Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Okamura: "Česká republika na prvním místě!" - Brno, Zelný vrch, 28.2.2022

  • středa, říj 19 2022
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ a JIŘÍ PANCÍŘ

Je skvělé, že Tomio Okamura neustává v dlouhodobém boji za naší republiku a za lepší život v ní pro nás pro všechny. Člověk nestačí ani číst o tom všem, co každodenně v parlamentu dělá, jak protestuje proti chybným krokům vlády a snaží se vyvést naší vlast z politického a ekonomického marasmu, do něhož díky vládě padá.

A není to jen chování Tomia Okamury v posledních několika měsících, kdy se i běžní občané začínají konečně o politiku zajímat díky obrovské inflaci působící průvan v jejich peněženkách. Čehož mnozí politici využívají ve svůj prospěch, aby schovali svoji ekonomickou neschopnost za nepokoje v ulicích a to nejen u nás. Již mnoho let poukazuje pan Okamura na to, že stávající situace povede k tomu, co nastalo. Díky tomu se mu provládní mainstreamová média snaží nasadit psí hlavu a televize ukazuje jen záběry na rozhořčeného opozičníka, takže nám nedávno jedna známá řekla: "Víte máte pravdu, že je dobře, že se Okamura snaží v Parlamentě poukazovat na špatné chování vládních poslanců, ale mně se nelíbí, že to říká tak tvrdě a vztekle. Můj muž také kritizuje, ale jde to přece dělat klidně a noblesně." My jí na to pravili, že jak známe jejího manžela, kdyby byl v parlamentě jen hodinu, tak tam už střílí a škrtí ty pokrytce a hlupáky. Zamyslela se a pak se rozesmála při představě že by tam opravdu byl její manžel na místě pana Okamury a řekla, že už mlčí a bude ho příště volit. Že potřebujeme v parlamentě čestné a schopné chlapy a ne jen slušné ulízané hlupáky, o ženských nemluvě. 

Přijděte proto 28. února ve 14 hodin podpořit  tohoto Dona Quijota v jeho boji s větrnými mlýny na demonstraci do Brna  na Zelený vrch.

Pane Okamuro, děkujeme Vám! 

© Kulturní komise České republiky, z.s. 2022

Číst 471 krát
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %