Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Nové knihy IVK: Důsledky léčení nemoci budou mnohem větší než nemoc samotná Doporučený

prezident Václav Klaus varuje před německým vlivem na EU prezident Václav Klaus varuje před německým vlivem na EU snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty

Institut Václava Klause vydal v tomto roce  již tři nové knihy k aktuální situaci v naší zemi. Hned první z nich byla kniha Václava Klause Karanténa, v níž reagoval  hned v počátečních týdnech koronavirové epidemie na konci března a začátku dubna 2020 na nebezpečí přísných a neadekvátních opatření v boji s ní. Druhá kniha, v pořadí výroční 50. kniha IVK) renomované ekonomky Stanislavy Janáčkové Ekonomické aspekty koronakrize  se věnovala nebezpečí koronavirového zastavení ekonomiky vylekanými vládami celého světa. Třetí kniha Václa Klause Sebedestrukce Západu  pojednává  o dnešní ničivé antikulturní a anticivilizační revoluci vyspělých zemí západního světa. Dá se vše shrnout, že již sám o sobě obrovský společenský problém západních zemí je umocněn zdravotním problémem, jehož nebezpečnost je po počátečním úleku z neznámého viru v současné době uměle udržována, aby mohl stát více a více expandovat do našich životů. Václav Klaus se svými nejbližšími spolupracovníky uzavírá, že se bojí víc lidí než virů a to z důvodu, že si politici neumějí vytyčit jasnou strategii a té se držet. Stupňující se jejich výkřiky v médiích o nezadržitelné explozi covidové pandemie děsí občany, kteří se uzavírají do dobrovolných domácích samovazeb a stávají se tím naprosto nesvobodnými občany. A protože nejde jen o naší republiku, ale stejně se chová celá Evropa, bude mít toto chování politiků přehánějících a přestřelujících požadavky na občany do budoucna obrovský vliv na celou naší společnost. A to nejen ztrátou svobody, ale i katastrofálním vlivem na ekonomickou úroveň naší země. Zatímco údajná pandemie nemoci bude dříve či později vyřešena, důsledky, které otevřelo vměšování státu do našich životů ve jménu dobra omezí naší svobodu na dlouhou dobu, ne-li nevratně.

Je nám vsugerována myšlenka, že úmrtí na nemoci z jiných příčin než na Covid máme nevšímavě podceňovat. Dokonce ani za umírajícími na "banality" jako infarkt, rakovina, autonehoda a pod. nemůžeme chodit do nemocnic a ani jim udělat důstojný pohřeb. Na toto bychom si neměli nikdy zvykat. Snad jen kdyby vypuklo něco tak závažného, jako byl mor ve středověku. Nikoliv nákaza virem, jehož nebezpečnost není v porovnání ve srovnání s ostatními nemocemi nijak vysoká. 

V knize Karanténa jsou uvedena konkrétní čísla z Worldometers. Info  na podporu výše uvedených tvrzení: Ve světě zemře 1 989 528 lidí na rakovinu, 1 841 315 dětí do pěti let, 407 222 na HIV, 327 002 na autonehody, 259 767 lidí spáchá sebevraždu, 237 608 zemře na malárii,  117 761 na sezónní chřipky a 74 875 zemře při porodu. Tato čísla přitom již nikým ve zmanipulovaném davu nehnou. Peníze vyhazované na chytré i hloupé karantény, výzvy k zastavení práce podniků, zneužívání dat v mobilních telefonech a podobné nehorázné věci diktované nám nikým nevoleným plukovníkem  Prymulou by měly, pokud je stát již chce uvolňovat do zdravotnictví,  jít spíš na výzkum rakovin a opravdu závažných nemocí. A nejlépe  by neměly nastávat podobné neuvážené kroky vůbec, protože klesne-li ekonomika o 40 %,  budou již podle renomovaných ekonomů zásadně ohroženy životy milionů lidí. IVK varuje, že zatím může ekonomika sice klesnout "jen" o 15-20 %, ale i to již naše životy velmi omezuje a omezí. Bude-li vše pokračovat tempem pana Prymuly a jeho podřízených  Babiše a Hamáčka, bude ekonomika dále padat. 

A ještě něco je uvedeno v Karanténě. Institut v Bernu provedl studii ve Wu-chan v Číně o věkovém rozmezí nákazou Covidem. Zjistil, že děti do 9 let se nakazí v 0,01 %, mezi 10-19 lety 0,02 %, mezi 20-29 lety 0,09 %, 30 let 0.18 %, 40 let 0,4 %, 50 let 1,3 %, 60-69 let 4,6 %, 70-76 let 9,8 % a starší 80 let 18 %. Je tedy na pováženou, proč nemohou zdravé dějí a studenti chodit do škol a proč nesmějí zdraví lidé v produktivním věku pracovat atd. 

Také je velice zavádějící uvádět absolutní čísla nemoci bez dalšího kontextu, v které zemi se to děje. V každé zemi je jiná zdravotní péče a jiné zvyky lidí a z toho pramenící choroby. A to i ve vyspělých ekonomikách. Například v Itálii je trojnásobný výskyt plicních nemocí. Takže když z  98 % mrtvých z tisíce nakažených bylo starších než 67 let, šlo v Itálii o lidi s trojnásobným počtem onemocnění plic než např. u nás. Nehledě k tomu, že pokud například někdo řekne, že v Indii (1,353 mld. obyvatel) bylo nakaženo koronavirem 7,370 milionů lidí, je to stejné, jako by u nás se nakazilo 153x méně, neboli cca 47 lidí.  A to nehovořím o tom, že není nikdy již v médiích uvedeno, že 6 450 milionů Indů se uzdraví a celkově zemře na virus v celé  miliardové zemi pouze 112 000 lidí (v poměru k nám 112000:153=732 lidí). Totéž platí například v poměru Německa  (83 mil obyvatel) Malty,  (50 000 obyvatel), EU ( 446 mil obyvatel) k ČR (10,69 obyvatel).

Komu prospívá toto šíření poplašných zpráv

Otázkou je, komu prospívá, samozřejmě s pominutím pana Prymuly, který si již za to vysloužil post ministra zdravotnictví, toto šíření poplašných zpráv. V každém případě si politici celého světa ověřili, jak jde snadno a rychle uvést občany svobodných zemí do role poslušných stád. A čím déle je v tomto stavu udrží a více je vyděsí dalšími miliony nakažených, tím spíš prosadí své záměry.

A pokud jde o nás, tak nezapomínejme, že EU předsedá Německo, které je ve velkém stresu z hostů, které si jejich kancléřka pozvala v roce 2015 a kteří čekají na hranicích Řecka na cestu do něj. Právě včera hovořil náměstek Evropské komise pro uprchlíky, že za několik dní předloží na summitu EU všem státům podmínky, za nichž se státy o Německem pozvané nebezpečné lidi musejí solidárně podělit. Nejde prý o diktát a počet jim přidělených nemusejí přijmout, ale mohou je  vrátit na vlastní náklady do původních zemí a nedokáží-li to  do 8 měsíců uskutečnit, tak si je musí nechat. Jaká milost od něj. Počítá zřejmě, že jsme již všichni zapomněli na slova kancléřky bohatého Německa ohledně přívalu muslimských mladíků: "My na jejich přijetí máme". Takový nehorázný diktát EU, že se musíme o tuto  Německem vyvolanou humanitární katastrofu vyspělých států EU najednou solidárně dělit, přestože se s námi o pozvání těchto nebezpečných lidí do Německa nikdo nebavil, nesmíme nechat líbit. Žádný rozumný stát by si to nemohl nechat líbit, pokud by jeho ekonomika neklesla na kolena a nebyl vazalem milodarů zvaných dotace z Německem naprosto již řízené EU. Již nyní narostl náš státní dluh na více než 2 biliony tj, o celý náš rozpočet. 

 

Číst 4104 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %