Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Václav Klaus: Je třeba zastavit jak s námi vláda zachází a změnit poměry v naší zemi! Doporučený

"Covid není jen nemoc, ale součást boje o dnešek," říká důrazně profesor Václav Klaus "Covid není jen nemoc, ale součást boje o dnešek," říká důrazně profesor Václav Klaus snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty

Pokud se odpůrci prezidenta Václava Klause škodolibě těšili, že po prodělání COVID-19 změní své názory na nesmyslná vládní opatření, budou z následující zprávy zklamáni. Ihned po povinné karanténě uvedl, že prodělaná  nemoc určitě nezpůsobila žádné změkčení jeho názorů při hodnocení toho, co se tady kolem nás děje. Naopak prý ho to motivovalo k tomu, aby byl ještě kritičtější k tomu, jak s námi vláda zachází a aby vyjádřil své silnější odhodlání se v těchto věcech angažovat.  Dosáhli jsme již snesitelné meze. Je už potřeba zastavit, jít jinak a jinou cestou. "Tak ostré rozdělení společnosti jsme ještě nezažili. Mnoho lidí se bojí nejen covidu, ale zejména státu. Došlo k rozhodujícímu nákroku ke změně poměrů v naší zemi," uvedl důrazně profesor Václav Klaus.

Rezignací na seriózní společenskou analýzu toho co se kolem nás děje považuje za synergii zhoubných idejí a silných politických a byznysových zájmů. Kovidismus se proto chová podobně jako komunismus. Strach a síla státní moci mnoha lidem zabraňuje jako tehdy svobodně myslet. Tragédií dnešní doby je stejně jako za komunismu falešná moralizace diskuse s mesianistickými iluzemi.  Dnešek je prostě dalším z excesů levicového vidění světa. Tvůrcem covidové hysterie jsou média. I vláda je obětí paniky jimi šířené paniky. "Bojím se více takových lidí než virů," říká Václav Klaus.

Covid není jen nemoc, ale součást boje o dnešek.

Politika lockdownů je zničující chybou zdravotního systému, který rezignuje na mnohem vážnější nemoci. Smrtnost na čistý covid je přitom pouze 0.2%. 

V minulosti při všech epidemiích isolovali nemocné, nyní isoluje vláda zdravé. Ochranu mají mít jen zranitelní, ostatní mají mít okamžitě normální život.

Koho zajímají další  postoje profesora Klause, uslyší je v neděli od 11:00 v Partii Terezie Tománkové na Primě a CNN Prima NEWS

Číst 3595 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %