Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Pražská kavárna šílí - signatář Manifestu D.O.S.T., homopolitikus a rocker Ladislav Jakl zvolen do RRTV Doporučený

Ladislav Jakl na Hovorech na pravici Akce D.O.S.T. bojuje za referendum za vystoupení z neoliberální EU, zleva naslouchají Michal Semín a Petr Bahník, kteří Hovory pořádají Ladislav Jakl na Hovorech na pravici Akce D.O.S.T. bojuje za referendum za vystoupení z neoliberální EU, zleva naslouchají Michal Semín a Petr Bahník, kteří Hovory pořádají snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty

Signatář Manifestu D.O.S.T., kandidát do Senátu za SPD, bývalý osobní tajemník a  ředitel politického odboru Kanceláře prezidenta republiky Václava Klause a nyní zastávající tutéž funkci v jeho Institutu, bývalý novinář v Lidových novinách, člověk s duší rockera - frontman rockově-bluesové skupiny Folimanka Blues Ladislav Jakl byl  27.3.2018  na návrh poslanců Okamurovy Strany přímé demokracie (SPD) zvolen 88 hlasy za člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Ke zvolení jich bylo nutných 82. Jeho protikandidát, někdejší mluvčí ODS Milan Bouška, obdržel pouhých 66 hlasů. Do Rady Českého rozhlasu poslanci zvolili textaře Jana Krůtu, který ve druhém kole volby porazil bývalého ředitele Televizního studia Ostrava Ilju Racka. Krůtu volilo 90 poslanců, Racka 60 členů dolní komory. Obě rady tak budou kompletní. Výsledky oznámil předseda volební komise Martin Kolovratník (ANO). 

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání je důležitý orgán. Mimo jiné uděluje, mění a odnímá licence k provozování vysílání, dohlíží na pluralitu programové nabídky a informací a dbá na obsahovou nezávislost vysílání. Za porušení vysílacích zákonů ukládá sankce. Je tvořena 13 členy, které na návrh Sněmovny jmenuje a odvolává premiér. Je proto skvělé, že se do ní dostal člověk, který zná práci novináře, hudebního umělce a přitom je od roku 1989 činný v politice a nenechá si nic nalhat od novodobých šéfů politických stran. Je to prostě  homopolitikus, jak má být. 

Ladislav Jakl na oslavě 25. let jeho kapely Folimanka blues v Malostranské besedě v Praze

Doufejme, že se konečně stane zázrak a jak rozhlas tak především ČT nebudou již hlásnou troubou pražských kavárníků, ale objektivními stanicemi, jejichž oznámení si nebudeme muset překládat jako kdysi za komunistů do skutečné řeči.  Pane Jakle gratulujeme a přejeme hodně sil pro boj s kavárníky a europeisty všeho druhu.

Číst 7689 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %