Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Václav Klaus představil v zámecké zahradě IVK svou novou knihu Karanténa 2.0 Doporučený

  • pondělí, pro 28 2020
  • Napsal(a)  PETR MACINKA, IVK
Podle prezidenta Klause už není svět kulatý a žijeme v něm pod vládou expertokracie Podle prezidenta Klause už není svět kulatý a žijeme v něm pod vládou expertokracie

Václav Klaus představil ve středu dne 16. prosince 2020 na prostranství před sídlem Institutu Václava Klause na pražské Hanspaulce svoji novou publikaci Karanténa 2.0. Akci, která se s ohledem na nařízení vlády nemohla konat v budově IVK, i přes naléhavě se tvářící dlouhodobý apel vedení státu „zůstávejte doma“ navštívilo několik desítek odvážných hostů, kteří svojí osobní účastí pomohli vytvořit důstojnou i přátelskou atmosféru pro křest této důležité a aktuální knihy. Výkonný ředitel Institutu Václava Klause Dr. Jiří Weigl po úvodním přivítání hostů varoval, že epidemie koronaviru otevírá novou neblahou etapu v dějinách lidstva i naší země, která přináší významné omezování svobody.

 

 

Autor knihy a bývalý prezident České republiky Václav Klaus poté přítomným hostům ve zkratce představil obsah jednotlivých kapitol publikace Karanténa 2.0. Ve svém vystoupení konstatoval, že jsme se posunuli od nemoci covid k nebezpečné ideologii tzv. kovidismu, která je lidem podsouvána pomocí vědecky se tvářících, avšak na odhadech založených indexů typu PES či čísla R.

Vládu, která naši společnost již řadu měsíců svazuje nedůvěryhodnými restrikcemi s dramatickými dopady do všech oblastí jejího života, prezident podrobil ostré kritice za to, že se zbavuje zodpovědnosti a předává vážné politické rozhodování do rukou skupiny expertů, „kteří se sami vybrali k tomu, aby mluvili jménem lékařské obce a dalších odborníků.“

Václav Klaus se kromě nepřijatelnosti tzv. „expertokracie“ na dotazy přítomných novinářů vyjádřil rovněž k tomu, proč se nenechá očkovat, ale i o tom, jak bude trávit letošní Vánoce.

PETR MACINKA

obalka.jpg

Knihu Karanténa 2.0 si můžete objednat zde: www.karantena.store

Číst 3916 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %