Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Rok vepře, podle lepšolidí rok Havla Doporučený

Prezident Havel zřejmě nikdy nenavštívil Muzeum Železné opony v Mišově - Borovnu v  Brdech, jinak by nemohl nikdy hovořit o bombardování jako o "humanitárním" Prezident Havel zřejmě nikdy nenavštívil Muzeum Železné opony v Mišově - Borovnu v Brdech, jinak by nemohl nikdy hovořit o bombardování jako o "humanitárním" snímek atomových hlavic v Muzeu Železné opony Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

Podle čínského horoskopu je rok 2019 rokem vepře. U nás by měl být podle představ lepšolidí rokem oslav hadrového převratu a především jeho ústředního protagonisty a maskota Václava Havla. Inu což, osobnostmi roku amerického časopisu TIME byly v bezprostřední posloupnosti v letech 1938 a 1939 Hitler a Stalin, tak proč by jí nemohl být i Havel, že?  Válečný zločinec jako válečný zločinec. Budeme si totiž v tomto roce připomínat nejen 80. výročí zločinné okupace zbytku Československa nacistickým Německem v roce 1939, ale také Havlem schvalované bombardování Jugoslávie v roce 1999 jako "humanitární" akt. Zločiny proti lidskosti jsou nepromlčitelné a kdo je schvaluje, stává se zločincem. Havla už pozemská spravedlnost nedostihne, ale Maruška Albrightová by se měla mít na pozoru.

Pro mladší generaci pokládá redakce za důležité doplnit, že výše uvedená sdělení autora nejsou fake news:

Dne 24. března 1999 pod skrytým názvem Operace Allied Force začalo bombardovat NATO Bělehrad. Šlo o první bojovou operaci NATO proti svrchovanému státu a o jednu z největších operací na území Evropy od konce druhé světové války vůbec. Na svrchovaný stát, Jugoslávii, svrhlo tisíc letadel NATO při více než deseti tisících útocích 23 000 bomb.  Letecké bombardování  trvalo 78 dní a vyžádalo si kolem pěti set civilních obětí. Pro obyvatele to znamenalo děs a hrůzu a bolest ze zabitých nejbližších, o ztrátě domovů nemluvě. Je smutné, že se našli u nás politici, kteří se snažili toto zvěrstvo obhájit a to v čele s tehdejším prezidentem Havlem. Před svou cestou do USA v roce 1999 poskytl prezident Havel agentuře Reuters k těmto děsivým zprávám následující stanovisko  :


havel-22

Letiště Ostrava-Mošnov… Snímek Břetislav Olšer

Číst 7774 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %