Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Ladislav Jakl zahájil kampaň setkáním se svými podporovateli z Akce D.O.S.T. Doporučený

  • čtvrtek, srp 30 2018
  • Napsal(a)  František Červenka, Akce D.O.S.T.
Dosťáci podporující Ladislava Jakla věří, že povede ČR opět do Klausismu, nikoliv do otroctví Dosťáci podporující Ladislava Jakla věří, že povede ČR opět do Klausismu, nikoliv do otroctví Petr Bahník, předseda Akce D.O.S.T.

 adislav Jakl zahájil v pondělí 27. srpna svoji kampaň do letošních senátních voleb v obvodu Praha 2 setkáním se svými podporovateli z řad Akce D.O.S.T. V Praze na Novotného lávce zdůraznil, že se chce soustředit především na kontaktní kampaň a oslovit občany se svými čtyřmi prioritami, které chce v Senátu prosadit. Především se jedná o jasné NE další bruselské centralizaci, NE masové imigraci, NE dalším zákazům a ANO svobodě člověka. Hudebníka, publicistu a bývalého ředitele politického odboru Kanceláře prezidenta republiky Václava Klause a v současné době jeho Institutu nominovala do senátního klání SPD a kromě Akce D.O.S.T. jej podporuje i pražská organizace Svobodných a řada dalších osobností, jako je exprezident Václav Klaus a poslanec za ODS Václav Klaus ml.

Pokud by se chtěl někdo zapojit mezi dobrovolníky a pomoci Ladislavu Jaklovi v kampani před senátními volbami, může tak učinit na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 737 461 817.

 

Číst 10599 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %