Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Zablokovat „dezinformační weby“ se ničím neliší od pálení knih v nacistickém Německu Doporučený

  • středa, bře 02 2022
  • Napsal(a)  MIROSLAV MACEK
Pálení knih za nacistické okupace. Nacisté dobře věděli, že bez svobody slova jde každý národ cestou do pekel. Ví to i pan Fiala?! Pálení knih za nacistické okupace. Nacisté dobře věděli, že bez svobody slova jde každý národ cestou do pekel. Ví to i pan Fiala?! obrázek ilustrační byl převzat z internetu

Pane předsedo vlády, pane předsedo ODS, s ohromným znepokojením sleduji, kterak Vaše vláda přistupuje ke svobodě slova, která (ostatně jako každá svoboda) je nedělitelná, tedy buďto je anebo není. Rozhodnutí nic.cz(http://nic.cz) na základě doporučení vlády zablokovat vybrané „dezinformační weby“ se ničím neliší od pálení knih v nacistickém Německu či rušení „štvavých vysílaček“ Svobodná Evropa a Hlas Ameriky komunistickým režimem, abych uvedl jen dva příklady, o kterých byste mohl mít necenzurované informace od svých rodičů. Bez svobody slova jde totiž vždy o cestu do pekel.

 Účel je totiž zcela stejný: „ochránit“ hloupé občany, kteří podle Vás nemají tolik soudnosti a rozumu jako Vy a Vaši cenzoři, před tím, aby si mohli učinit z nabízených informací a komentářů vlastní závěry, a tak si nedejbože začali myslet něco jiného, než si přeje státní propaganda.

A rozhodně se nevymlouvejte na „mimořádnou situaci“ či nějaké „ohrožení“ a namísto zákazů se snažte informovat občany tak, aby ve Vaše informace měly plnou důvěru a nemuseli jsme (tak jako my v mládí) po večerech ladit na přijímači „štvavé vysílačky“.

Jako jednomu z otců - zakladatelů ODS je mi to dvojnásobně odporné, neboť jste předsedou této strany, které jsme dali nedělitelnou svobodu slova do vínku. Vždy jsme také měli důvěru v občany, že vlastním rozumem dokáží oddělit zrno od plev.

Se vší vehemencí Vás žádám, abyste toto vládní rozhodnutí co nejdříve přehodnotil a přestal dělat z občanů tupé nemyslící stádo, které je zapotřebí „vést“ tím jediným správným směrem.

Bez svobody slova jde totiž vždy o cestu do pekel.

Miroslav Macek, 25. 2. 2022

Číst 736 krát
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %