Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

"Odemkneme Česko!" volají umělci proti rostoucímu omezování svobody Doporučený

  • neděle, led 17 2021
  • Napsal(a)  Jana Volfová
Ilona Czáková a Roman Horský volají po navrácení svobody do naší země Ilona Czáková a Roman Horský volají po navrácení svobody do naší země obrázky autorka článku

Zpěvačka Ilona Csáková, frontman skupiny Kamelot Roman Horký a poslanci Lubomír Volný a Marian Bojko dnes 17.1.2021 na demonstraci v Ostravě volali spolu s demonstranty: Odemkneme ČESKO!  Podpořili tak protest proti stále se stupňujícím vládním protikovidovým opatřením. Zpěvačka Ilona Csáková a frontman skupiny Kamelot Roman Horký přijeli podpořit demonstranty odmítající zmatená a často protichůdná vládní opatření nejen písněmi, ale i slovními projevy. Ve svém projevu Roman Horký poukázal na budoucí diskriminaci těch, kteří se nechtějí očkovat. Poukázal na nebezpečí postupného omezování svobod, kterou v současné době zažíváme. Ilona Csáková pak povzbudila všechny demonstranty k aktivní účasti na demonstracích a vyjadřování svého názoru, tak jak to již několik měsíců dělá ona sama. Její věta „Nebojte se nejste v tom sami!“ sklidila obrovský potlesk všech demonstrujících. demonstraci Odemkneme Česko! přišli podpořit i poslanci Parlamentu ČR. Poslanec Lubomír Volný ve svém projevu poděkoval demonstrantům, za to, že v takto mrazivém počasí dorazili do Ostravy vyjádřit svůj názor. Připomenul svůj slib, že ke každému schvalovanému zákonu bude přidávat návrh na dobrovolnost očkování zaručenou zákonem.

Upozornil na obrovské rozdíly mezi médii hlásaných počtu mrtvých z kovidové pandemie v různých evropských zemí včetně ČR a skutečností uváděnou statistiky v počtu úmrtí. Podle Volného s námi vláda hraje falešnou hru a tisíci úmrtí jenom straší, protože statistiky jasně ukazují, že je to lež. Poslanec Marian Bojko připomněl, že jako báňský záchranář čelil mnoha katastrofám a bojům o každý život v Ostravsko-karvinských dolech a proto se nebojí postavit se ani strašení a je připraven proti diskriminaci neočkovaných bojovat. Akce se účastnili i někteří členové různých neparlamentních stran a uskupení jako je Česká Suverenita, Domov, nebo Česká strana národně sociální. Předsedkyně České Suverenity zde rozdávala placky s přeškrtnutou injekční stříkačkou, jako symbol těch, kteří se odmítají očkovat.

Číst 3443 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %