Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Dopis Dagmar Havlové k jejímu vyjádření, že by manžel hovořil o nutnosti pomoci uprchlíkům Doporučený

  • čtvrtek, zář 03 2020
  • Napsal(a)  JIŘÍ VYVADIL
Srbský dům v Kninu po humanitárním bombardování. Co by asi říkal Václav Havel, kdyby mu někdo podobně zbořil jeho vilu... Srbský dům v Kninu po humanitárním bombardování. Co by asi říkal Václav Havel, kdyby mu někdo podobně zbořil jeho vilu... snímek Wikipedie

Milá Dášo, nikdo z nás nepochybuje o tom, že by dnes Váš manžel někde stál a svým ráčkujícím způsobem mluvil o humanitě a nutnosti pomoci uprchlíkům. Má to jednu chybičku. Nuže Váš Vašek je z celé plejády všech českých politiků od roku 1989 ten nejodpovědnější za zvěrstva Západu, která nemohla skončit jinak než statisíci usmrcených a milióny uprchlíků… Že si vymýšlím? Ale kdež. Dodnes ho vidím, jak jako dychtivé dítě a jako první evropská hlava z Evropy dorazil po skončení bombardování na jakousi planinu v tehdejší Jugoslávii, které označil jako vždy vtipně humanitárním (rád si pohrával slovíčky) a které trvalo přes tři měsíce. Pošlapával tu zemi a chválil tuto akci, která přinesla (odborníci opravte mne) tuším 3 000 mrtvých. Včetně humanitárně zavražděných dětí a navíc dala v Kosovu moc islámskému teroristovi H. Thacimu, který svou osvobozeneckou armádu živil prodejem orgánů srbských bojovníků. Milá Dášo, větší zvěrstvo v Evropě po roce 1989 nebylo. 

Mimochodem, ten Thaci, kterého jako bojovníka za svobodu Západ prosadil do čela, dnes již definitivně zhrouceného Kosova, konečně čelí soudu. Rozhodujícím zdrojem rozvratu byla nelegitimní a naprosto vylhaná válka v Iráku. Ta odstranila sice autoritativního sekulárního leč sekulárního předáka Hussajna a odstartovala proces celkového rozvratu celého středního Východu.

Dášo, mezi námi, když se dnes Američané diví, že islámský stát je na rozhodujících místech tvořen bravurními důstojníky Husajnovy armády, tak si fakt říkám, že Vašeho Václava a dnešní Američany se v zájmu světa ani nemělo dovolit k zahraniční politice pustit. No a kde by měli být, když ti boys je z irácké armády vyrazili?

Chápu, že mi musíte položit otázku, proč Irák vůbec zmiňuji a co to má s Vaším Vašíkem společného. Nuže tehdy Vašek, v naprostém rozporu s Ústavou ČR, bez souhlasu obou komor Parlamentu a vlády ČR na zádech jakéhosi ometávače podepsal podporu této válce. A Bush jr., se o tuto žádost podobných blbečků opřel a vznikla tzv. koalice ochotných, ke kterým kvůli Vašemu Vaškovi patříme a která rozvrátila celou severní Afriku. To ostatní už, milá Dášo, byl jen dominový afekt.

Dášo, byla jste tuším nejlépe placenou socialistickou herečkou, takže mám právo od Vás chtít trochu soudružské sebekritiky. Jistě víte, že od roku 1948 – 1989 zde byl tzv. socialistický systém, který je dnes označován za zavrženíhodný a zločinný. Otázka zní, Dášo: kolika vojenských agresí se tento zavrženíhodný a zločinný režim od roku 1948- 1989 účastnil….Nuže žádného: žádná mise, žádná agrese… teploučko a buzerace v kasárnách. Dobře jste odpověděla. 

A teď kontrolní otázka: Kolika vojenských agresí se účastnil režim, který Váš Vašek na počátku vybudoval…Pojďme počítat… Válka v Iráku, humanitární bombardování Jugoslávie, válka v Afghánistánu, druhá a zásadní válka v Iráku, arabské jaro, které postihlo Tunisko, Maroko, Egypt, Libyi a s tím související útoky v Libyi a dnes válka v Sýrii.

Dášo, plně s Vámi souhlasím, že by Váš manžel se dnes zamýšlel nad uprchlíky a pečlivě by se snažil odklonit fakt, že je to, z hlediska odpovědnosti České republiky jeho dílo. Váš lidumil Vašek měl nástupce. Byl jím sebejistý a podle mnohých dokonce arogantní Václav Klaus. Ne, nebyl lidumilem v očích havlistických následovníků Vašeho Vaška. Po celý svůj život ale v politice ostře protestoval proti humanitárnímu bombardování Srbska, válce v Iráku (velvyslance USA vyrazil ze dveří, když mu lhal o existenci zbraní hromadného ničení v Iráku), či útoku na Libyi.  A donedávna byl kritizován, že nechce vojenský útok na Rusko. Milá Dášo, očekávám Vaši sebereflexi a konečně humanitární gesto! 

Skončila doba podepisování vítacích petic a přichází čas účtování a placení.

Ti uprchlíci jsou už tady! Jsou v našich poměrech, především dílem Vašeho manžela a Vašich přátel z neziskovek, kteří je sem vylákali. Majetek, který jste zdědila po manželovi je obrovský (cca 140 mil.Kč). Nejde o to, abyste poskytovala uprchlíkům jen jakousi humanitární pomoc z milosti. To ne! Povinností Vaší rodiny je nabídnout jim kompenzaci z důvodu politické odpovědnosti Vaší rodiny a Vašich kavárenských přátel za tyto mezinárodní zločiny.

Prokažte teď konkrétním činem, Vy i Vaší přátelé, že svoji solidaritu s valícími se balkánskými a syrskými běženci myslíte vážně! Že jste zaskočení jejich počtem? Nabídněte jim všechny své nemovitosti, Vaše konta a hlavně, proste je za odpuštění! Pokud Vás přitom bude ještě bavit se modlit, tak se modlete.

S přátelským pozdravem JUDr. Jiří Vyvadil

Číst 4469 krát
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Zveřejněno v SVĚT

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 120 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %