Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Prezident Václav Klaus varuje před sebedestrukcí Západu - Beseda v Hotelu Kladno 3.9.2020 od 18 hod Doporučený

Prezident Václav Klaus varuje před frontálním útokem na západní a tedy i naší současnou civilizaci. Prezident Václav Klaus varuje před frontálním útokem na západní a tedy i naší současnou civilizaci. snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty

Prezident Václav Klaus, který je velice znepokojen současnou destrukcí a společenskou krizí Západu, pohovoří s občany Kladna k vydání nové knihy jeho institutu "Sebedestrukce západu". Jeho přednáška se uskuteční 3. září 2020 od 18 hod v Hotelu Kladno.  Moderátorem večera je člen naší redakční rady a ředitel Literární sekce Kulturní komice ČR, publicista a hudebník Petr Štěpánek. Akce D.O.S.T., která setkání pořádá zve všechny občany na tuto zajímovaou debatu. Ve společenském vývoji západního světa došlo podle prezidenta Klause k závažnému negativnímu posunu, který svými důsledky znamená a zejména bude znamenat novou kvalitu našich životů. V poslední době se neustále zabýváme zdánlivě jednotlivými tématy jako jsou rostoucí regulace trhu, nezastavitelná evropská centralizace, klimatické inženýrství a jeho ekonomické náklady, masová migrace, multikulturalismus, pokrokářství, genderismus. Sledujeme nebezpečný vývoj ve Spojených státech amerických a v mnoha dalších zemích západního světa.

Prezident varuje, že to, co se děje v dnešních Spojených státech amerických čeká v příštích letech i nás. Protože všechna tato témata se spojují a slévají do širokého globálního levičáckého pokrokářského proudujehož ambicí není nic menšího než naprostá přeměna světa, jak jej známe. Proto se rozhodl vedle pokračování v analýze a kritice jednotlivých, svobodu a prosperitu ničících společenských trendů  prezentovat svůj přístup ke společenské krizi Západu v celé jeho šíři, hloubce a celistvosti. Jedním slovem řečeno.

Prezident Václav Klaus varuje před frontálním útokem na západní a tedy i naší současnou civilizaci.

Číst 4600 krát
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %