Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Tomio Okamura: No passarant EU! Doporučený

Vlastní národní stát s evropskou křesťanskou kulurou bez islámu Vlastní národní stát s evropskou křesťanskou kulurou bez islámu snímek Jan Kopal

Letošní volební kampaň je pro mnohé voliče velmi nepřehledná. Jasné je jen to, že nepolitické hnutí ANO vyhovující voličům nesledujícím politiku ale pouze svoji peněženku, bude vítězem voleb. Přesto je zde kolem 70 % občanů, kteří si přejí politiku čitelnou a mnozí z nich se táží, koho volit, když jedna strana na druhou jen hází bláto místo toho, aby nabízela, co pro občany udělá? Kdysi to bylo jasné, pravičáci hodili svůj lístek Klausově pravicové ODS, levičáci Zemanovým levicovým socialistům. Politici tehdy bojovali mezi sebou o ideje a nepomlouvali se jako omezené pavlačové klepny. Nyní díky komicky zbabělému a pokryteckému chování předsedy ČSSD Sobotky ztratila levice svoji jistotu volby. Podobně po Topolánkově furiantskému řádění, Nečasově neschopnosti a poté, co se současný vůdce Fiala jednou provždy neomluvil za hrůzy Topolánkovsko-Nečasova vedení, ztratila pravice víru, že se ODS vrátí ke klausismu. K udržení se nad vodou jí v těchto volbách pomohla největší Babišova chyba - zavedení EET. Jako k největšímu odpůrci tohoto kroku k ní přešlo  velké množství malých a středních podnikatelů napříč politickým spektrem. A k dovršení všeho se začal celou neomarxistickou Evropskou unií šířit životu nebezpečný politický směr -  islám.

Pozor, islám není náboženství! Islám je to politický směr, stejně jako socialismus, nacismus, komunismus... Islám je politický směr, jehož pomocí vůdci islámských států udržují poddané v poslušnosti pomocí zákonů šaríji, kterou zavedl kdysi Mohamed, aby se mu nerozpadl stát. Zdůvodnil to chytře tím, že mu to nařídil jeho Bůh, kterému říkal Alláh.
Díky této opravdu vážné hrozbě začali občané volat po politickém uskupení, které by naší zem vyvedlo z područí pomatené EU a nedovolilo zavést islám do našich zákonů. Vzniklo nepřehledné množství nejrůznějších stran pro zachování samostatného národního státu. Většina jejich šéfů si ale neuvědomuje, že pokud budeme pod nadvládou EU je to nemožné, že současná neomarxistická EU je neopravitelná. 
I když tyto strany stejně jako některé strany dosud figurující v parlamentu nabízejí líbivé a na pohled rozumné programy pro vnitřní politiku země, je jasné, že v praxi je bez svolení Bruselských mandarínů nebudou moci uplatnit. 
Proto volme politiky, kteří nás  z protektorátu Německa, protože to  fakticky EU vládne, vyvedou dříve,než nás muslimové jako pohany a nevěřící psy vyvraždí. Volme strany mající explicite v nabídce CZEXIT! 
 

Neomarxistická EU je neopravitelná, volme politiky, kteří nás z ní vyvedou než nás muslimové vyvraždí
 
Ale pozor,  pouze ty, které jsou v preferencích schopny dostat se nad 5 %. Jinak náš hlas propadne ve prospěch všech vítězných stran. První kriterium splňuje stran několik - Machovi Svobodní, Matějkovo Referendum o vystoupení z EU, Bartošova Národní demokracie, Okamurovo SPD... Nad 5% má naději se dostat pouze SPD. Proto je SPD jediná strana, která nás může vyvést z EU a která navíc jako jediná explicite zakazuje islám. 
Pro nás, kteří chceme žít v zemi s evropskou křesťanskou kulturou  a kteří se nechceme bát posílat děti do školy s tím, že je zavraždí muslimští fanatici, kteří na nás všechny hledí jako na pohanské psy, které je nutno vyvraždit, je tedy jediná volba.  Volit SPD. Aby bylo jasno, hovořím o situaci, že by nám vládli islámští vládci pokládající právo šaría za jediné správné, protože jim ho vštěpil před 500 lety Mohamed s tím, že mu ho sdělil Alláh. Nevolme proto politiky, kteří by připustili, aby na naše území vtrhly hordy muslimských hrdlořezů! 

Volme stranu SPD, která nám dává jediná naději na bezpečný a smysluplný život ve svobodné vlastní zemi bez islámských vrahů.

Číst 13396 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %