Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Předčasná smrt TOP 09 Doporučený

  • pondělí, říj 16 2017
  • Napsal(a) 

Příznačně na svého lídra Miroslava Kalouska páchá TOP 09 atentát, a to již před volbami. Zdá se totiž, že tento politický subjekt dospěl ke svému politickému konci. Kouzlo knížecí fajfky vyvanulo stejně jako tabákový dým. Miroslav Kalousek představuje zkušeného politického šíbra a matadora spojeného s mnohými aférami a jevy, které zřejmě drtivá většina občanů odsuzuje. TOP 09 nezachrání ani mladý politický elév s exotickým zjevem a nulovými životními zkzšenostmi, kterým je teplický radní Dominik Feri. Stejně jako pokus o vstřebání malých a nevýznamných politických stran, o jejich existenci běžní voliči nemají ani ponětí. Ne náhodou se heslo NEUHNEME přepisuje na NEUSNEME a název strany na SMRT 0,9 ( myšleno procent).

Kosmopolitním a hyperkorektním multikulturalistům leží už delší dobu v žaludku tradiční rodina a její fungující model. Po globálním tažení za legalizaci registrovaného partnerství nyní přicházejí s hitem údajného třetího pohlaví (zřejně vědecká obdoba Yetiho nebo Lochnesské příšery). Přitom neuplyne jediný týden, aby při tažení proti tradiční rodině nepřišli s nějakou inovací. Naposledy jsou to sňatek, který uzavře osoba sama se sebou (prý je to mementálně módní v Itálii), a volitelné pohlaví (sic!). 

Ponechne stranou, že podobné úchylárny a nechutnosti jsou nejen proti přírodě a Bohu, ale hlavně proti zdravému rozumu. Otázkou zůstává s čím přijdou příště? Legální zoofilií, nekrofilií, pedofilií, vampirismem nebo další zvráceností? 

Číst 8630 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %