech a politické nestabilitě.  Odkud berete iluzi, že Bělorusku nic podobného nehrozí? Jak si můžete dovolit napsat že „o Bělorusko nemá nikdo žádný zájem“? To už snad považujete veřejnost za naprosté hlupáky.   Jako by v dnešním světě bylo málo zničených a rozvrácených zemí v důsledku soupeření velmocí, zemí strategicky mnohem méně významných než Bělorusko.

Politické změny v Bělorusku jsou potřebné a nevyhnutelné. Jde o to, jakým způsobem proběhnou a zda nepovedou k vyhrocení situace v Evropě a ve světě. To Vás ale asi nezajímá, Vy jste pouze hledal příležitost, jak Václava Klause urazit a pomluvit, a když jste ji nenašel, tak jste si ji vykonstruoval sám. Je to smutné.

Jiří Weigl, Ladislav Jakl, v Praze dne 19. srpna 2020

Číst 4900 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %