Revui Fragmenty naleznete rovněž  na    Twitteru  a    Facebooku

  Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU  

  Institut Václava Klause

Bestiální zabíjení zvířat v kožešinových farmách Doporučený

Lišky jsou usmrcovány pomocí elektrod, které se jim zavedou do tlamy a konečníkunorci jsou zase udušeni ve výfukových plynech či oxidem uhličitým. A to vše jen pro bambule na čepicích či kožiších parádivých žen. Kdyby si každá žena, která si koupí kožešinový doplněk uvědomila jaké utrpení musela zvířata podstoupit, určitě by se takové věci ani nedotkla. Bestiální vraždění zvířat jen pro zisk bezcitných majitelů kožešinových farem a pro bambule na čepicích předělaných dam nepatří do kulturbního národa 21. století. Zákonodárci by proto měli těmto zvěrstvům zamezit.

A nejde jen o utrpení zvířat při bestiálních zabíjeních, ale i o jejich smutný a pro normálně cítícího člověka nepochopilně hrůzostrašný život v nevyhovujících podmínkách v malých klecích, mnohdy dokonce bez pevného dna kam čurají a kakají a v tom žijí. V důsledku toho trpí tato nebohá zvířata nemocemi, zraněními a biologickými abnormalitami.  Protože jde o nedomestikovaná zvířata zvyklá na svobodný pohyb v přírodě a nemožnost pohybu venku je pro tato zvířata stresující dochází i k poruchám jejich chování, sebepoškozování, kruhovitému se točení dokola... 

Kliknutí na obrázek vám video řekne vše, je to opravdu děs!


https://youtu.be/dsJksyhrOAM - 

Je neuvěřitelné, že v naší zemi, která má plná ústa humanity, existuje devět legálně registrovaných těchto farem, kde se chovají lišky a norci a další zvířata jen pro stažení z kůže. Je jasné, že jejich bezcitní provozovatelé tento bestiální byznys dobrovolně nezruší a že je jen  na zákonodárcích, zda těmto mučeným zvířatům pomohou a do budoucna tento strašný byznys nakáží.

Stačí, aby podpořili zákon na ochranu zvířat proti týrání, který by  zrušil tyto farmy a zařadili naši zem do společnosti kulturních vyspělých zemí. Zákon prošel již počátkem listopadu prvním čtením (ST 742) a nyní čeká v Poslanecké sněmovně na své druhé čtení a v brzké době jej bude projednávat zemědělský výbor a výbor pro životní prostředí. Proto apelujeme na všechny zákonodárce, aby při jeho schcvalování měli před očima poloumučené lišky s elektrodami v tlamičkách a konečníku a norky dušené výfuky z aut a zabránili schválením zákona tomuto mučení zvířat. 

Ochránci zvířat chtějí vyburcovat nevšímavou veřejnost, aby vyjádřila svůj nesouhlas s kožešinovou módou. Při příležitosti dnešního Světového dne bez kožešin spustila organizace Svoboda zvířat novou kampaň s názvem Ve své kůži , kdy svůj nesouhlas s bestiálními farmami může každý dát najevo prostřednictvím fotky hashtagu #vesvekuzi napsaného na vlastním těle. 

„Smyslem kampaně je zaktivovat veřejnost a nabídnout jí zábavnou formu, jak ukázat, že nesouhlasí s chovem a zabíjením tzv. kožešinových zvířat kvůli módním ozdobám a bambulím na čepicích,“uvádí Lucie Moravcová, koordinátorka kampaně ze Svobody zvířat.

„Kromě fotografie s hashtagem #vesvekuzi, který si lidé napíšou na své vlastní tělo, mohou také podepsat Petici za zákaz chovu tzv. kožešinových zvířat v ČR, pod níž jsme již vybrali přes 30 000 podpisů,“ dodává ještě Moravcová.

Více informací najdete na www.protisrsti.cz nebo na www.svobodazvirat.cz.

Kontaktní osobou je Lucie Moravcová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 736 766 188

Číst 11278 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Právě přítomno: 40 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

   

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %