Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 755

Do boje o Hrad se sloganem BUĎME HRDÍ vyrazil vlastenec Petr Hannig Doporučený

Vlastenec Petr Hannig se utká v boji o Hrad Vlastenec Petr Hannig se utká v boji o Hrad snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Hudební producent, skladatel, hudebník, objevitel mnoha hudebních talentů (například Lucie Bílé či Jakuba Smolíka), předseda strany Rozumní Mgr. Petr Hannig (71) oznámil na tiskové konferenci 19. července 2017 svou kandidaturu na prezidenta republiky za svoji politickou stranu Rozumní. Nechce na Hradě vlajku EU a jeho prioritou je bezpečnost země před terorismem a nebezpečnou migrací.

Není divu, že jeho kandidaturu podporuje hned několik vlasteneckých stran, které spojily své síly ve volbách do Poslanecké sněmovny a posílí kandidátku Rozumných, kterým Hannig předsedá. Jde o strany Národní demokracie, Změna pro lidi, DSZ, Slušní lidé, SPR-RSČMS, KSH a ČHNJ. Vyslyšely dlouhodobé volání předsedy Národní demokracie Adama B. Bartoše čelit nejednotě na vlastenecké politické scéně, která vede k roztříštěnosti politického spektra a nemožnosti prosadit zásadní myšlenky, které je spojují. Jeho výzvy nezůstávaly bez odezvy a 17. listopadu 2015 se mu podařilo něco, co od dob listopadových nedokázal již žádný politik. Jeho sympatizanti zaplnili celé Staroměstské náměstí. Když jsem na té demonstraci pořizovala níže uvedený snímek, bliklo mi hlavou, že toto již dále vláda nepřipustí. Měla jsem pravdu, pan Bartoš dostal podmínku u soudu nehovořit na veřejnosti. Je dobře, že i přes to vše se nevzdal a z politiky nezmizel. A že jeho strana podporuje Petra Hanniga v boji o Hrad. 

Ale pojďme dále k osobě kandidáta na prezidenta: Petr Hannig vysvětlil, že do boje o prezidentské křeslo se rozhodl jít zejména proto, že kdyby z jakéhokoliv důvodu prezident Zeman nekandidoval, současná politika hlavy státu by nebyla zachována, neboť všichni současní uchazeči o tento post jsou zcela odlišné politické orientace. Nechce být konkurencí současného prezidenta, naopak, jeho politickou orientaci vyvažující osu východ – západ, by rád zachoval. Souhlasí rovněž s jeho postojem k migrantům. Nesouhlasí ale s jeho eurofederalistickým postojem. Slíbil, že by za jeho prezidentování nad Pražským hradem rozhodně nevlála vlajka Evropské unie, i když se považuje za Evropana.

Za základní prioritu považuje bezpečnost obyvatel země před terorismem a zdravotními riziky způsobenými nekontrolovatelnou ilegální imigrací: "Spolu s Rozumnými jsme proti přijímání těchto ilegálních imigrantů i za cenu vystoupení z EU. Vlády některých evropských zemí a komisaři EU provádějí pro Evropu naprosto sebevražednou politiku, která jde proti všem zásadám zdravého rozumu. Kvóty nejsou řešením tohoto problému." 

Od současné hlavy státu se chce lišit i svým chováním, kterým Miloš Zeman některé své dřívější voliče odradil. "Mou formou bude pokora, naslouchání druhým, snaha pochopit jiná stanoviska. Při tom budu ovšem neoblomně hájit zcela jasné priority," říká Petr Hannig.

Petr Hannig splňuje požadavky na prezidentského kandidáta i tím, že ovládá pět cizích jazyků a zná nejen svoji vlast, ale i zahraničí, kde má mnoho přátel.  Není spojen s žádnou ze zkorumpovaných politických stran a ani se současným, ba ani s minulým režimem. Jako umělec dosáhl ve své kariéře maximálních úspěchů a má za sebou mnoho životních zkušeností. Je nezávislý, široké veřejnosti známý, přitom pokorný, a nyní se politicky angažuje ve prospěch rozumných lidí. 

V ekonomické oblasti chce Petr Hannig jako kandidát na prezidenta i kandidáti Rozumných do Poslanecké sněmovny podporovat zachování koruny proti euru a v sociální oblasti dávky pouze pro ty, kteří mají zájem pracovat.

Přesně to shrnul Adam B. Bartoš: "Petr Hannig je kandidátem vlasteneckým, ale může být i kandidátem široké občanské společnosti, protože je to muž nekonfliktní, moudrý, ba s tendencí lidi spojovat, na druhou stranu člověk – což je v dnešní době tolik potřebné – který bude tvrdě a nekompromisně hájit národní zájmy. Prezidentská funkce by mu rozhodně slušela a vykonával by ji lépe, než kterýkoli ze zatím známých vyzyvatelů současné hlavy státu.  

Buďme hrdí

Hannig bude kandidovat se sloganem "Buďme hrdí". Ten ve zkratce vystihuje Hannigův prezidentský volební program, který má čtyři jasné body.

I. Řešit věci nejen zdravým rozumem, ale i srdcem. S pokorou a ve prospěch občanů této země.

II. Vlastenectví nesmí být nadále odsuzováno.

III. Občanům České republiky nesmí už nikdo zvenčí diktovat. Mezinárodní závazky nesmějí být v rozporu se zájmy našeho lidu.

IV. Z našeho národa vzešly celosvětově významné osobnosti kultury, vědy i sportu. Buďme na ně hrdi.

 Stínová vláda Petra Hanniga

Petr Hannig je dosud jediným kandidátem, který má již sestavený tým svých poradců pro důležité problémy země. Podobně jako měl kdysi sestavenu stínovou vládu Václav Klaus. Z toho je jasné, že Hannig nejde do boje o post prezidenta bez rozmyslu, že se zabývá již dlouhodobě problémy naší vlasti a ví velmi dobře, co by chtěl dokázat. Jména jeho poradců to potvrzují:

Zahraniční politiku bude mít na starosti exposlanec Jiří Janeček, politiku vůči Evropské unii předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš.

Ve zdravotnictví mu budou radit MUDr. Jan Síla a MUDr. Jiří Somberg, v ekonomických a sociálních otázkách už zmíněný Ing. Aleš Hodina, který se z titulu ředitele Mezinárodního institutu pro rodinu a dítě zajímá i o rodinnou politiku.

S otázkami práva a spravedlnosti bude Hannigovi radit JUDr. Jitka Lenková, s vnitřní bezpečností a obranou Pavel Opl.

Hannigovým expertem na zemědělství jen Ing. Ivan Hrbek ze Změny pro lidi, který prosazuje potravinou soběstačnost České republiky, o udržitelný rozvoj a životní prostředí se bude starat předseda DSZ Jiří Anderle.

Návrat k tradičnímu školství podporuje a v otázkách školství bude Hannigovi pomáhat Luděk Petráň. Jako hudebník, hudební producent a skladatel se Petr Hannig bude vyjadřovat i k otázkám kultury.

Dne 12. srpna proběhne v hotelu Alpin-Avion konference podporovatelů Petra Hanniga, která bude mít dopolední uzavřenou pracovní část, v odpoledních hodinách pak bude otevřena pro veřejnost a média.

Nezbývá než popřát Peru Hannigovi a jeho přátelům, aby jim pomohl Bůh k úspěchu a aby oni vyvedli naši zemi z nebezpečného protektorátu EU. Aby ji zachránili před komisaři EU provádějícími naprosto sebevražednou politiku, která jde proti všem zásadám zdravého rozumu. Aby zachránili naší zem před muslimizací a vrátili ji k jejím křesťanským kořenům.

Číst 14328 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %