Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Jan Skopeček: Je šílené v jaké atmosféře žijeme. Je to rasismus naruby Doporučený

Poslanec Ing. et Ing. Jan Skopeček na konferenci pořádané v paláci Žofín Národohospodářskou fakultou Vysoké školy ekonomické v Praze, kde přednáší ekonomii Poslanec Ing. et Ing. Jan Skopeček na konferenci pořádané v paláci Žofín Národohospodářskou fakultou Vysoké školy ekonomické v Praze, kde přednáší ekonomii snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty

Nesleduji sice pro jeho současnou hrubost fotbal. Mnohem víc se mi líbí tenisté či golfisté, ale protože do redakce začaly chodit maily kritizující rasismus na fotbalovém zápase mezi hráči skotského Rangers a naší Slávií, byla jsem zvědavá, co se tam stalo. Zjistila jsem, že hráči Rangers velmi vážně, takřka kriminálním zákrokem, zranili slávistického brankáře Ondřeje Koláře a mnoho dalších našich hráčů jejich hrubým zákrokům uniklo zraněními jen se štěstím. Naši hráči přesto vyhráli a to opravdu suverénně, protože skotský mistrovský tým v podstatě nevystřelil ani jednou na branku. Náš obránce Kúdela už hrubosti Skotů ke konci utkání nevydržel snášet a šel vyhubovat jednomu s nejvíce hrubě hrajících hráčů Rangers Glenu Kamarovi. Kamaru to rozlítilo a místo aby se omluvil za své neurvalé chování během zápasu, obvinil našeho hráče z rasismu. A co víc, místo aby trenéři oba pány okřikli, aby se přestali hádat a věnovali se hře, trenér domácích Steven Gerrard se přidal na stranu Kamary. To dodalo zřejmě Kamarovi odvahu, aby po zápase ještě podle vyjádření slávistů napadl Kúdelu.

Skotský hráč Kemar Roofe se děsí nad tím, co se stalo slávistickému gólmanovi Ondřeji Kolářovi
 
Je pochopitelné, že skotští hráči i fanoušci zuřili ze svého neúspěchu, ale velice zarážející je, že skotská média začala místo diskuse o vážném zranění Koláře pouze Kúdelovu hádku s Kamarou, která se odehrála těsně před koncem utkání, kdy už nervy skotských i našich hráčů byly napjaté k prasknutí.  A co víc, skotská média  presentovala tuto hádku bez důkazů jako jasný rasistický incident, přestože pan Kúdela tvrdil, že použil sice hrubší slova, ale nic rasistického neřekl. Neuvědomil si zřejmě, že nestojí před bělochem, ale hubuje za špatné chování černocha, a to se v současné době nesmí.
 
Spor Kamary s Kůdelou rozhodně nenaznačuje žádnou hrubost, pouze to, že už naši hráči šli skotským vytknout jejich chování během hry
 
Toto chování je důsledkem vyhrocené atmosféry díky hnutí Black Lives Matter (BLM) požadující před začátkem zápasů  klečení  hráčů na znamení solidarity s BLM a s Georgem Floydem, jehož udusil americký policista při nepřiměřeném zásahu. Pokud někdo před někým poklekne, je to ale v civilizované křesťanské zemi chápáno jako prosba o odpuštění za uznání své viny, nikoliv projev vyjádření solidarity. Proč by  kvůli politováníhodnému incidentu navíc  v zemi za mořem měli žádat o odpuštění naši hráči, s nimž nemá jejich zem nic společného? Proč za to že nepokleknou-li, mají být obviňováni z rasismu jen proto, že se to stalo natolik vážným obviněním jako za komunismu  z rozvracení republiky a takový člověk byl již předem odsouzen, protože zbabělí soudci si netroufli ani pípnout a procesy s ním raději zmanipulovali. A i kdyby se nyní našel soudce, který by požadoval důkazy a nakonec odešel obviněný očištěn, jeho pověst už bude nadosmrti v troskách na základě lživého obvinění. 

Co k tomu všemu dodat? Podle mne se k  výše uvedenému incidentu za nás všechny skvěle vyjádřil poslanec parlamentu ČR Ing. et Ing. Jan Skopeček: 

"Je šílené, v jaké atmosféře žijeme. Jsou důkazy, jak fotbalista tmavé pleti Kamara zbil v útrobách stadionu fotbalistu Kůdelu. Ale podle presumpce viny se masivně řeší jen nepodložené nařčení Kůdely z rasismu. To je rasismus naruby." 

Ilustrační snímky převzaty z internetu

Číst 3350 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SVĚT

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 37 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %