Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Nádherné narozeniny a velký dík za práci pro naši zem Doporučený

  • neděle, čen 19 2022
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ a JIŘÍ PANCÍŘ
HODNĚ ŠTĚSTÍ PANE PREZIDENTE! HODNĚ ŠTĚSTÍ PANE PREZIDENTE! snímek Ivana Haslingerová, časopis Fragmenty

Dnes se dožívá 81 let státník, díky němuž žijeme i přes obrovský odpor havlistických disidentů a socialistických neomarxistických europeistů v kapitalistické společnosti. Byť to již zdaleka není ten pravý tržní a svobodný kapitalismus, který měli někteří z nás to štěstí zažít v devadesátých letech za jeho vlády. Byl to tehdy nezapomenutelný pocit svobody, který si již mladá generace stále spoutávanější nesmyslnými příkazy a vyhláškami valícími se na ni z per následovníků prezidenta Havla neumí představit. Přesto nebo právě proto je obdivuhodné, že se strůjce naší ekonomické reformy profesor Klaus nenechal zlomit a po celou dobu bojuje za svůj sen dovést naši zem do opravdového tržního kapitalismu bez přívlastků a do svobody oproštěné od všech módních a nebezpečných -izmů tolik opěvovaných současnými levicovými politiky. 

Přejeme mu, aby zůstal ještě dlouho tak svěží, usměvavý a především plný síly a energie v boji za šťastný život nás všech jako dosud. A děkujeme mu za to, co všechno pro naši zem a tím i pro nás všechny udělal a stále dělá. 

Za redakci kulturně-hospodářské revue Fragmenty  a za Kulturní komisi České republiky, z.s. přejí panu prezidentovi Václavu Klausovi další krásné roky ve zdraví a štěstí  šéfredaktorka revue RNDr. Ivana Haslingerová, CSc. a předseda Komise Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc.

Číst 603 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %