Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chargé d´affaires Ukrajiny v ČR Vitalij Usatyj vyhoštěn Doporučený

  • úterý, čen 25 2024
  • Napsal(a)  IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue Fragmenty
Zbyde z nás všech jen hromada křížů a vlastně ani to ne? Zbyde z nás všech jen hromada křížů a vlastně ani to ne?

Pozdě, ale přeci. Jistě si mnozí vzpomenou na to, že byl proveden pokus o atentát na nědejšího prezidenta Slovenska Pelligriniho. Došlo koněčně k odhalení, kdo za atentátem stál. Mimořádné prohlášení ministra zahraničí Lipavského v souvislosti s odhalením organizace atentátu na zvoleného slovenského prezidenta Petra Pelligriniho znělo: Po mimořádném jednání s prezidentem Petrem Pavlem v souvislosti s odhalenou přípravou atentátu na území našeho státu na prezidenta Slovenské republiky Petra Pelligriniho na území České republiky ukrajinským občanem a agentem Hlavního ředitelství rozvědky Ministerstva obrany Ukrajiny Maruničem V., je  tedy chargé d´affaires Ukrajiny v České republice pan Vitalij Usatyj prohlášen za personu non grata. Nařizuje se mu opustit Českou republiku do 48 hodin od zveřejnění tohoto veřejného oznámení.

 Byla jsem zvědava, jak se s tím vypořádají naše objektivní a veskrze pravdomluvná masmédia. A ono bylo ticho po pěšině, jak jinak....

Podobně jako se mlčí o ukrajinské manželce  pachatele atentátu na premiéra Ficu a její napojení na ukrajinskou buňku. Člověk tomu zprvu nevěří, že po ruské manželce, dotyčný slovenský spisovatel a zabiják volil druhou stranu pro manželeství. A ejhle, dotyčná ukrajinská manželka  byla zastavena v den atentátu na hranicích jak se chtěla zmizet. Pak už jen opět ticho po pěšíně.

Tentokrát  se ale alespoň hned ví kdo konkrétně byl atentátník a proč. Slovenská vláda přeci pod vedení pana Fici neposílá už konečně na Ukrajinu zbraně, ale "jen" léky a potraviny jako to bylo v případě pana Babiše po začátku bojů o Doněck a Luhansk. Tehdy poslal Andrej Babiš  za 15 milionů korun léky na srážlivost krve, které ihned pomáhaji zraněným a pak samozřejmě také potraviny, ale to se zamlčelo. A nyní konečně jistá frakce v EU chtěla ukončit zbrojení. Držme jí palce. Ať  se jí podaří ovlivnit, aby nový europarlamnet nebyl pod vlivem starých vojenských  štváčů, kteří to  bohužel mají v genech po rodičích a prarodičích.

© Kulturní komise České republiky, z.s. 25.6.2024

Číst 194 krát
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)
Zveřejněno v SVĚT

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 92 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %