Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Diagnóza postosobnosti - koncert kontrarevoluční kapely Distance Doporučený

Petr Bahník bude namísto tradičních přednášek významných pravicových osobností moderovat koncert skupiny DISTANCE. Snímek ho zachycuje při přednášce o situaci v Bavorsku prezidenta Václava Klause Petr Bahník bude namísto tradičních přednášek významných pravicových osobností moderovat koncert skupiny DISTANCE. Snímek ho zachycuje při přednášce o situaci v Bavorsku prezidenta Václava Klause snímek Ivana Haslingerová Fragmenty

Tradiční přednášky spojené s diskusním večerem HOVORY NA PRAVICI pravicového Think tanku  Akce D.O.S.T. tentokrát vystřídá hudba. Nic to však nemění na tom, že nadnárodní kavárna, včetně její pražské pobočky, to schytá stejnou měrou, jako na jiných akcích DOST neboť  Akce D.O.S.T. zve své příznivce na hudební večer  DIAGNÓZA POSTOSOBNOSTI s kontrarevoluční kapelou DISTANCE.

Texty filosofa, kytaristy a zpěváka skupiny Distance Jiřího Fuchse doplněné o břitké slovo k naší době míří k samotnému jádru ideových sporů, které v posledních letech vede Akce D.O.S.T. v HOVORECH NA PRAVICI. Koncert se koná v pondělí 13. února 2017 od 18.00 hodin v budově ČSVTS (sál č. 217), Novotného lávka 5, Praha 1.  Celým večerem bude provázet předseda Akce D.O.S.T.  Petr Bahník. Koho hudební produkce Distance zaujme, může se následně začíst do stejnojmenného časopisu: http://www.distance.cz/.

Kliknutím získáte pozvánku na koncert (http://www.akce-dost.cz/pdf/DOST_distance.pdf)

Číst 11885 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %