Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Hurá! Prezident Václav Klaus byl konečně oficiálně propuštěn z nařízené karantény Doporučený

  • sobota, bře 06 2021
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ & JIŘÍ PANCÍŘ
Pan prezident Klaus se nad vším usmívá se slovy: Lockdown je zničující chybou zdravotního systému. Dnešek je "jen" excesem levicového vidění světa.  Média jsou tvůrci paniky, jejíž obětí se stala vláda. Pan prezident Klaus se nad vším usmívá se slovy: Lockdown je zničující chybou zdravotního systému. Dnešek je "jen" excesem levicového vidění světa. Média jsou tvůrci paniky, jejíž obětí se stala vláda. snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty
Zprávu pana Macinky z Institutu Václava Klause, že prezident Václav Klaus konečně ukončil  v pátek 5. března 2021 pobyt v nucené karanténě, který mu byl do tohoto data nařízen Hygienickou stanicí hl. m. Prahy v souvislosti s jeho onemocněním Covidem-19, nejde komentovat jinak než nadšeným zvoláním hurá. Celou svoji léčbu absolvoval v domácím prostředí, bez nutnosti jakékoli nadstandardní či nemocniční péče jak se snažili někteří redaktoři naznačovat. Užíval běžně dostupné medikamenty vitamíny, přírodní přípravky, isoprinosine na podporu imunity, aspirin.  Již po pondělní kontrole 1. 3. 2021 u svého ošetřujícího lékaře v pražské ÚVN bylo evidentní, že nebude nutné, aby byl konec této úředně nařízené izolace odkládán.  Protože tuto chřipku máme již také dlouho za sebou, věřili jsme, že pan prezident posílí těch 97 % lidí, kterým se nic nestalo, jen nám chyběly jeho články.

Jsme jen zvědaví, jak budou nyní šiřitelé kovidové paniky vyvracet tvrzení z poslední jeho a Weiglovy knihy Rozum proti kovidové panice, v níž se mj. píše, že Covid je svými příznaky subjektivně srovnatelný s chřipkou a panika, do níž vláda společnost uvedla je naprosto nepřiměřená. Jak v knize píše pan doktor Lukáš Pollert z chirurgie v Motole, virů nám projde plicemi denně 30 milionů a v každém testovaném vzorku vždy něco nového najdeme.  Ale o tom budu psát v recenzi k této skvělé knize, kterou by si měli povinné přečíst všichni panikáři, protože jsou v ní uvedeny opravdu zajímavá fakta od špičkových lékařů. Nyní si ale jdeme dát panáka na zdraví pana prezidenta a vesele jeho oficiální propuštění na svobodu oslavit. 

Pan prezident děkuje za obrovskou podporu, které se mu dostávalo po celou dobu uplynulých dvou týdnů, jakož i médiím za ohledy a ověřování si množství nepravdivých informací o jeho stavu, které se některé usilovně snažily rozšiřovat. Naposledy jsme viděli v TV paní Jílkovou, která konstatovala ve svém superpořadu, že se pan prezident léčí ve vybrané nemocnici a jistě má natolik skvělou péči, že se uzdraví, přestože jistě již věděla, stejně jako my, že je zdráv a že z Vojenské nemocnice, kde byl na vyšetření a při té příležitosti mu udělali test, se obratem odešel léčit domů. Neboli se léčil stejně jako každý běžný smrtelník.

Hodně sil do další záslužné práce pro náš národ, pane prezidente. Vaše články a knihy jsou v tom šíleném a zbytečném chaosu pohlazením na duši a velikou vzpruhou! 

Číst 3077 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %