Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Zákon navrhovaný Valachovou kopíruje Me Too a je velice nebezpečný pro fungování normální rodiny Doporučený

  • pondělí, čen 14 2021
  • Napsal(a)  PETR HANNIG
Tatínek a maminka v podání Me Too Tatínek a maminka v podání Me Too

Omlouvám se, že se vracím k tématu, které pokládám za důležitější, než jsou politické půtky, které časem vyšumí. Ptám se, proč kauza Feri vyplavala na povrch právě teď kdy  sněmovna projednává zákon navrhovany Kateřinou Valachovou kopírující Me Too? Vůbec, ale vůbec mi nejde o Feriho. Feri byl vlastenci všeobecně nenáviděn a proto jeho kauza má přesvědčit i ty, co všechno, co vychází z oblasti politických neziskovek, vidí jako lumpárnu a útok na náš národ. Začínám si ale myslet, že i to je součástí hry, kterou s námi hraje někdo vlivný v pozadí. Je totiž velký tlak na to, aby byl přijat zákon, který v podstatě kopíruje Me Too, a který vlastně kvalifikuje jako znásilnění vše, co nebude mít kvalifikovaný souhlas partnera.

Jako na zavolanou vyšel článek, jak studentka starší 18 let, po deseti letech nahlásila znásilnění proti partnerovi, se kterým měla oficiální partnerský vztah ( i když si myslím, že vztah učitel - žačka je nepřípustný, nevhodný, zvláště jedná-li se o tak velký věkový rozdíl). S tím vztahem ovšem souhlasili i rodiče oné studentky, dokonce jej podporovali, jak vyplývá z článku: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/byvala-studentka-obvinila-pedagoga-ze-znasilneni-40362415

Ptám, proč po letech, kdy, ať už z jakýchkoliv důvodů s oním pánem chodila delší dobu a bylo jí víc než 18 let, jak to, že nahlašuje znásilnění. Kdyby platil onen zákon, který nyní navrhuje Kateřina Valachová z ČSSD, tak by soudce byl nucen podle zákona, který chtějí poslanci přijmout, onoho muže odsoudit natvrdo. A mohou se stát i jiné záležitosti, kdy žena po letech obviní svého stejně starého partnera, se kterým žila. A obviní jej na příkaz svého nového partnera ( aby jej tzv. neztratila) Ten navrhovaný zákon po vzoru Me Too je velice nebezpečný pro normální fungování společnosti, pro normální vztahy mezi muži a ženami.

Obávám se, že je to z dílny homosexuální lobby, neboť mladí muži se budou bát vůbec něco si začínat s dívkami či ženami a obrátí svůj sexuální apetit, který je v jejich věku silný a pokud ještě nemají partnerku z okruhu známých své rodiny, na stejné pohlaví Zde je potvrzení toho, o čem píšu a před čím varuji. Kvalifikovaný souhlas se sexem i mezi partnery včetně manželů. To je opravdu na hlavu.

To už žena svého pohodlného partnera k ničemu nepřesvědčí. Však ono dívání se na televizi u starších partnerů, či do mobilu u mladších, je daleko pohodlnější:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/poslanci-chteji-zprisnit-tresty-za-znasilneni-a-zmenit-jeho-definici-40362401

A zde je jasná kampaňovitost naléhání na faktické znemožnění normálních vztahů mezi muži a ženami. Copak by tyto, ještě skoro děti, měly vůbec zájem proti něčemu takovému protestovat. Čili ta demonstrace je organizována nějakou neziskovkou, která má zájem úplně zničit pohodové vztahy mezi muži a ženami:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/foto-v-praze-se-demonstrovalo-proti-nizkym-trestum-za-znasilneni-40362382

Ptám se, proč kauza Feri vyplavala na povrch právě teď, ýKdy i vlastenečtí poslanci asi pro tento zákon zvednou ruku, právě z důvodu kauzy D. Feriho? Je to divné i z toho důvodu, že Feri v pohodlí odcestoval do ciziny. Nebyl on nakonec součástí této hry? Navíc ona demonstrace směřoval k ministerstvu spravedlnosti, které vede zkušená Marie Benešová, se zdravým rozumem, a která je zásadně proti těmto šíleným novotám. Myslíte si, že mladí by sami vymysleli onu trasu a místo demonstrace?

Pomozte to napravit, vy, kteří jste pochopili, že to je nejtvrdší úder na náš národ. Na jeho nemožnost reprodukce v samotném zárodku. 

 

Číst 2051 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %