Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Europoslanec Zdechovský vstoupil do Aktivních záloh Armády ČR Doporučený

Europoslanec Tomáš Zdechovský Europoslanec Tomáš Zdechovský snímek archiv Tomáše Zdechovského
Přestože se přeměna naší společnosti po roce 1989 z nesvobodné totality do svobodné společnosti tehdejším strůjcům povedla, ztrátou národní suverenity po podepsání euroústavy, pokrytecky  zvané jako pouhá Lisabonská smlouva, se opět svoboda z našich životů vytrácí a domácí politici neustále musejí bojovat se stále nesmyslnějšími a mnohdy dokonce velmi nebezpečnými direktivami bruselské nadvlády, místo toho, aby se mohli v klidu věnovat rozvoji naší země. Bruselští úředníci za své skvělé posty schvalují, diplomaticky řečeno, nejen nesmyslné a pomatené směrnice brzdící  ekonomiku, jako například ročně do vzduchu vyhazovaných 110 miliard dolarů za megalomanský a nic neřešící Kjótský protokol kancléřky Merkelové, ale dokonce schvalují životu nebezpečné požadavky, které již přivodily stovky tragédií. Nejnebezpečnější a nebojím se říci přímo pomateným projektem kancléřky Merkelové  na summitu 27.11.2005 v Barcelóně  byl požadavek na založení agentury Evropsko-středomořské partnerství (Euro-Mediterranean Partnership) zkráceně EUROMED, která měla za úkol  přilákat 80 milionů cizinců z rozvojových zemí do EU, aby ji zachránila před vymřením. (Podrobně viz článek ve Fragmentech PROGRAM EUROMED POČÍTÁ S PŘISTĚHOVÁNÍM AŽ 80 MILIONŮ ISLÁMSKÝCH MIGRANTŮ). V tichosti zahájila projekt  který byl pokračováním tzv. Barcelonského procesu odsouhlaseného na konferenci v Barceloně v roce 1995 a proto se EUROMEDU říká nenápadně Barcelonský proces. 
Rozhodnutí zvaných hostů paní kancléřky pro stěhování se do EU urychlilo hrůzostrašné Arabské jaro, při němž přišlo díky vražedným muslimským fanatikům naverbovaných do vojska Islámského státu o životy a o domovy mnoho tamních lidí. V roce 2015 se do EU začaly díky tomu valit miliony nebezpečných muslimských vdavekchtivých mladíků (podle průzkumů tehdejších světových agentur je jich v Africe odhodláno přicestovat 700 milionů) a  od té doby hrozí exodus nejen nám, ale celé křesťanské kulturní Evropě.  A to měla paní kancléřka ještě tu drzost, nařídit tyto nebezpečné mladíky rozdělovat povinně do všech evropských národů.  A pozor, i když se nyní díky koronaviru chvíli o této situaci nehovoří, problém trvá i nadále. Nikde nezaznělo rozhodnutí Bruselských úředníků uzavřít vnější hranice kolem všech států EU. 
Není proto divu, že se občané probouzejí ze svého neopodstatněného a naivního obdivu k vysněnému superstátu EU, když navíc s těmito flákači přicházejí i skutečně životu nebezpeční fanatici z Al Kajdy a vysloužilci z poraženého Islámského státu. Bere za své poslední obhajoba EU našimi eurohujery, že díky EU nezažila Evropa války. Nyní díky EUROMEDU kancléřky Merkelové hrozí Evropě katastrofa, o níž neměl ten největší válečný štváč dosud představu ani v nejhorším snu.
 
Skvěle to vyjádřil J. Em. Dominik kardinál Duka, OP při zvuku zvonů za oběti zvěrského útoku muslimů v Paříži (parafrázuji): "Obávám se, zda tato hrana nezvoní celé Evropě".  Události v Paříži jasně doložily, že spolu s vdavekchtivými mužskými přicházejí i teroristé z Al Kajdy, kteří se nazvali bojovníky muslimského státu a hodlají Evropu uzurpovat pro sebe. Strach, který vyvolávají u obyvatel  naprostou neúctou k životu jinověrců (pozor, jinověrec není jen katolík, jak se naivní atheisté domnívají, ale i oni, neb nevěří v Alláha,) jim k tomu pomůže. Evropě skutečně zazvoní hrana, pokud se politici nepochlapí a nepošlou včas tyto povaleče zpátky do jejich vlastí, aby si v nich udělali pořádek a zabezpečili klidný život jejich rodin. 
 
Všichni rozumní lidé si již uvědomují, že pokud se něco urychleně nestane, již nikdy nebudou žít jako dosud. Při každém odchodu do práce mohou své blízké vidět naposled. Jejich dítě se nemusí vrátit ze školy živé... Nikdy již nebudou klidně cestovat metrem či letadlem. A to proto, že jejich zem a celá Evropa  je v obrovském, zatím skrytém, válečném konfliktu. Proto volají vládu k rychlým krokům k zabezpečení hranic a k urychlenému navrácení muslimů do jejich rodných zemí. A protože vláda mlčí, volají po vytvoření domobrany na svou ochranu.
Ilustrační obrázek je z mého článku  ZAPLNĚNÉ PROTESTUJÍCÍ STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ JAKO NA AKCÍCH OF JE VÁŽNÝM MEMENTEM PRO VLÁDU z demonstrace v roce 2015 na níž požadovali Pražané mj. vznik domobrany jako ve Švýcarsku. A byla to demonstrace, která zaplnila celé Staroměstské náměstí
 
 
Přestože vláda k volání občanů po domobraně mlčela a mlčela a občané již ztráceli naději, že se budou zase moci cizí diktatuře bránit, jako se nemohli postavit Němcům při okupaci v roce 1939, armáda  ČR bez publicity založila  tzv. Aktivní zálohy Armády ČR, které jsou jednou z forem dobrovolného převzetí výkonu branné povinnosti v době míru statečnými občany, kteří jsou v případě nebezpečí ochotni bojovat za naší zem.  Podle mluvčího ministerstva obrany Jana Pejška v současné době eviduje česká armáda v aktivních zálohách 3300 lidí a do roku 2025  plánuje mít ve svých řadách přes 5 800 vycvičených aktivních záložníků.
 
A co víc.  Součástí Aktivních záloh Armády ČR se stávají již i vysoce postavení politici, jako například europoslanec a místopředseda KDU-ČSL Tomáš Zdechovský (40). Nejde ale o žádné předvolební laciné gesto. Každý kdo požádá o zařazení do tohoto obranného uskupení musí vyměnit pohodlí kanceláře za skutečný vojenský dril na vojenském cvičišti. Pan europoslanec výcvik právě dokončil ve Vyškově. A byl to výcvik zřejmě opravdu důkladný a ostrý, protože při něm ztratil 14 kg. V průběhu 3 týdnů v režimu 24/7 musel s ostatními vojíny zvládnout překážkové běhy včetně tvrdé a obávané  „dráhy bojovníka“, která se běhá při soutěži Army run. Absolvoval ho v utajeném režimu, aby ostatní účastníci výcviku ani lektoři nevěděli, že se ho účastní také europoslanec. „Trénink byl skutečně náročný. Přesto upřímně všem doporučuji, aby si ho také zkusili. Je to skvělá cesta k sebepoznání, ke zlepšení fyzické kondice i získání nadhledu k mnoha historickým a aktuálním tématům,“ uvedl Tomáš  Zdechovský a dodal: "Vojíni aspirující na aktivní zálohu, se během výcviku naučí chovat v nebezpečných situacích. Kromě toho   se musejí naučit  zacházet se zbraněmi a absolvovat kurz zdravovědy a topografie. Absolvovat výcvik chce opravdu velkou pokoru a především vnitřní přesvědčení o prospěšnosti služby v obraně při napadení státu."  Velkou motivací pro vstup do Aktivních záloh pro něj bylo, že měl v rodině tři legionáře, kteří  byli v roce 1938 připraveni jít bránit Československo. V armádě byl i jeho otec a strýc, kteří jsou pro něho symbolem zdravého vlastenectví a úcty k hodnotám. 
 
V činnosti pro armádu hodlá pan europoslanec pokračovat na královéhradeckém krajském vojenském velitelství, kde by do budoucna chtěl pomáhat s náborem nových lidí a s jejich přípravou. Nejde o nějakou předvolební akci, ale o opravdu rozvážné rozhodnutí, o němž uvažoval tři roky. Letos na jaře se definitivně rozhodl, protože účast v Aktivních zálohách  je podle něho symbolem zdravého vlastenectví a úcty k hodnotám a projekt aktivních záloh považuje za velmi dobrý krok k pomoci rozvoji Armády ČR. 

Panu Zdechovskému se navíc získané vědomosti i kondička velice hodí při absolvování dalších nebezpečných zahraničních misí, kde již zažil  i bombové útoky. „Jako politik jsem už absolvoval několik nebezpečných misí, například do Jordánska, Libanonu, Turecka, na Kubu či na Maledivy. Při dohlížení na průběh voleb v Nepálu jsem byl i svědkem bombového útoku, což mě vedlo k zamyšlení, zda neprojít systematickou přípravou na podobné situace,“  vzpomíná Tomáš Zdechovský.

Číst 5097 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SVĚT

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 94 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %