Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Iniciativa "My společně" zve nespokojené občany v neděli 7.3. ve 13 hodin na Václavské náměstí v Praze Doporučený

  • středa, bře 03 2021
  • Napsal(a)  RADEK PŘEPIORA
Poslanec Lubomír Volný na nedávné manifestaci na Václavském náměstí v Praze "Jsme lidé, nedáme se vypnout!" Poslanec Lubomír Volný na nedávné manifestaci na Václavském náměstí v Praze "Jsme lidé, nedáme se vypnout!" snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty

Tento víkend se zúčastní poslanci Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, Vážený pan Mgr. Lubomír Volný a Vážený pan Marian Bojko, demonstrací, které organizuje iniciativa „My společně“. První z nich proběhne v sobotu 6. března 2021 ve 14:00 hod. v Písku na Velkém náměstí (z rodinných důvodů bez účasti pana poslance Bojka). Druhá demonstrace se uskuteční 7. března 2021 ve 13:00 hod. v Praze na Václavském náměstí. Občané z celé České republiky budou mít zároveň možnost absolvovat na výše uvedených veřejných shromážděních přijímací řízení na pozici asistentů obou poslanců.

 

Snímek zachycuje atmosféru nedávné demonstrace Jsme lidé. Nedáme se vypnout! Od té doby narůstá nespokojenost lidí s tím jak se snaží vláda pomáhat občanům řešit chytáním virů hadříky přes ústa jako ve středověku a nesmyslným testováním, které nikomu nepomůže namísto, aby zajistila pro opravdu potřebné dobrý chod nemocnic a jejich dovybavení potřenými dýchacími přístroji a ostatní obyvatele nechala svobodně žít a pracovat. Pánové Hamáček, Babiš a Blatný by si měli přijít poslechnout co tito lidé říkají. Někteří již opravdu přišli o práci, o živnosti a nejsou to žádní neonacisti cč extrémisté, jak je mnozí novináři nazývají. I oni se obávají viru, ale nemocnic, kde místo léčby setry testují naprosto nesmyslně  zdravé lidi zatímco tam umírají vážně nemocní na nedostatek personálu navíc bez svých nejbližších jako malomocní ve středověku, těch se bojí ještě víc. 

Číst 3339 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %