Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Dort pejska a kočičky Doporučený

 My jsme hoši z StB bereme však na sebe podobu levice, středu nebo pravice (to je pěkná směsice) My jsme hoši z StB bereme však na sebe podobu levice, středu nebo pravice (to je pěkná směsice) obrázek i text převzat z Twitteru Poslední skaut

Designované vládní strany ANO a ČSSD po měsících trápení a námluv konečně přišly s finálním textem vládní dohody. Je jisté, že zvítězil pragmatický příslib a touha po moci všech zúčastněných, včetně třetího vzadu (KSČM). Politický trpaslík s 15 poslanci bude mít 5 ministrů. Obdobný úspěch měla naposledy Strana zelených pod vedením Martina Bursíka a všichni víme, jak neslavně neskončili. S tímto výsledkem nemůže být plně spokojený nikdo. ANO bude mít ve vládě stranu se silným vyděračským potenciálem, která jí bude komplikovat vládnutí. Komunisté budou sbírat funkce ve státních podnicích a ČSSD se bude nadále společensky znemožňovat na své úspěšné cestě k absolutní nevolitelnosti. Občané se snad konečně dočkají vlády s důvěrou poslanců, ale rozhodně ne lidu.

 Politická nestabilita a pnutí vně i uvnitř stran bude nadále pokračovat. Každopádně nás čekají dynamické politické časy, neboť doba se krystalizuje a nálady se radikalizují. Mnozí zúčastnění se brzy budou divit a jednou se budou ze svých dnešních činů i zodpovídat.  Nejpozději u příštích parlamentních voleb, kde jim voliči sestaví finální účet.

 Jen aby se jich tito voliči ve zdraví dočkali. Komunismus se po získání moci šířil bleskově a ve skutečnosti se činem premiéra Babiše, že chtěl za každou cenu vládu se socialisty, kteří ho již jednou zradili, dostali k moci komunisté. Vidina evropských dotací je prostě silnější než pud sebezáchovy. (pozn. redakce)

 

Číst 13309 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %