Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Podle Jiřího Drahoše máme 20 milionů občanů a to ještě není prezidentem, co vymyslí potom?! Doporučený

Prezident Zeman Udrží si ve volbách prezident Zeman své postavení? Prezident Zeman Udrží si ve volbách prezident Zeman své postavení?

Včerejší prezidentská debata měla několik výrazných momentů, kdy se jeden, nebo druhý kandidát dostali do úzkých a několikrát občany pobavila překvapivými výroky obou pánů. Ovšem nejroztomilejší  bylo Drahošovo obvinění prezidenta Zemana, že naší zem rozděluje, protože je tu jen pro spodních deset milionů občanů. Zřejmě pan Drahoš coby vědec již započítal, že do ČR přibude pod jeho vedením 10 milionů migrantů, protože ať počítám jak počítám 10 milionů elitářských kavárníků přece jen zatím, na štěstí, naše země nemá. Výraz překvapení a pobavení nad touto Drahošovou vizí dvacetimilionové ČR se zračil nejen v očích jeho protivníka, ale dokonce i jinak decentní moderátorka Světlana Witowská nedokázala zakrýt úsměv. Víkend rozhodne, co nás bude čekat do budoucnosti. Proto volme s rozvahou. Funkce prezidenta není bezvýznamná, jak se snaží namluvit některá média. Podle ústavy je vrchním velitelem ozbrojených sil, tedy ručí za bezpečnost naší země. Dále je v jeho gesci uzavírání všech zahraničních smluv a dohod. To vše v současné době, kdy se do EU již nahrnuly miliony nebezpečných migrantů a letos za nimi mohou po dvouletém moratoriu přijíždět jejich rodinní příslušníci, neboli nespočet dalších milionů.

Muslimská rodina obvykle obnáší kolem 50 členů. To není můj výmysl. Vzpomínám, jak manžel vedl na VŠCHT doktoranda, syna ministra z Konga, a ten mi na zdvořilou otázku, co dělá maminka, s úsměvem odpověděl: "Která? Já jich mám 12."   Tak jsem to spolkla a dotázala se na sourozence. Pravil, že jich měl při odjezdu na studie 40, ale už mu psali, že je jich 42. A to byla prosím jen rodina bez 12 babiček, 12 dědečků o tetičkách a strýčcích a jejich rodinách ani nemluvě. Takže si spočítejte ty desítky milionů, co zaplaví na pozvání německé kancléřky  Merkelové Evropu. No, v roce 2015 byl její sen 80 milionů, takže se jí to určitě hravě povede.

Proto prosím ještě jednou. Volte odvážného a statečného politika, i kdyby byl sebehubatější. Jde opravdu o naše životy a hlavně o životy našich dětí a o budoucnost kultury naší země. 

Číst 13355 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %