Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Zbláznili se všichni? Doporučený

  • pondělí, bře 05 2018
  • Napsal(a)  DUŠICA ZIMOVÁ
Dušice Zimová přednáší na HOVORECH NA PRAVICI pořádaných Akcí D.O.S.T. o situaci české politiky Dušice Zimová přednáší na HOVORECH NA PRAVICI pořádaných Akcí D.O.S.T. o situaci české politiky snímek Ivana Haslingerová Fragmenty

Na Slovensku byla spáchána dvojnásobná vražda.  Obětí byl mladý muž a jeho přítelkyně. Mladý muž byl novinář. Policie vzápětí prohlásila, že prověřuje i  ten směr vyšetřování, kdy  důvodem vraždy, může být  právě jeho práce.  O vraždě  jsem se dozvěděla z článku, v němž se po  základních faktech o  případu  vyjadřovali hned tři bruselští ponentáti. Žádali okamžité vyšetření případu ve smyslu, tohle se nám na Slovensku dít nemůže, toto musí Slováci okamžitě. . . atd.  Až pak následovaly další  informace. Každá vražda je odporný čin, vražda novináře z důvodu jeho nepohodlnosti komukoli, navíc vysoce společensky nebezpečná. Jak to bylo, zatím nevíme.  Nadřízený zavražděného vyjádřil pochybnosti nad profesní teorií, protože prý zavražděný pan  Kuciak nebyl  investigativec, ale prováděl tzv. srovnávací žurnalistiku a pracoval s veřejně přístupnými zdroji.

Přesto na Slovensku možná padá vláda, Fico oprávněně panikaří, jeho pravé ruky prchají z lodi, slovenská opozice zatroubila k útoku.  Různé „sorosovské“ neziskovky organizují pochody  rámované nápisy v angličtině, aby ve světě netápali. Vše jistí trouby z Bruselu.  Celý svět, zdá se, povstal proti vraždění novinářů v jednom ze států bývalého východního bloku, aby zabránil posouvání Slovenska do Ruska. A  Slovensko si zažilo  svou obdobu pohřbu princezny Diany.  

Do policejního  vyšetřování v suverénním státu (teď možná uvidíme, jak je to s tím Lisabonem) se hodlá zapojit mezinárodní vyšetřovací tým a jako leitmotiv celé záležitosti se nese napadání novinářů v zemích Visegrádu. Protože – všichni přece vědí, že slovním napadáním hlídacích psů demokracie to začíná a vraždou to končí. Oba čeští prezidenti, bývalý i současný, prý by se měli zamyslet, Polsko  má své máslo na hlavě, o Orbánovi nemluvě. Patrně by měli Maďaří před volbami vše dobře zvážit!

To vše se děje, aniž by policie uzavřela vyšetřování. Je možné, že policejní vyšetřování  prokáže skutečně vraždu novináře a jeho přítelkyně  v souvislosti  s prací zavražděného.  Pak musí  policie i soudy jednat tak, jak je v případě takto společensky nebezpečného jednání nezbytné.  Avšak policie ještě nic neuzavřela, policie stále pracuje.

 

Nemohu si pomoci, ale vtírá se mi skutečně hrůzná myšlenka.  Lze v případě rozpoutané hysterie zveřejnit i ten možný závěr,  že to byla například „obyčejná“ loupežná vražda? Ovšem, co  když . . . Anebo. . .  

Se všemi těmi přísadami - navařil se divný eintopf.  Škoda mladých životů.  Ať oba zavraždění mladí lidé odpočívají v pokoji!

(A co když to byla nakonec obyčejná milenecká zápletka. Přece nájemný vrah si nedává kafíčko s obětmi, nenechává s ním ženich svou nevěstu samotnou, aby odešel do garáže... Redakce sází na to, že to bylo tragické neštěstí soukromého rázu, které se ovšem velice hodilo slovenské opozici a Bruselu, který doufá, že po pádu Fica bude Slovensko přijímat hosty paní Merkelové...  poznámka redakce Fragmentů)

 

Číst 12991 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SVĚT

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 40 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %