Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Kdy se Fialové, Kalousci a Pospíšilové omluví...? Doporučený

Proč nebyl hlavně opozicí dodržen v Babišově kauze Čapí hnízdo princip presumpce neviny, dle níž je trestně stíhaný vinný, až když se prokáže pravomocně jeho vina a  do té doby je nevinný? kdy Fialové, Kalousci a Pospíšilové omluví...? A to nejen premiérovi Babišovi, ale především národu za to, že tak nepokrytě 4 roky ovlivňovali rozhodování justice jako kdysi komunisté. Pravda se ukázala, obrovská satisfakce a od začátku víra v nevinu premiéra Andreje Babiše (ANO). Tak zastavení trestního stíhání v kauze Čapí hnízdo komentují jeho straničtí kolegové ze Strakovy akademie i Poslanecké sněmovny. Opozice jen bezmocně zuří a spřádá další spiknutí; Za vším byla podlá zrada, když v roce 2015 oznámil anonym, že prý Babiš podváděl při stavbě Čapí hnízda. Nastala štvanice na premiéra, která skončila až v pátek 13. září 2019, kdy o zastavení trestního stíhání v kauze Čapí hnízdo všech obviněných, včetně premiéra Andreje Babiše (ANO), informovalo městské státní zastupitelství v Praze. Tedy čtyři roky poté  co policie bezvýsledně pátrala po důkazech. Kdyby takovou píli věnovala opozice starostem o život obyvatel, to bychom si panečku žili!

 

Výsledek obrázku pro olser babiš

Shrňme si nyní, co již víme o havloidních novinářských hyenách, které přes měsíc systematicky chystaly komplot, jak nejen politicky zlikvidovat údajně trestně stíhaného premiéra Andreje Babiše, o němž dal Evropský úřad pro boj proti podvodům OLAF na vědomí, že jeho vyšetřování skončilo, když EU dostala zpátky inkriminovaných 52 miliony Kč, ostatní že je na české straně... (OLAF vyšetřuje podvodnou činnost týkající se rozpočtu EU, případy korupce v orgánech a institucích EU...) 

Než však začnu s minulostí, je tu čerstvý problém pro havloidy; prohlášení prezidenta Zemana 19. září 2019 o možném udělení milosti premiérovi Andreji Babišovi v kauze Čapí hnízdo. Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek řekl, že zamýšlí zastavit případné stíhání premiéra, kdyby bylo obnoveno. Neboli že rozhodnutí  Nejvyššího státního zastupitelství nebude mít vliv na osud premiéra. Postupovat budeme přesně podle zákona, řekl mluvčí nejvyššího státního zástupce Petr Malý. 

Prezident by využil takzvané abolice. „Když se do toho už nebude vrtat, tak bude klid a budu rád. Kdyby se do toho vrtalo, tak prezident má ústavou dané právo abolice,“ řekl Zeman čtvrtek televizi Barrandov. „Pokud by to bylo nutné, a já věřím, že to nutné nebude, pak bych k tomuto ústavnímu kroku sáhl,“ uvedl.

Jak je to u nás s udělováním milostí?

Prezident Václav Klaus udělil během desetiletého úřadování na Pražském hradě individuální milost (ať už se jednalo o prominutí či změnu trestu nebo zastavení trestního stíhání) celkem 412 lidem vesměs velmi nemocným či potřebným kvůli malým dětem a pod. Nikdo z nic nebyl nebezpečný občanům. Jeho předchůdce Václav Havel jako český prezident uděloval během svých dvou funkčních období zhruba dvojnásobný počet milostí: 415 v letech 1993 až 1997, 445 pak mezi roky 1998 až 2002. Dalších více než 1000 milostí Václav Havel udělil jako prezident federální, celkem jeho prezidentský pardon dostalo podle dostupných údajů 1948 lidí. Celkem tedy přes 1860 milostí a to i pro velmi nebezpečné zločince.

Nejvíce lidí Havel omilostnil v letech 1995 (107) a 2000 (105).   Milost udělil také Radomíru Šimůnkovi, jenž byl československý representant v cyklokrosu a zavinil v roce 1992 dopravní nehodu, při které přišli o život tři lidé. Za to byl odsouzen na 18 měsíců do vězení. Po pěti měsících výkonu trestu mu Václav Havel udělil milost a Šimůnek byl z vězení propuštěn.

Syn, jenž se narodil první manželce Josefa Oložila, gymnastce Věře Čáslavské byl za jeho zavraždění odsouzen na nepodmíněný čtyřletý trest, avšak ještě před jeho nástupem dostal prezidentskou milost Václava Havla. Je třeba dodat, že počátkem 90. let působila Čáslavská jako Havlova poradkyně. Měla na starost školství, zdravotnictví, mládež, tělovýchovu, sociální problematiku a věci všeobecného charakteru. Zároveň byla jako nositelka sedmi zlatých olympijských medailí v gymnastice předsedkyní Českého olympijského výboru. Na náhrobní kámen Josefa Odložila je vytesán v žule nápis: „Ten komu jsi život s láskou dal, on ti ten tvůj krutě vzal“.

Další milost, resp.abolice, čekala na jinou blízkou Havlovu přítelkyni. Byla jí disidentka Marta Chadimová, co čelila od roku 1992 obvinění, že zfalšovala listiny o vlastnictví části majetku premonstrátského kláštera v Praze na Strahově; šlo o majetek za cca 40 milionů korun. V roce 1995 dostala v důsledku zhoršujícího se zdravotního stavu milost, kterou odmítla. Soud jí však už nemůže uložit trest, i kdyby ji uznal vinnou. Václav Havel za udělení milosti čelil ostré kritice pro podezření z protekce.

Nemůžu zde opomenout ani prezidentskou milost pro mého spolužáka Petra Cibulku. Hanobení prezidenta Václava Havla se podle vyšetřovatelů dopustil dle magnetofonové nahrávky během jednání Městského soudu v Praze dne 14. prosince 1993, kdy ho vulgárně urážel slovy: „Vašku, jsi prase, jsi prase, jsi hovado!“. Za hanobení prezidenta republiky mohl být odsouzen až ke dvouletém vězení. (Cibulka toto vykřikl v momentě, kdy byl velice zklamaný z toho, že podle něj Havel před soudem zbaběle lhal a zapíral - pozn. redakce)

Abolice pro Andreje Babiše nic na postupu nezmění, vzkazuje NSZ.

A prezidentské milosti Miloše Zemana? Abolice pro 23 let vězněného Jiřího Kajínka byla teprve osmá Zemanem udělená milost. Nic o tom, že je to jen promile milostí, které udělili jeho předchůdci… A abolice pro Babiše by byla teprve dvanáctou Zemanovou milostí… Pro srovnání Václav Havel udělil přes 1860 milostí, Václav Klaus udělil milost 412 lidem, Zema 11. A přitom takový povyk!

Dnes se mi opět musí z toho všeho už otevírat nůž v kapse, zvláště když jen uslyším jména „novinářů“ Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka, kteří se zpronevěřili všem morálním normám. „Natočili totiž reportáž“ v listopadu 2018 se synem Andrejem Babišem, švýcarským občanem. Když s ním zmínění presstituti vedli rozhovor, sdělili mu, že jsou žurnalisté, přičemž jim prý však tento duševně nemocný mladý muž nezabouchl dveře před nosem.

I v pozdější e-mailové komunikaci údajně potvrdil, že se zveřejněním informací nemá problém. Investigativní novinářka Sabina Slonková, provozovatelka fiat-alternativního serveru Neovlivni.cz a Jiří Kubík totiž pro server Seznam Zprávy natočili výbušný rozhovor s pohřešovaným synem premiéra, Andrejem Babišem ml. (35), který figuroval jak spoluzakladatel projektu Čapí hnízdo spolu s Adrianou Bobekovou (39) a mají podezření, že prý sloužil svému otci jako Bílý kůň.

Výsledek obrázku pro slonková švýcarsko

Babišův syn Závislou poruchou osobnosti (ZPO), podle mezinárodního značení jde o nemoc indikativní skupiny F60.7 ze skupiny poruch osobnosti. Toto onemocnění se projevuje naprostou důvěřivostí a podléhání autoritám. Osoba trpící nemocí indikativní skupiny F60.7 postrádá schopnost prosazení vlastního názoru. Jakmile je konfrontována se zdravým člověkem, okamžitě začne podléhat jeho názorům a přebírá jeho postoje.

Když Babiš uctil památku 17. listopadu 2018 už krátce po půlnoci; přinesl kytici s nápisem „Ing. Andrej Babiš, děkuji“ a také s textem písně Modlitba pro Martu. Havloidní ochlokracie však brzy ráno kytice vyhodila do koše, stejně dopadl i věnec se jménem Miloše Zemana. Z koše kytice posléze policie vyzvedla a přes bránění svoloče odvezla pryč. „Tento rok jsem přišel dřív, protože brzo ráno letím za svým synem do Švýcarska,” uvedl na zveřejněném videu na Twitteru…

(co nachystá Milion Minářových chlívků pro tu jejich demokracii; moje moudrá valašská babička vždycky říkala: "Demokrat? Kde moh, tak krad...")

Výsledek obrázku pro olser babiš slonková

Novináři Slonková s Kubíkem se proto opět úskočně vydali do Švýcarska ještě před premiérem, kde chtěli s Babišem juniorem mluvit. To se ale vůbec nepodařilo, zcela s nimi přestal komunikovat. Slonková a Kubík napsali nejprve synovi premiéra e-mail. „Zveme vás na snídani. Jsme v Ženevě.“

Po několika hodinách čekání se reportéři vydali do bytu, kde dříve Babiše ml. zastihli. Podle vlastních slov chtěli mluvit především s matkou Beatricí Babišovou. Nikdo ale na ťukání nereagoval a dveře neotevřel. Slonková s Kubíkem, tedy s kyticí v ruce, kterou měli pro Babišovou připravenou, odešli s nepořízenou pryč.

Výsledek obrázku pro olser babiš

Nakonec se ale na místo opět vrátili, aby vhodili do schránky před odjezdem zpět do České republiky dopis pro juniorovu matku. „Přijeli jsme sem znovu, abychom Vás požádali o rozhovor. Tentokrát bychom chtěli mluvit hlavně s Vámi, protože Váš syn se v posledních týdnech dostal do pozice člověka, jehož slova jako by neměla vůbec žádnou váhu,“ napsali reportéři v dopise.

Než dopis vhodili do schránky, přistoupil k nim před domem vysoký muž v brýlích, který se představil jako advokát Alexandre de Senarclens a pohrozil Slonkové a Kubíkovi stíháním, pokud budou dále natáčet. „Jistě víte, že má zdravotní problémy .Pokud tady budete natáčet dál, budete trestně stíháni,“ prohlásil advokát. To Slonková s Kubíkem respektovali, přestali natáčet a po vhození dopisu do schránky Ženevu opustili. To zase bude ve stokách pražské kavárny nablito…

Když se dva psychopati snaží podvést schizofrenika: http://www.rukojmi.cz/clanky/7168-tak-dlouho-hlasala-slonkova-ze-ji-chteli-zastrelit-pro-jeji-udajnou-investigativni-zurnalistiku-az-se-odstrelila-sama-svym-bulvarnim-humusem-na-ukor-andreje-babise-z-jehoz-deniku-byla-kdysi-vyhozena

Zopakujme: Babišův syn trpí závislou poruchou osobnosti (ZPO), podle mezinárodního značení jde o nemoc indikativní skupiny F60.7 ze skupiny poruch osobnosti. Toto onemocnění se projevuje naprostou důvěřivostí a podléhání autoritám. Osoba trpící nemocí indikativní skupiny F60.7 postrádá schopnost prosazení vlastního názoru. Jakmile je konfrontována se zdravým člověkem, okamžitě začne podléhat jeho názorům a přebírá jeho postoje.

Výsledek obrázku pro slonková švýcarsko

Schizofrenie je postrachem mezi duševními nemocemi podobně jako rakovina mezi chorobami těla. Její záludnost spočívá v tom, že většina pacientů si ji vůbec nepřipouští a to ztěžuje léčbu i jejich fungování v běžném životě.

Některé aspekty schizofrenie přiblížila v rozhovoru pro MF DNES psychiatrička Marta Holanová: https://ona.idnes.cz/rozhovor-s-psychiatrickou-o-schizofrenii-fi8-/zdravi.aspx?c=A181119_083759_zdravi_pet

Výsledek obrázku pro demonstrace proti babišovi

Za téměř veřejným lynčem premiéra Andreje Babiše pouliční lůzou a ochlokracií pražské kavárny tedy hledejme demonstrace, které organizovala narychlo založená neziskovka, sponzorovaná členem šlechtické rodiny Lobkowiczů a lidmi napojenými na TOP09, ODS, neziskovku AIESEC a na Drahošovskou akademickou obec. Byla to politická trapnost nejhrubšího zrna, zruinovaní politici ČSSD z chvostu volebních výsledků dostali nabídku vstupu do Babišovy vlády v demisi a mají tu drzost, že si ještě kladou ty nejnehoráznější podmínky - chtějí pět ministerských křesel, hlavně klíče od vnitra, aby prý hlídali Babišův trestně stíhaný střet zájmů s Čapím hnízdem… (Zde udělal bohužel pan Babiš velkou chybu, že bral Hamáčkovu stranu do vlády. Kdyby přijal seriózního Tomio Okamuru, mohl si ušetřit spoustu ponižování a hlavně mohli společně pro národ něco rozumného dělat místo věčných soudních tahanic. pozn. redakce)

Výsledek obrázku pro foto volby 2017 zaorálek

Nerozhodli o tom ale již náhodou voliči, co dali Hnutí ANO i s Babišem cca 30 procent hlasů, dbes už jich má skoro 35, zatímco socialisti s potenciálně trestně stíhaným Sobotkou pro podvod při privatizaci OKD jich dostali s odřenými ušima cca 7,3…?

Z čeho tedy plyne ta neutuchající kolosální nabubřelost ČSSD při jednání s ANO, navzdory jejímu nedávnému tristnímu volebnímu výsledku...? My Valaši bychom řekli: Zrob susedovi dobře, osere ti plot...

„Je to obrovská satisfakce pro premiéra, jeho rodinu i další. Dlouhodobě jsme byli přesvědčení, že je to uměle vytvořená kauza, která bez účasti Babiše v politice by nikdy nebyla, a teď se to ukázalo a jsem rád i kvůli atmosféře, která kolem toho byla,” uvedl Novinkám ministr životního prostředí Richard Brabec.

 „Podle našich informací se Češi nakonec rozhodli financovat ten projekt prostřednictvím peněz z národního rozpočtu. Pozitivní efekt vyšetřování je ten, že (na projekt) nebyly použity žádné unijní peníze,“ řekl novinářům ředitel OLAF pro vyšetřování Ernesto Bianchi. Závěry českého šetření jsou podle něho zcela v rukou českých úřadů.

OLAF vyšetřování Čapího hnízda uzavřel na konci roku 2017 s tím, že existuje podezření na dotační podvod. České ministerstvo financí pak v lednu následujícího roku oznámilo, že farma, která jako malý podnik původně získala skoro padesátimilionovou dotaci, byla vyjmuta z evropského financování, což se nakonec stalo...

Babiš, OLAF a Juncker: http://www.rukojmi.cz/clanky/8728-juncker-jeho-podpora-lucembursku-byla-vysetrovana-pro-danove-uniky-tamnich-bank-jako-organizovana-forma-hospodarske-kriminality-jen-nemecko-okradla-o-197-99-mil-usa-babis-s-capim-hnizdem-cesko-pry-pripravil-o-42-mil-kc-kdo-z-nich-je-ve-stretu-zajmu

Nyní jen znovu připomenu po několikáté pro nechápavé osoby fakta o české justiční mafii, zásluhou které byly následující podvodné tunely za stovky miliard korun ponechány soudy bez mrknutí oka být, aniž by šel někdo proti nim veřejně demonstrovat. Pokud tak neučiníte ani Vy, pane Mináři, a nebudete chtít jejich prošetření, riskujete, že se Vaše bohulibá snaha s Milionem chvilek pro demokracii, může změnit v Miliony pseudodemokratických chlívků:

Náklady transformace 1991 - 2004   577 500 000 000 Kč

Nucená správa IPB    200 000 000 000 Kč

Chemapol    16 900 000 000 Kč

Knižní velkoobchod Praha    21 000 000 Kč

Anex Cirrus, Kalouskovy padáky    150 000 000 Kč

Modernizace tanku T72    13 000 000 000 Kč

Kasárna na náměstí Republiky - penále pro stát    400 000 000 Kč

Lehké topné oleje, LTO    100 000 000 000 Kč

Promopro, Vondra    938 000 000 Kč

OpenCard    800 000 000 Kč

Zelená Praha    250 000 000 Kč

Bezdrátová Praha    390 000 000 Kč

Praha Olympijská      70 000 000 Kč

Nova, arbitráž s CME    10 000 000 000 Kč

Kauza Český dům, nevýhodné pronájmy    26 000 000 Kč

Diag Human, arbitráž, zabavení majetku    13 000 000 000 Kč

Mostecká uhelná    3 200 000 000 Kč

OKD, nevýhodný prodej firmy    5 700 000 000 Kč

OKD, následné tunelování    80 000 000 000 Kč

Gross, akcie, byty    300 000 000 Kč

Internet do škol    884 000  Kč

Výsledek obrázku pro olser foto petr wolf

Tak konečně by se Havel dožil, kdy pravda a láska dala na frak lžím a nenávisti: Andrej Babiš si nedávno užil ve Sněmovně chvíli, kdy se jednalo o jeho Čapím hnízdě ukázal totiž všem poslancům ceduli s fotografiemi opozičních poslanců – Miroslava Kalouska, Heleny Langšádlové (oba TOP 09), Petra Bendla z ODS a Davida Ratha (ex ČSSD), kteří podle něj dotaci na Farmu Čapí hnízdo schválili nebo ji kontrolovali. Farma Čapí hnízdo získala dotaci v roce 2008. Mimochodem v té době byl hejtmanem Středočeského kraje Petr Bendl z ODS…Evropský úřad pro boj proti podvodům (OLAF), který vyšetřuje podvodnou činnost týkající se rozpočtu EU, případy korupce v orgánech a institucích EU oznámil, že už nemá co vyšetřovat; Babiš totiž vrátil do Bruselu inkrimiovaných 52 miliony Kč...

Tak co, jde o opravdu o Babišovo Čapí hnízdo ??? http://www.rukojmi.cz/clanky/8346-o-cem-je-milion-chvilek-pro-demokracii-zada-demisi-babise-demokraticky-zvoleneho-pozada-minar-o-prosetreni-podvodu-v-privatizacnich-kauzach-za-desitky-miliard-kc-v-oslavovanych-30-letech-babis-dostal-jen-52-milionu-na-capi-hnizdo

Inu, proč nebyla zejména opozicí dodržena v  Babišově kauze princip presumpce neviny. Trestně stíhaný je zkrátka vinný, až když se jeho vina prokáže pravomocně; do té doby musí být povařován za nevinného, kdy se Fialové, Kalousci, Pospíšilové a Milion chvilek pro jejich rádoby "demokracii" omluví...?

PS: Ale, ale, bomba; trestně stíhaný český premiér bude na VS OSN v New Yorku. Po prezidentu Miloši Zemanov, který měl projev na VS OSN před dvěma roky, také premiér Andrej Babiš (ANO) bude zastupovat Českou republiku na zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů (OSN), které začalo v New Yorku 17. září 2019. Předseda vlády České republiky vystoupí ve středu 25. září s projevem v rámci všeobecné rozpravy 74. zasedání Valného shromáždění OSN. Výsledek obrázku pro olser zeman OSN

Během pracovní cesty ve Spojených státech amerických se zúčastní také klimatického summitu a summitu OSN k udržitelnému rozvoji. Andreje Babiše čeká i řada bilaterálních jednání – s novým prezidentem Ukrajiny Zelenským či prezidentem Turecka Erdoganem. Premiéra na cestě do USA, doprovodí i ministr zahraničí Petříčekministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček a ministr životního prostředí Richard Brabec. V New Yorku se k delegaci připojí i ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček.  

Hlavní podzimní část 74. zasedání Valného shromáždění OSN bude trvat do konce prosince. Předpokládá se, že se zasedání zúčastní představitelé všech 193 členských států OSN. Lídr české delegace Babiš by měl podle materiálu vypracovaného ministerstvem zahraničí ve Spojených státech být od 22. do 28. září na vrcholné části programu a vést při ní českou delegaci. Ve všeobecné rozpravě, která trvá od 24. do 30. září, přednese Babiš projev. "V rámci týdne se předseda vlády zúčastní řady multilaterálních akcí na úrovni vedoucích delegací, včetně případné schůzky s Antóniem Guterresem," uvádí materiál. Diplomacie chápe přítomnost dalších světových lídrů jako možnost k dvoustranným jednáním pro předsedu vlády i ministra zahraničí.

Předseda vlády s chotí se v úterý 24. září zúčastní recepce prezidenta USA. S prezidentem Trumpem premiér Babiš jednal 7. března letošního roku v Bílém domě, a to především o spolupráci v obraně, kyberbezpečnosti či energetice. Premiér představí také nové tři dobrovolné závazky naší země na Politickém fóru na vysoké úrovni pro udržitelný rozvoj - tzv. SDG summitu. Česká republika je v letošním SDG Indexu, který hodnotí všechny země OSN podle pokroku v dosahování rozvojových cílů, na 7. místě, a chce svým příkladem podpořit i ostatní.

V rámci dalších diskuzních fór i doprovodného programu s americkými podnikateli pak premiér Babiš bude prezentovat Českou republiku jako inovativní zemi rozvíjející nejmodernější technologie – The Country for the Future. Premiér povede jednání s americkými investory a navštíví prostory CzechAcceleratoru v New Yorku, který se zabývá podporou českých technologických start-upů. Navštíví rovněž přední newyorskou univerzitu CornellTech zaměřenou na technologické obory, kde bude jednat o možné spolupráci s ČVUT.

V Bostonu čeká premiéra rovněž návštěva několika pracovišť v Massachusetts Institute of Technology. Například MIT Plasma Science and Fusion Center je dlouhodobým partnerem Ústavu fyziky a plazmatu AV ČR. Hlavním tématem jednání budou další možnosti institucionální spolupráce. Premiéra doprovodí na pracovní cestě manželka Monika Babišová. Na programu má návštěvu školy T. G. Masaryka v Arlingtonu či návštěvu charitativní organizace Roca.  https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/babis-povede-ceskou-delegaci-na-vs-osn-chysta-projev_531385.html

Babiš a OLAF: https://pravyprostor.cz/a-olaf-to-vi/

Prezident Zeman v OSN: http://www.rukojmi.cz/clanky/zahranicni-politika/4580-prezident-zeman-mel-projev-v-uvodu-valneho-shromazdeni-osn-jako-devaty-v-poradi-osm-mist-za-prezidentem-trumpem-a-pred-vystoupenim-prezidenta-macrona-posluchaci-v-sale-i-media-byla-v-pohotovosti

Pohyby na transparentním účtu Milionů chvilek pro demokracii: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=20201117

Blbci z Letné: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Advokat-Krizenecky-200-tisic-blbcu-na-Letne-Dobra-zprava-ze-ne-vic-Pro-Nemce-jsme-smucky-Takto-to-provedli-s-Babisem-585793

Číst 13053 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SOUDCOKRACIE 4.PARLAMENT

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %