Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Zachraňte ČR před zánikem - volte národoveckou SPD Doporučený

  • sobota, pro 16 2023
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue Fragmenty
Tomio Okamura se šéfredaktorkou kulturně-hospodářské revue Fragmenty Ivanou Haslingerovou na semináři v PSP "ČR, EU a evropská integrace" Tomio Okamura se šéfredaktorkou kulturně-hospodářské revue Fragmenty Ivanou Haslingerovou na semináři v PSP "ČR, EU a evropská integrace" snímek Pavel Matějka

Naší zemi hrozí po více než sto letech od jejího vzniku zánik jejím rozpuštěním do několika příhraničních regionů v socialistickém uskupení EU. A co víc, tomuto uskupení hrozí díky stěhování muslimských národů do EU nastolení muslimského práva šaría místo zachování její tisícileté evropské  křesťanské kultury. To není poplašná zpráva sloužící volební kampani. O tom varovně píšeme již několik let. Poslední dobou se ale tlak na vznik jednotného superstátu EU stupňuje. K tomu aby se stala EU státem, potřebuje již jenom zřídit společné ministerstvo financí. Neboli jednotnou měnu a jednotné daně. Pokud stály v čele státu rozumní ekonomové, dařilo se jim euro nepřijmout, nynější ekonomicky nevzdělaní vládci  si jeho nebezpečí neuvědomují a hrozba zániku státu se stává opravdu nejvážnější od doby co jsme do EU vstoupili. Nehledě k tomu, že hlavním úkolem  komisařky Leyenové je, aby se nejpozději do konce roku 2024 stala EU jednotným státem složeným nikoliv z národních států, ale z regionů vzniklých přeshraničním propojením sousedních států mezi sebou.

Konkrétně naše republika má být rozdělena na regiony českopolský, českoněmecký, československý atd. A nad všemi takto vzniklými regiony by vládla jediná vláda z Bruselu. Je proto životně důležité, aby se po volbách dostal do čela země politik, který se bude snažit tomuto šílenému nápadu bruselských úředníků zamezit. A to nejen svým vlastním mnohaletým postojem a přesvědčením, ale i tím, že dokáže postavit vládu ze schopných ekonomů, diplomatů, ekologů...  Málokdo  si uvědomuje, že za leta denodenní práce ve Sněmovně se Tomio Okamura  vyprofiloval jako jediný výkonný politik, který  přes ataky médií i proevropských kolegů má kolem sebe zralý tým schopný okamžitě řešit současnou katastrofální ekonomickou i zahraniční politiku. Přesně po vzoru nezapomenutelného prezidenta USA Ronalda Reagana se dokázal obklopit těmi nejlepšími lidmi, které našel a má komu předat po volbách ministerrské pravomoce aniž jim bude nucen zasahovat do jejich ministerstev.  On bude, stejně jako Reagan, "pouze" hájit zájmy naší země jako celku a vše koordinovat jako dosud. To je velká deviza jeho strany. Již do čtvrtých parlamentních voleb jde s požadavkem vypsání referenda o vystoupení z EU a dělá vše pro to, aby občané hlasovali pro CZEXIT.

Jedním z nejbližších spolupracovníků Tomia Okamury, který stál při vzniku strany, dlouholetý diplomat, místopředseda Výboru pro životní prostředí a člen zahraničního výboru Parlamentu, geolog Mgr. Jiří Kobza má již dokonce sepsané memorandum jak si strana SPD představuje řízení státu po vítězných volbách. A na obou ministerstvech by byl jistě skvělý. Rovněž Friedmanovský ekonom Radim Fiala má jasno jak napravit ekonomickou katastrofu po ekonomicky naprosto nevzdělaném Stanjurovi. Právě kvůli němu a jeho šíleným nápadům odešel z Fialovy ODS a to je zárukou, že podobné nesmysly do ekonomiky státu nebude zatahovat. I ministerstvo obrany by bylo v dobrých rukou a mnoho dalších.  Podstatné je, že jsou to již dlouholetí politici, kteří nemění své postoje podle okamžité politické nálady v zemi. A stáli za vedením Okamury i přesto, že to bylo nepopulární. 

Velký kritik EU, prezident Václav Klaus, vzhledem k věku a také proto, že z jeho ODS a z Trikolory jeho syna se staly strany proevropské s jinými než klausovskými programy, již do voleb nejde. Snaží se přesto dělat vše pro to, aby náš stát nezanikl. To, co dělá pro zachování naší země ve světě, je takové vypětí, že by to porazilo třicátníka. Sám k tomu říká: "Jde opravdu o mnoho, nacházíme se v mimořádné situaci radikální změny. Nastává samodestrukce Západu. Trápí nás  to a máme strach, že o tom volby nebudou, ač by být měly!“ (viz např. článek ve Fragmentech VÁCLAV KLAUS: NAŠE ZEMĚ STOJÍ PŘED ZÁSADNÍM OHROŽENÍM SVÉ EXISTENCE!Bohužel právě nyní, kdy se nacházíme na osudové křižovatce, kdy se rozhoduje o samotné existenci našeho státu, v českých politických stranách zvítězil europeismus a rozhodující hlas tam mají "přesvědčení Evropané".

Tomio Okamura se  šéfredaktorkou kulturně-hospodářské revue Fragmenty Ivanou Haslingerovou  na  semináři "ČR, EU a evropská integrace: současnost, vize a alternativy" v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR

 

Chtělo by to, aby ve volební kampani přišli politici se zásadní změnou  a méně důležité nespokojenosti všeho se vším řešili až po volbách. V minulých volbách vyzýval prezident Klaus k sametové revoluci v EU č.II. V jediné straně, v níž nezvítězil europeismus je Okamurova SPD  a není tam frakce přesvědčených Evropanů. A ani přes neuvěřitelné útoky a vyhrůžky dokonce bombami Tomio Okamura nepolevil a je stále stejný, přesvědčený o své pravdě, kterou hlásal v předchozích třech volbách a hlásá nadále.

A prosím o pozornost:

Vím, že u nás existuje asi 18 vlasteneckých stran, v jejichž čele stojí upřímně cítící a čestní lidé, ale protože tyto strany v minulých volbách odčerpaly celkem 8 % hlasů vlastenců, tak díky jejich přerozdělení právě těch několik chybějících procent umožnilo doplnit 5 % a ČSSD mohla vstoupit do vlády. (Podle přerozdělování tzv. d´Hondtovým systémem počtu hlasů na mandanty jsou počty hlasů pro strany nepřekročivší 5 % přerozděleny vítězným stranám.) Je ironií osudu, že odpovědnost za vše, co vláda s podporou ČSSD napáchala v naší zemi, nesou tito slušní voliči aniž si to sami uvědomují. Volíte-li malé  byť sebeskvělejší strany, volíte ODS,  ANO či Piráty a vlastenecká síla ve sněmovně bude o ně  ochuzena.

Proto prosím voliče, aby v zájmu posílení národovců ve sněmovně dali hlas jediné národovecké straně mající možnost dostat se do sněmovny a tím jí zajistil několik dalších křesel. Pokud opravdu dojde k boji o zachování národa, bude každý vlastenecký poslanec nutný a navíc i oni se jistě budou moci zapojit do společných akcí a do boje za záchranu republiky.

Jak říká Ladislav Jakl z IVK: "V boji za vystoupení z EU bych se spojil s každým, třeba i komunistou.  Po vystoupení se pak můžeme začít hádat, ale pokud ho nedocílíme, tak je stejně jedno, co si kdo budeme myslet. Podobně jako to dělají trestanci. Vykopou společně tunel z vězení a neptají se přitom na to, kdo za co sedí. Teprve až získají svobodu, rozejdou se každý za svým cílem."  A jak říká prezident Klaus: "Svět se bude po volbách valit přes nás a je velice důležité, kdo nás bude v něm reprezentovat. Proto výsledek voleb nebude zanedbatelný."  A já dodávám: Volte proto tentokrát mimořádně s rozvahou. Jde o hodně, ale opravdu o hodně. Bez vlastního národa budeme druhořadými občany EU. 

© Kulturní komise ČR, z.s. 16.12.2023

Číst 720 krát
Ohodnotit tuto položku
(14 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %