Revui Fragmenty naleznete rovněž  na    Twitteru  a    Facebooku

  Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU  

  Institut Václava Klause

Zastavme útok na ústavnost našeho státu Doporučený

Varuji před  zavedením  faktického válečného stavu a zmrazením života v naší zemi! Varuji před zavedením faktického válečného stavu a zmrazením života v naší zemi! snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty
V těchto chvílích dochází k mimořádnému útoku státní moci na svobodu, demokratické uspořádání a ústavou chráněná práva. Ve zkráceném procesu – tedy v režimu legislativní nouze, který obchází řádnou veřejnou společenskou i právní debatu – je projednáván vládní návrh zákona, který má umožnit, aby stát – hrubým způsobem a pod hrozbou drakonických sankcí – omezil ústavou chráněné základní občanské svobody vyhláškou tří ministrů. Novela pandemického zákona dává do rukou ministerských úředníků možnost zavedení faktického válečného stavu a zmrazení života bez schválení vlády a parlamentu. Alarmující je zejména způsob přijímání tohoto zákona, kdy má být během několika hodin proveden zásah do dělby moci, omezení nezávislosti justice a posílení represívních funkcí státu, přičemž tento spěch je zdůvodňován údajnou hrozbou vzniku podzimní „vlny“ onemocnění COVID – 19.

Útoky na svobodu byly v historii vždy vedeny pod zástěrkou vyšších cílů. Nedovolme, aby pod záminkou ochrany zdraví obyvatel dostaly vybrané ministerské aparáty do rukou takovouto represivní moc.

Václav Klaus, 25. ledna 2022

 Kulturní komise České republiky, z.s. a redakce revue Fragmenty se za prohlášení prezidenta republiky v letech 2003-2013  prof., Ing.   Václava Klause, CSc. plně  a velmi staví a děkuje mu za vše co přes útoky zfanatizovaných europeistů pro záchranu naší státnosti stále dělá.

Za Kulturní komisi ČR Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., předseda komise, 25.ledna 2022

Za revue Fragmenty RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., šéfredaktorka revue, 25. ledna 2022

 

 © Kulturní komise ČR, z.s., 25.1.2021
  

Videozáznam prohlášení VK k pandemickému zákonu. 

 

 

© Kulturní komise ČR, z.s.

Číst 803 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

   

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %