Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Petr Hampl chce, aby Svobodní spolupracovali s docentem Konvičkou Doporučený

Sociolog Petr Hampl v Hovorech na pravici pořádaných Akcí D.O.S.T. Sociolog Petr Hampl v Hovorech na pravici pořádaných Akcí D.O.S.T. snímek: Ivana Haslingerová, Fragmenty

Svobodní, které vede europoslanec Petr Mach, se této spolupráci  vyhýbají, a proto oznámil známý sociolog a publicista Petr Hampl svou kandidaturu na jejich předsedu. Pod jeho vedením by strana spolupracovala s Blokem proti islámu docenta Martina Konvičky, jehož je Hampl členem, a věnovala se nejožehavějšímu problému naší současné politiky, zaplavování naší země islámskými mladíky. Stala by se pak skutečnou opoziční stranou a bojovala za věci, které občané od opoziční strany právem očekávají. Současní Svobodní vedou pouze intelektuální debaty, ale nevyužívají svých kontaktů s euroskeptickými stranami tak, jak si občané slibovali. Nepožadují uzavření státních hranic vojskem a okamžité zastavení příjmu imigrantů ani vypovězení Lisabonské smlouvy a vyhlášení jasného odporu proti diktátu EU.

„Občané včetně prezidenta republiky naopak žádají uzavření státních hranic, okamžité zastavení přijímání imigrantů, vypovězení špatných mezinárodních smluv a jasný odpor proti bruselskému diktátu,“ říká Petr Hampl. Strana Svobodných měla a ještě stále má podle něj velkou šanci  vést národní odpor proti imigraci, ale zklamala, protože vedení o to neprojevuje zájem. „Předseda Petr Mach dokonce podporuje lidi, kteří požadují otevření státních hranic, neřízenou imigraci a schvalují zřizování enkláv islámského práva v České republice,“ kritizuje ostře Hampl svého předsedu, kterého chce proto vystřídat v listopadu ve funkci. Chce stranu po šesti letech konečně představit všem voličům a vrátit ji ke kořenům, z nichž vzešla. K tomu podle něho přispěje spolupráce s docentem Konvičkou a jeho Blokem proti islámu, jehož je členem.  

 „Jestliže to s ideou občanských svobod myslí někdo vážně, nemůže připustit scénář, že zemi do deseti, dvaceti let převezme islámská komunita a nastolí jiný systém práva, " říká Petr Hampl a pokračuje: "Svou kandidaturu na předsedu Svobodných beru jako krok k zahájení úzké spolupráce těchto subjektů včetně společné kandidátky do krajských i parlamentních voleb.“ 

Současný předseda strany europoslanec Petr Mach vzkázal Petru Hamplovi, že se ho nebojí, protože předsedu volí všichni členové, nejen delegáti na sněmu. Ví prý i o dalším protikandidátovi a věří, že Svobodní zůstanou liberálně konzervativní stranou, jako dosud. 

Ať již listopadové volby Svobodných dopadnou jakkoli, bude to poprvé od vzniku strany v roce 2009, kdy evidentně bude více kandidátů. Některým členům již prostě přechází trpělivost přes šest let živořit s 0,5 % a chtějí, aby se o nich konečně dozvěděla i široká veřejnost. Aby přestali být uzavřeným intelektuálním diskusním klubem, ale aby občané uvěřili, že jsou skutečně opoziční stranou, která pro ně chce něco udělat. Proto by se mělo současné vedení  snažit panu Hamplovi spíše konkurovat a ne jen čekat na hlasy svých neinformovaných mimopražských členů.

Vydavatel naší revue Fragmenty Kulturní komise ČR podporuje  Blok proti islámu  a stojí na straně jeho boje proti poislámštění naší křesťanské země. Stojí tedy i za postojem politiloga Petra Hamla. Jednak by se tím Svobodní konečně zviditelnili, jednak by pro naši zemi dělali nesmírně potřebnou věc.

Strana Svobodných má ve znaku svobodu, a tu by měla bránit stůj co stůj proti nadvládě nechtěných a nebezpečných mládenců vychovaných podle práva šária, tedy principu totalitních států, v neúctě k ženám a v nenávisti vůči nevěřícím v Alláha. Zažili jsme totalitu nacistickou, komunististickou a nechceme se dožít islámské.  

 

 

 

Číst 13812 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %