Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Hamáček chystá na protestující nákup vodních děl za 100 milionů korun! Doporučený

Poslanec Lubomír Volný vysvětluje proč nesměl promluvit v naší demokratické Poslanecké sněmovně Parlament ČR Poslanec Lubomír Volný vysvětluje proč nesměl promluvit v naší demokratické Poslanecké sněmovně Parlament ČR snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Ano, nastupuje nová totalita. Naposledy pamatuji jak nás honili po Václavském náměstí vodními děly v roce 1989 komunisté. Co se to s ještě před rokem poměrně dobře prosperující naší zemí stalo? Školy jsou zavřené, děti nejenže trpí domácím vězením, v němž jsou vyučovány rodiči, kteří na to nemají čas a většinou ani předpoklady. Ale co je horší, vzniká z nich nová generace, která bude mít problémy navazovat normální mezilidské kontakty. Jsou zavřeny hospody, restaurace, kluziště, vleky, hotely, holičství, fit centra, divadla, kina, penziony, diskotéky, je nastolen zákaz nočního vycházení jako za protektorátu, sportování, a dokonce zpěvu jako by u už vládl Hamas. Prostě všeho co patřilo odjakživa ke šťastnému životu nás všech. Všechno co pomáhá lidem mít dobrou náladu, co odbourává stres a zvyšuje tak imunitu a tím zdraví. Ke všemu se ani nemůžeme jít pomodlit do kostela a poprosit Boha, aby nám od tohoto šílenství pomohl. Je to samovazba horší než ve věznicích, kde mají odsouzení bohoslužby. Není divu, že lidi už začínají mít podezření, že vláda dělá toto vše pro to, aby národ onemocněl nejen fyzicky, ale především duševně. A když se najde politik, který se proti tomuto šílenství postaví, je mu vypnut v Parlamentu mikrofon, vrhnou se po něm zfanatizovaní poslanci protistrany a je postaven dokonce před mandátový a imunitní výbor jako zločinec. Nedalo nám to, abychom se ho nezeptali, co tak hrozného chtěl vlastně pan Lubomír Volný říci, že to vyvolalo takovou paniku?

Pan poslanec Lubomír Volný nám sdělil následující: "To že vláda dělá vše výše uvedené pro to, aby národ onemocněl nejen fyzicky, ale především duševně, není náhoda či její neschopnost, ale  zlý  úmysl. Ve vládě nesedí hlupáci, ale lidé, kterým jde o zachování své moci. To peklo nesvobody nebylo vymyšleno u nás doma, ale jde o něj celosvětově. Dokladem, že je to pravda, je situace v Bělorusku. Běloruský prezident veřejně prohlásil že dostal nabídku 1 mliardy dolarů za to, že vůči koronaviru zavede stejná opatření jako v Itálii. Protože to nepřijal, skončila kororavirová chřipka v Bělorusku s desetinou obětí. Naši politici naopak diktát zvenčí přijímají jako vyděšené ovce.

A není to zdaleka konec. Ministr vnitra Hamáček na nás, kteří proti tomu protestujeme na náměstích, když to nejde v Parlamentě, chystá nákup vodních děl za 100 milionů korun. Zdůvodnil to tím, že to používají proti demonstrantům i na Západě neboť se těchto bouří bojí stejně jako on a chtějí jim předejít. Ano chce použít vodní děla, která mohou kromě polití způsobit za vyššího tlaku těžká zranění a jsou pro občany pamatující rok 1989 symbolem totalitního zřízení.

A to ještě není všechno. Zatím nejen v Praze, Ostravě či Brně, ale po celé zemi vznikají demonstrace za vysvobození z této státem nařízené nesvobody, a vláda se bojí, aby se neslily do velkých jednotných bouří jako v roce 1989. Proto plánuje zákaz pohybu osob více jak 15 km od domova. A to buďme zatím rádi, že vláda nestaví po vzoru Německa koncentrační tábory pro ty, kteří toto nařízení nedodržují. Nebo že jako na Slovensku, kde mají Sorosovu prezidentku a Sorosova prezidenta, a díky tomu tam již prakticky zvítězil globální světový řád, nesmíme bez zeleného papíru ani do lesa.

A to nehovořím o vakcinaci. Vláda ji plánuje  vynutit nátlakem na zaměstnavatele. Chce po nich, aby ji v  rozporu s právem vyžadovali od zaměstnanců. Rovněž doktoři jsou pod tlakem, aby se oočkovali i když mnozí vědí, že je to nejen z velké části neúčinné, ale dokonce mnohdy i životu nebezpečné."

Na náš dotaz , co s tím může nebohý občan dělat, navrhl pan poslanec Volný, zvaný svými příznivci Pleskanec, následující: "Bránit se. A pokud chceme obranu demokratickou cestou, máme k tomu poslední šanci - zvítězit demokraticky v říjnových volbách. Musíme ale vládě poslat politickou objednávku, že dáme hlas těm, kteří zaručí, že nevyhlásí nouzový stav a všechny výše popsané nesmysly na všechny občany, ale že mimořádná opatření budou platit pouze pro ohroženou skupinu, o níž bude stát pečovat. Pak nebude muset vyplatili 184 miiard Kč podnikatelům, ale dá-li podobné peníze  ohroženým občanům, což by například letos z výše uvedeného množství peněz činilo za rok 62 000 Kč  na každého občana, mohli by se opravdu tito ohrožení lidé vyvarovat infekce. Obstarat si někoho na nákupy, měli by na léky jako například Isoprinosine, který snižuje podle profesora Berana úmrtnost o 70-80 %  a každý měsíc by měli na 4 respirátory. A především by se měla vláda postarat o to, aby v případě dostání koronachřipky měli zaručenou možnost dostat se pod kyslíkový přístroj, který by se do všech nemocnic zakoupil a sestry by se naučily s ním pracovat. Což by byl dar i zatím zdravým 10 700 000 občanům státu. A jako doklad toho, aby vláda viděla že je takových občanů kteří si toto přejí hodně, bych byl rád, aby si každý kdo si toto myslí připnul znak V z trikolóry. Možná by se toho vláda zalekla toho množství občanů víc než demonstrací a vzpamatovala se, dokud má ještě  čas."

Po tomto rozhovoru je snad již každému jasné, proč nemohl předsedající Poslanecké sněmovny pustit pana poslance Volného ke slovu. Lidé o tomto zákulisí, které se děje ve vládě nesmí vědět. Musí si myslet, že všechny peníze se vyhazují jen na nákup zdravotních potřeb a na vybavení nemocnic. Ale to je již na jiný článek.

Číst 4524 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %