Revui Fragmenty naleznete rovněž  na    Twitteru  a    Facebooku

  Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU  

  Institut Václava Klause

Okamura se právem zapsal sedmihodinovým projevem do Guinnessovy knihy rekordů Doporučený

  • středa, bře 01 2023
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ a JIŘÍ PANCÍŘ
Staňte se i Vy členy klubu čestného a odvážného státníka Staňte se i Vy členy klubu čestného a odvážného státníka

Je neuvěřitelné jak se Tomio Okamura neohroženě bije proti ožebračování těch nejchudších občanů v naší republice, kteří se nemohou bránit proti bezohlednosti a naprosté nemorálnosti Fialovy vlády - starobních důchodců, vdov, sirotků a dokonce i invalidních důchodců. To zde od převratu v roce 1989 neudělala žádná vláda a troufám si říci, že to neudělala ani žádná vláda premiérem Fialou tolik opěvané EU. Výmluvy, že je to kvůli válce, v níž nejsme a ani jako členové NATO býti nemůžeme - viz ústava ČR - je lživá. A pokud nás po roce vládnutí zavedla skutečně vláda pana Fialy na takové dno, že nemá ani na výplaty těch nejubožejších invalidů a těch nejchudších občanů, pak by měla jít příkladem, sáhnout si na své platy jako první a nezvyšovat si je o desítky tisíc měsíčně o odměnách vyšších než nejvyšší důchody nemluvě. Je přímo výsměchem vlády občanům, když platy poslanců a senátorů zvýšila měsíčně o 11 600 Kč,  předsedů a místopředsedů obou komor parlamentu o 31 000 Kč a 22 100 Kč a svého milovaného prezidenta o 38 500, zatímco lidem, kteří si ji ve své naivitě zvolili, z jejich žebračenek ubere desetinu jejich příjmu, tedy 1000 Kč.

Ano vy, kteří jste si toho na pohled tak milého, seriózního a noblesního pána zvolili, čtěte dobře a až budete jíst poslední okoralou kůrku někde z popelnic, pamatujte si to do příštích voleb a volte už konečně seriózní a citlivé politiky:

Poslanci a senátoři budou díky této vládě brát 102 400, prezident 341 200, předsedové obou komor parlamentu 274 800, místopředsedové  a ministři 195 300 Kč. A to není ještě vše: Odměna místopředsedy vlády vzroste o 26 600 korun na 236 000 korun a předsedů parlamentních výborů, komisí a delegací o 16 300 korun na 144 100 korun. Místopředsedové senátních a sněmovních výborů a předsedové podvýborů si polepší o 13 900 korun na 123 200 korun. A k tomu musíme připočíst kdejaké náhrady pro všechny typy funkcionářů, rovněž skokově vyšší. Cekem tedy na platy ústavních činitelů počítá státní rozpočet s 6,47 miliardami korun, tedy asi o 730 milionů korun víc než letos.

Snad již konečně nebudete ty, kteří volí již po několikáté Okamurovce, pokládat za fašisty, neonacisty, klerofašisty, populisty, ale začnete se zajímat konečně po třiceti letech zase o politiku, protože se může stát, že nezodpovědní vládci vám nejen vezmou peníze a posléze zničí nebo znárodní firmy, k nimž jste se upnuli, když jste nesledovali dění kolem sebe, ale dokonce Vás mohou vtáhnout do války a zničit tím kromě Vašich životů i životy vašich dětí  a vnuků. 

Nezbývá než děkovat Bohu, že po desítkách let vyrostl v naší zemi takový státník, jako je Tomio Okamura. Státník, který stojí za tím, co hlásá již několik volebních období bez ohledu na to, že dobře ví, že tím přichází o hlasy voličů. Státník, který dobře ví, že od těch nejchudších a bezbranných lidiček nic nezíská a poštve si proti sobě naopak všechny politiky a boháče je podporující. Přesto za ně bojuje doslova dnem i nocí. Jeho sedmihodinový projev v Parlamentu proti osekání důchodů je hoden zapsání do Guinnessovy knihy rekordů. 

Pane Okamuro, děkujeme Vám. Ať Vám Bůh žehná a pomáhá Vám ve všech dalších krocích v boji za náš nevděčný národ!

P.S.

Kulturní komise České republiky, z.s., vydavatel kulturně-hospodářské revue Fragmenty, stojí na Vaší straně. Jako její prezident Vám děkuji za všechno, co děláte pro náš v posledních letech tak bezdůvodně ubíjený národ. Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc.

Kulturně-hospodářská revue Fragmenty Vám nabízí plnou mediální podporu. Máte naší hlubokou úctu, že se dokážete postavit takové přesile fanatiků ať z řad politiků, tak médií. Šéfredaktorka revue Fragmenty RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., dlouhodobá členka vašeho Fanklubu.

© Kulturní komise ČR, z.s. 1.3.2023

Číst 403 krát
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

   

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %