Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Pane prezidente Babišův vztah k Vám je plný falše! Doporučený

Profesor Knížák u svého milovaného klavíru Profesor Knížák u svého milovaného klavíru snímek Jiří Pancíř Fragmenty

Pane prezidente Zemane, v druhém kole proběhlých prezidentských voleb jsem nevolil nikoho, ani Vy, ani pan Drahoš jste mi nepřipadali dostatečně důstojní. Byl jste však většinově zvolen a já Vás tedy vnímám jako prvního muže země. Proto se na Vás obracím. Nechápu, jak je možné, že tolerujete zvůli imigranta Andreje Babiše, který byl aktivním členem KSČ a agentem StB. Nehovořím o způsobu jak přišel ke svému majetku a jak ho dál rozšiřuje. I Babišův vztah k Vám, pane prezidente, je plný falše. Jakmile se objevila šance, že by volby mohl vyhrát Drahoš, tak Vás začal Babiš kritizovat a v EU Vás zapřel jen proto, že se mu to zrovna hodilo. Jakmile si bude myslet, že to bude pro něho výhodné, každého zradí. 

Nemluvím o tom, že je obžalován z trestného činu. Pro mne je a zůstane zločincem proto, že byl agentem StB. Tito agenti se aktivně podíleli na komunistické diktatuře. Zažil jsem jejich působení na vlastní kůži. Považuji za ostudu naši země, že za necelých třicet let po tzv. Sametové revoluci přichází do čela státu člověk tak pochybného charakteru jako je Andrej Babiš. Je nepochopitelné, že ho podporujete.

Nesdílím Vaše levicové názory a mám výhrady k Vašemu způsobu jednání, ale souhlasím s kritikou EU i s postojem vůči migrantům. Bohužel, Vaše současné činy, z nichž za nejkatastrofálnější považuji podporu Babiše, vzbuzují ve společnosti vášně a rozdělují ji.

Plebejské názory se dostávají do parlamentu i do vlády a degradují naši společnost, která se chtěla po listopadu 89 vrátit ke cti, otevřenosti, hrdosti a především k demokratickým morálním principům. 

Člověk, který vstoupí do politiky se slovenským heslem „všeci kradnú“ a ustavičně uráží náš národ tím, že odmítá respektovat policii, soudy a o parlamentu tvrdí, že je zbytečný, poněvadž nefunguje dostatečně pružně jako poslušní zaměstnanci firmy, atp. … takový člověk nepatří do politiky. Kdyby Andrej Babiš žil jako soukromá osoba a shromažďoval majetek způsobem odpovídajícím zákonům této země, byl by mě lhostejný. Jako premiér je pro mne tento agent StB, lhář a rozvraceč české společnosti naprosto nepřijatelný. Nechci, aby tento morálně pokleslý člověk rozhodoval o mém životě.

I Babišův vztah k Vám, pane prezidente, je plný falše. Jakmile se objevila šance, že by volby mohl vyhrát Drahoš, tak Vás začal Babiš kritizovat a v EU Vás zapřel jen proto, že se mu to zrovna hodilo. Jakmile si bude myslet, že to bude pro něho výhodné, každého zradí.

Žádám Vás, pane prezidente, o odvolání Andreje Babiše z postu premiéra. Je absurdní, že mu udělujete nelimitovaný čas na sestavení vlády a dáváte najevo, že Vám vláda v demisi nevadí po jakkoli dlouhou dobu.

Jste prezidentem celého národa, ale polovina lidí Vám nevěří a servilní jednání vůči Babišovi situaci jen zhoršuje.

Prezidentem všech se můžete stát jen tehdy, když budete čestný, spravedlivý a nebudete se spojovat s pochybnými lidmi.

Pak Vám poděkujeme.                 

                                                         Prof. Milan Knížák 

OTEVŘENÝ DOPIS PREZIDENTU REPUBLIKY 

Číst 15899 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %