Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Moc děkujeme za sebemenší pomoc útulku Doporučený

  • úterý, čen 23 2015
  • Napsal(a)  Věra Kratochvílová
Zachráněný kocourek Mikeš Zachráněný kocourek Mikeš snímek: Ivana Haslingerová, Fragmenty

Dobrý den, jsme domov pro opuštěné kočičky s kapacitou do 200 kočiček- IČ: 03731821. Přijímáme všechny kočičky, které domov nemají a strádají, nebo domov ztratily. Všechny přijaté dospělé kočičky i kocourky kastrujeme a očkujeme, odčervujeme, zbavujeme nemocí a parazitů. V současné době je na tom útulek opravdu velmi špatně a potřebuje pomoc hodných lidí. Prosíme, kdo můžete, přispějte nám na provoz útulku, na zaplacení lékařům, na nákup krmení a kočkolitu.

 Prosíme o pomoc a pomůže opravdu i sebemenší částka na náš účet. Pomoci nám můžete jednorázovým finančním příspěvkem, trvalým příkazem na jakoukoliv i drobnou částku, finančním příspěvkem na  konkrétní kočičku (adopce),  uhrazením faktury našim veterinářům, nákupem konzerv s kočičím krmením. Obratem Vám  na požádání vystavíme potvrzení pro finanční úřad (uveďte nám do e-mailu Vaše IČO a přesnou adresu).

Prosím, přijeďte se za námi podívat, prohlédnout si útulek, ať víte, komu pomáháte- návštěvy v návštěvních hodinách jsou vítány kdykoliv.

Máte-li možnost a zájem, můžete si přivézt přepravní box a kočičku si u nás vybrat a odvézt, často si kočička vybere paničku nebo páníčka sama - je to láska na první pohled,kočičku si můžete osvojit i virtuálně  http://www.navysocine.cz/clanky/napsali-o-nas.html .

Moc prosíme i o maličkou pomoc pro útulek  na číslo účtu: 2300742603/2010.

Pokud byste měli zájem, můžeme Vám jako dárci udělat reklamu v útulku nebo  zveřejněnit  reklamu na našich www stránkách nebo fb.

       https://www.facebook.com/kociciutuleknavysocine

Pokud nemůžete přispět jako firma, prosíme, pomozte jako lidé se srdíčkem na správném místě, pomůže i stokoruna od každého dobrého člověka!!! Kdo můžete, prosím, vylepujte či inzerujte naše letáčky.

Za celý útulek, kterému se snažím pomoci

Věra Kratochvílová - telefon do útulku Polná607 418 196 

MOC DĚKUJEME ZA SEBEMENŠÍ POMOC ÚTULKU!!!!!

Číst 11051 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 44 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %