Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Přijďte všichni vlastenci na DEN REBELŮ Doporučený

Přijďte všichni, kteří chcete žít ve svobodné vlastní zemi  podpořit DEN REBELŮ. Přijďte všichni, kteří chcete žít ve svobodné vlastní zemi podpořit DEN REBELŮ.

Situace s naší republikou a tím i s námi všemi je již opravdu vážná. Hrozí její rozpuštění v kotli regionální EU. Jakmile se von Leyenové podaří několika posledním zemím, do nichž zatím patříme, přijmout euro, bude ekonomiku všech zemí řídit již jednotná Evropská banka. Mnozí si možná řeknou "no a co, stejně mi jde to, jak vedou finance naši politici,  na nervy", ale neuvědomují si, že pak může již EU zavést pro všechny státy jednotné daně  a vytvořit společné ministerstvo financí. Tedy poslední atribut, který  jí ještě schází k vyhlášení společného státu EU. A mít stejně vysoké daně s bohatým Německem k této finančně zničené situaci díky koronavirové vládní panice, to by mělo všechny normálně se živící občany již probudit ze snů o sladkém a bohatém životě v jimi tak idealizované EU.  I ti, kterým je jedno, že zanikne naše tak těžce před 103 lety vybojovaná republika, by si alespoň toto nebezpečí stát se občany druhé kategorie bez jakéhokoliv zastání v obřím superstátě EU měli uvědomit. To nehovořím o poslouchání všech nebezpečných bruselských -izmů... 

Proto nás v redakci velice potěšilo, že se stále ještě naleznou občané uvědomující si toto obrovské ožebračení, proti kterému bychom již nemohli pomocí zaniklé ČNB nic ve společném státu EU dělat. A že tito občané významných jmen - Petr Hampl, Martin Konvička, Benjamin Kuras, Martin Pešek, Klára Samková, Karel Srp, Ivan Vyskočil a další, zvou všechny občany v pátek 21. ledna 2022 do Domu techniků na Novotného lávce v Praze 1 na DEN REBELŮ. Akce se bude konat od 18 hodin, od dvaceti bude hrát skupina The Cell.

Přijďte všichni, kterým není lhostejný zánik naší republiky a ztráty svobody v ní, podpořit tyto odvážné občany. Patří jim za to naše úcta a dík.

© Kulturní komise České republiky, z.s.

Číst 719 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %